MALMEFJORDEN SKYTTERLAG

I dag har penger blitt en integrert del av livet mitt, du må innrømme at det ikke går en dag som ikke går for å betale for noe, det være seg et produkt eller en tjeneste. Og hver eneste dag levde jeg med tanken på at jeg ikke hadde nok penger til visse behov. Og til slutt fant jeg en løsning på alle pengeproblemene mine, og denne løsningen heter online casinos australia! Jeg har alltid tvilt på at det er en enkel og lovlig måte å tjene penger raskt, og viktigst av alt – en enkel ryddig sum. Jeg fulgte lenken og fant favorittspillet mitt, og nå har jeg ingen problemer med penger, noe som betyr at det nå ikke er noen problemer! Siden den dagen har jeg levd livet jeg ikke engang kunne drømme om! Og til alle som har tenkt på det minst en gang, anbefaler jeg deg å benytte deg av denne store sjansen. Et våpen er en veldig farlig ting, spesielt i uerfarne hender, ved hjelp av et våpen kan en person skade seg selv og menneskene rundt seg. Derfor lærer vi våre klienter alt det grunnleggende om riktig håndtering av våpen, og begynner med muntlige leksjoner og ytterligere forsterket dette med praktiske øvelser direkte med våpen. Vi har et treningsprogram der du ikke vil oppleve vanskeligheter med å trene, og vil raskt kunne lære alt det grunnleggende om riktig håndtering av våpen. I tillegg anbefaler jeg på det sterkeste å besøke nettstedet med vinn-vinn-spill deutsche online casino her vil du definitivt finne lykken!

Ny side opprettet Januar 2011

Dick Brevik   Klasse 5                             
21.01.11 50m Rauma, serieskyting 2 238 4*    
30.01.11 15m Molde, samlagsstavne 235 5*   48-44-48-95
06.02.11 15m LDKS, Ørskog 240 4*   49-46-49-96
06.02.11 15m Engesetdal/Skodje 235 7*   48-46-49-92
04.02.11 50m Rauma, serieskyting 3 247 11* Nr. 1 i kl 5  
18.02.11 50m Rauma, serieskyting 4 240 2*    
20.03.11 Felt Aureosen, Samlagsst. 24/12.     5/4-5/2-4/0-6/6-4/0
26.04.11 Minneskyting Malmefjorden lagsmesterskap 48     778899
26.04.11 Felt Malmefjorden lagsmesterskap 17/6.     1/1-6/1-0/0-10/4
01.05.11 Bane Rakvåg, Midsundstevnet 236 331   50-44-49-93-95 (6*)
11.05.11 Bane Lonås 239 337   50-44-49-96-98
12.05.11 Bane Lagsmesterskap, Malmedalen 234 332 Nr. 2 i kl 3-5 48-45-47-94-98 (7*)
13.05.11 Bane Malmefjordenstevnet 239 336   50-47-48-94-97 (10*)
13.05.11 Bane Eide og Naas vårstevne 241 338   50-46-49-96-97 (13*)
14.05.11 Bane Kvernestreffen 240 340 Nr. 2 i kl 3-5 50-46-48-96-100 (14*)
15.05.11 Bane Tynset 237 337   49-45-47-96-100
15.05.11 Bane Alvdal 237 336   50-45-48-94-99
15.05.11 Bane Lonås 239 337   50-44-49-96-98
20.05.11 Bane Reinsfjell 238 337   50-46-46-96-99 (12*)
20.05.11 Bane Fosna 237 335   50-47-46-94-98 (13*)
20.05.11 Bane Aspøy og Straumsnes 239 337   49-46-49-95-98 (5*)
27.05.11 Bane Innset 241 339   50-45-49-97-98 (8*)
27.05.11 Bane Opdal 238 338   50-47-47-94-100 (8*)
10.06.11 Bane Isfjordstevnet        
10.06.11 Bane Holmemstranda 238 335   49-47-48-94-97 (9*)
13.06.11 Bane Molde 242 340   50-46-49-97-98 (16*)
18.06.11 Bane LDKS, Hjørungavåg 239 338   50-46-49-95-99 (13*)
19.06.11 Bane, Lag LDKS 97   Nr. 1 samlag 99*xx9****
26.06.11 Bane Jotunheimtreffen, Dovre 243 341   50-47-47-99-98 (16*)
26.06.11 Bane Vågå   330    
26.06.11 Bane Lesja 239 337   50-48-48-93-98 (9*)
26.06,11 Bane Lom og Skjåk 245 345 Nr. 2 i kl 3-5 50-47-50-98-100 (16*)
28.06.11 Bane Dugleiksmerke 245 12*   48-47-50-100
02.07.11 Bane Dalaråstevnet, Hov 239 337   49-46-48-96-98 (8*)
02.07.11 Bane Lady Arbuthnott, Sunndal 235 332   50-45-47-93-97 (9*)
08.07.11 Bane MNM, Steinkjer 239 239 Lite beger 50-47-45-97
08.07.11 Felt MNM, Steinkjer 25/9 37/17   2/0-6/4-5/2-6/3-6/0-6/3-6/5
08.07.11 Felthurtig MNM, Steinkjer 13,14   Premie  
08.07.11 Minne MNM, Steinkjer 57   Premie 999xx*
08.07.11 Lag MNM, Steinkjer 92 2*   8899x8x**x
16.07.11 Bane Skaalastevnet 237 337   50-45-47-95-100(6*)
16.07.11 Bane Kleivestevnet 238 338   50-44-49-95-100 (11*)
16.07.11 Bane Elnesvågenstevnet 241 339    
28.07.11 Bane Mosjøen, NC 234 333   50-41-48-95-99(13*)
30.07.11 Bane Bodø, LS 235 7*   49-46-47-93
30.07.11 Felt Bodø, LS 24/6     4/1-4/1-5/1-6/1-5/2
30.07.11 Minne Bodø, LS 54 1*    
30.07.11 Stang Bodø, LS 12 6+6    
30.07.11 Felthurtig Bodø, LS 17,81      
30.07.11 Lag Bodø, LS 95 6*   *6*9*x***x
12.08.11 Bane Heim/Hemne 238 338   49-44-48-97-100 (17*)
12.08.11 Bane Snillfjord Skl 242 340   49-47-48-98-98 (11*)
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 238 332   50-45-49-94-94 (9*)
21.08.11 Lag SL, Malmefjorden 97 3* Nr.2 i kl 3-5 *x*999x*xx
21.08.11 Stang SL, Malmefjorden, innledende 15 8+7    
21.08.11 Felthurtig SL, Malmefjorden 14,78     14,53-14,78
27.08.11 Bane NC, Selbu 239 338   48-47-49-95-99 (13*)
27.08.11 Bane NC, Lånke 239 337   48-48-50-93-98(9*)
27.08.11 Bane NC, Skjelstadmark 244 7*   50-46-60-98
Arnfinn Malmedal Klasse 5
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden  ?      
21.08.11 Lag SL, Malmefjorden 92 1* Nr 2 i kl 3-5 9x9988x*x9
Idar Moen Klasse 4
07.01.11 50m Rauma, serieskyting 1 236 9* Nr. 1 i kl 4  
21.01.11 50m Rauma, serieskyting 2 234 6* Nr. 1 i kl 4  
23.01.11 15m Kleive 227   Nr. 2 i kl 4 47-44-47-89
30.01.11 15m Molde, samlagsstevne 235 6* Nr. 3 i kl 4 48-45-49-93
01.02.11 15m Elnesvågen, lagsmesters. 231 1* Nr,1 i kl 3-5 47-42-47-95
06.02.11 15m LDKS, Ørskog 227 1*   48-43-46-90
06.02.11 15m Engesetdal/Skodje 236 4*   48-47-49-92
04.02.11 50m Rauma, serieskyting 3 242 11* Nr. 2 i kl 4  
13.02.11 15m Eide, Utensundske 235 329 Nr. 3 i kl 4 47-46-48-94-94(11*)
18.02.11 50m Rauma, serieskyting 4 240 9* Nr. 2 i kl 4  
05.03.11 Felt Otrøyfelten   37/19 Nr. 3 i kl 4 5/3-5/5-6/3-6/4-6/1-4/1-5/2
05.03.11 Stang Otrøyfelten 13      
05.03.11 Felthurtig Otrøyfelten 9,05      
20.03.11 Felt Aureosen, Samlagsst. 28/14 39/1 Nr. 3 i kl 4 6/3-5/3-6/1-6/6-5/1-6/1-5/0
03.04.11 Felt LDKS, Rakvåg 24/11.     5/3-5/2-4/1-6/5-4/0
03.04.11 Felthurtig LDKS, Rakvåg 7,52   Nr. 1 i stevnet.  
03.04.11 Stang LDKS, Rakvåg 13 7+6    
26.04.11 Minneskyting Malmefjorden lagsmesterskap 58     99xx**
26.04.11 Felt Malmefjorden lagsmesterskap 30/24   Nr. 1 i kl 2-5 6/5-6/6-6/5-12/8
01.05.11 Bane Rakvåg, Midsundstevnet 231 328 Nr. 2 i kl 4 49-39-49-94-97
12.05.11 Bane Lagsmesterskap, Malmedalen 234 332 Nr. 1 i kl 3-5 50-44-45-95-98 (11*)
13.05.11 Bane Malmefjordenstevnet 238 337 Nr. 1 i kl 4 50-47-45-96-99 (9*)
14.05.11 Bane Kvernestreffen 240 339 Nr, 1 i kl 4 50-45-49-96-99 (9*)
20.05.11 Bane Reinsfjell 242 341 Nr. 1 i kl 4 50-48-49-95-99 (10*)
20.05.11 Bane Fosna 242 342 Nr. 1 i kl 4 50-44-49-99-100 (14*)
20.05.11 Bane Aspøy og Straumsnes 239 337 Nr. 3 i kl 4 50-46-46-97-98 (12*)
27.05.11 Bane Innset 235 334   48-43-50-94-99 (8*)
27.05.11 Bane Soknedal 239 339 Nr. 2 i kl 4  
27.05.11 Bane Opdal 240 338 Nr. 3 i kl 4 48-48-47-97-98 (9*)
09.06.11 Bane USK, Elnesvågen Skl 237 337 Nr. 2 i kl 3-5 49-48-48-92-100 (11*)
04.06.11 Bane Gylsmyrstevnet 242 339 Nr. 2 i kl 4 50-45-46-99-97 (6*)
04.06.11 Bane Ålesund 242 340 Nr. 2 i kl 3-5 50-44-50-98-98 (12*)
10.06.11 Bane Isfjordstevnet        
10.06.11 Bane Holmemstranda 239 337 Nr. 3 i kl 4 50-46-49-94-98 (12*)
13.06.11 Bane Molde 236 333 Nr. 2 i kl 4 50-42-49-95-97 (12*)
18.06.11 Bane LDKS, Hjørungavåg 238 9*   49-42-49-98
19.06.11 Bane, felthurtig LDKS, Hjørungavåg 11,42   Nr. 1 senior  
28.06.11 Bane Dugleiksmerke 241 5*   48-49-50-96
30.06.11 Bane Rindal Skytterlag 242 341 Nr. 1 i kl 4 50-47-49-96-99 (16*)
08.07.11 Bane MNM, Steinkjer 243 338 Stort beger 50-46-49-98(14*)-95(16*)
08.07.11 Felt MNM, Steinkjer 28/11 37/12   6/4-6/4-6/1-6/2-4/0-6/1-3/0
08.07.11 Felthurtig MNM, Steinkjer 13.24   Premie  
08.07.11 Stang MNM, Steinkjer 11 5+6    
08.07.11 Minne MNM, Steinkjer 53     7899**
16.07.11 Bane Skaalastevnet 239 338   50-46-49-94-99 (6*)
16.07.11 Bane Kleivestevnet 236 335   50-41-49-96-99 (10*)
16.07.11 Bane Elnesvågenstevnet 241 340 Nr. 1 i kl 4  
28.07.11 Bane Mosjøen, NC 236 334   49-44-47-96-98 (12*)
28.07.11 Bane Røvassdalen, NC 237 336   50-47-48-92-99 (13*)
30.07.11 Bane Bodø, LS 239 334 Stort beger 50-46-48-95(10*)-95(11*)
30.07.11 Felt Bodø, LS 25/13     4/1-6/6-6/2-6/3-3/1
30.07.11 Minne Bodø, LS 53 0*    
30.07.11 Stang Bodø, LS 11 4+7    
30.07.11 Felthurtig Bodø, LS 7,98   Nr. 2 i NM.  
30.07.11 Lag Bodø, LS        
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 242 342 Nr. 2 i kl 3-5 50-46-50-96-100(18*)
21.08.11 Lag SL, Malmefjorden 94 3* Nr. 2 i kl 3-5 999×99*9**
21.08.11 Stang SL, Malmefjorden, innledende 16 7+9    
21.08.11 Stang SL, Malmefjorden,finale 18 8+10 Nr. 1 i kl 2-5  
21.08.11 Felthurtig SL, Malmefjorden, innledende 8,12   Nr. 1 i kl 2-5 7,14 – 8,12
Malin Solheim Høstmark Klasse 4
12.05.11 Bane Lagsmesterskap, Malmedalen 232 319 Nr. 3 i kl 3-5 49-45-49-89-87 (8*)
13.05.11 Bane Malmefjordenstevnet 232 329   49-44-45-94-97 (11*)
13.06.11 Bane Molde 234 331   50-42-48-94-97 (8*)
18.06.11 Bane LDKS, Hjørungavåg 232     50-40-50-92
28.07.11 Bane Mosjøen, NC 225 322   47-41-48-89-97 (4*)
28.07.11 Bane Bjøllånes, NC 234 328   50-44-48-92-94 (10*)
30.07.11 Bane Bodø, LS 230 5*   49-39-48-94
30.07.11 Felt Bodø, LS 26/15     6/3-6/4-5/3-5/2-4/3
30.07.11 Minne Bodø, LS 54 0*    
30.07.11 Skogsløp Bodø, NM 35,59   Nr. 1 i kl EJR 31.59+4,00=35.59
15.10.11 Skogsløp Skjelstadmark.NM     Nr. 1  
15.10.11 Skogsløp NM stafett     Nr. 1  
03.12.11 50m Kringsjåstevnet 236     49-43-49-95
03.12.11 15m Oslo Open 238     50-45-48-95
04.12.11 15m Oslo Østre 235     48-45-47-95
Helge Roar Åndal Klasse 2       
05.11.10 15m Molde 238     143-95
12.11.10 15m Nesjestranda 243 4* Nr. 1 i kl.2 50-48-50-95
21.11.10 15m Eide 239 8* Nr. 3 i kl.2 49-46-49-95
03.12.10 50m Raumastevnet 236 8* Nr. 2 i kl.2 49-43-50-94
28.12.10 15m Romjulsstevnet Vestnes 238 6* Nr. 3 i kl 2 49-45-46-98
07.01.11 50m Rauma, serieskyting 1 244 5* Nr. 1 i kl 2  
09.01.11 15m Vestnes-stevne 239 2* Nr. 3 i kl 2 50-46-46-97
09.01.11 15m Gylsmyrminiatyren 242 6* Nr. 1 i kl 2 48-46-49-99
09.01.11 15m Ørskog 238 6* Nr. 2 i kl 2 50-48-48-95
15.01.11 15m Rakvåg 240 5* Nr. 2 i kl 2 48-47-49-96
21.01.11 50m Rauma, serieskyting 2 242 7*    
23.01.11 15m Kleive 243 3* Nr. 3 i kl 2 49-48-50-96
30.01.11 15m Molde, samlagsstevne 239 6*   49-47-49-94
01.02.11 15m Elnesvågen, lagsmesters. 244 12* Nr. 1 i kl 2 50-47-50-97
06.01.11 15m LDKS, Ørskog 234 7*   50-48-39-97
13.02.11 15m Eide, Utensundske 239 7* Nr. 3 i kl 2 49-46-50-94
18.02.11 50m Rauma, serieskyting 4 239 6* Nr. 2 i kl 2  
05.03.11 Felt Otrøyfelten   39/18 Nr. 1 i kl 2 6/3-5/1-6/4-4/3-6/3-6/3-6/1
03.04.11 Felt LDKS, Rakvåg 21/6.     6/2-3/0-4/1-6/3-2/0
26.04.11 Minneskyting Malmefjorden lagsmesterskap 54     8899**
26.04.11 Felt Malmefjorden lagsmesterskap 23/15     5/4-6/6-3/2-9/3
01.05.11 Bane Rakvåg, Midsundstevnet 242 4* Nr. 1 i kl 2 50-47-50-95
13.05.11 Bane Malmefjordenstevnet 237 6*   50-43-49-95
13.05.11 Bane Eide og Naas Vårstevne 241 6* Nr. 2 i kl 2 50-45-50-96-97
20.05.11 Bane Reinsfjell 244 11* Nr. 1 i kl 2 50-50-50-94
20.05.11 Bane Fosna 238 5* Nr. 3 i kl 2 49-46-49-94-100
20.05.11 Bane Aspøy og Straumsnes 241   Nr. 2 i kl 2 148-93
09.06.11 Bane USK, Elnesvågen Skl 235 9* Nr. 3 i kl 2 48-47-50-90
04.06.11 Bane Gylsmyrstevne 245 8* Nr. 1 i kl 2 50-49-50-96
04.06.11 Bane Ålesund 240 8* Nr. 2 i kl 2 49-48-48-95
04.06.11 Bane Ørskog 241 2* Nr. 1 i kl 2 48-47-49-97
10.06.11 Bane Isfjordstevnet        
10.06.11 Bane Holmemstranda 246 17* Nr. 1 i kl 2 50-49-49-98-96
13.06.11 Bane Molde 232 6*   49-44-45-94
18.06.11 Bane LDKS, Hjørungavåg 243 7* Nr. 2 i kl 2 48-49-50-96
25.06.11 Bane Rennebu, Arve Bakk Minnestemne 236 4*   48-47-48-93
25.06.11 Bane Kvikne, Lassbekkstevne 241 8*   49-49-49-94
25.06.11 Bane Meldal 242 6* Nr. 2 i kl 2 49-48-50-95|
25.06.11 Bane Orkla 235 7*   49-44-49-93
28.06.11 Bane Dugleiksmerke 242 7*   49-47-48-98
28.07.11 Bane Mosjøen, NC 239 7*   49-45-50-95
28.07.11 Bane Røvassdalen, NC 233 5*   50-47-45-91
30.07.11 Bane Bodø, LS 242 11* Stort beger 49-46-50-97
30.07.11 Felt Bodø, LS 22/4.     3/0-6/2-4/1-4/1-5/0
30.07.11 Minne Bodø, LS 53 1* Medalje  
30.07.11 Skogsløp Bodø, NM 40,16     32,16+8,00=40,16
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 241 8* Nr. 2 i kl 2 49-46-49-97
21.08.11 Felthurtig SL, Malmefjorden 22,51     15,28-22,51
03.12.11 50m Rauma 241 9* Nr. 1 i kl 2 49-45-49-98
04.12.11 50m Kringsjåstevnet, NIH 246 10* Nr. 2 i kl 2 49-49-50-98
04.12.11 15m Oslo Open 245 9*   48-49-49-99
05.12.11 15m Oslo Østre 241 3*   50-48-50-93
Jan Malmedal Klasse 2        
05.11.10 15m Molde 243   Nr. 1 i kl 1 145-98
21.11.10 15m Eide 245 11* Nr. 1 i kl 1 49-47-50-99
28.12.10 15m Romjulsstevnet Vestnes 245 9* Nr. 2 i kl 1 48-50-49-98
07.01.11 15m Batnfjord 245   Nr. 1 i kl 2 48-48-50-99
09.01.11 15m Vestnes-stevne 240 6* Nr. 2 i kl 2 50-46-47-97
09.01.11 15m Gylsmyrminiatyren 236 4* Nr. 2 i kl 2 48-49-47-95
09.01.11 15m Ørskog 239 7* Nr. 1 i kl 2 49-44-49-97
15.01.11 15m Rakvåg 233 4*   48-43-50-92
23.01.11 15m Kleive 239 ?   49-46-50-94
30.01.11 15m Molde, samlagsstevne 238 6*   50-42-49-97
01.02.11 15m Elnesvågen, lagsmesters. 237 3* Nr. 2 i kl 2 48-49-48-92
06.02.11 15m LDKS, Ørskog 239 5*   48-45-50-96
06.02.11 15m Engesetdal/Skodje 240 6* Nr. 3 i kl 2 49-48-46-97
13.02.11 15m Eide, Utensundske 244 10* Nr. 1 i kl 2 50-47-49-98
05.03.11 Felt Otrøyfelten   35/11   6/4-5/2-5/0-6/2-6/1-3/1-4/1
05.03.11 Stang Otrøyfelten 16      
05.03.11 Felthurtig Otrøyfelten 15,70      
20.03.11 Felt Aureosen, Samlagsst. 26/8.     6/3-6/0-4/1-6/4-4/0
03.04.11 Felt Landsdelskretsstevne, Rakvåg 26/6.   Nr. 1 i kl 2 6/1-4/2-5/1-6/2-5/0
03.04.11 Felthurtig LDKS, Rakvåg 99,00      
03.04.11 Stang LDKS, Rakvåg 13 7+6 Nr. 3 i kl 2  
26.04.11 Minneskyting Malmefjorden lagsmesterskap 58     99xxx*
26.04.11 Felt Malmefjorden lagsmesterskap 28/24   Nr. 2 i kl 2-5 6/5-6/6-6/6-10/7
01.05.11 Bane Rakvåg, Midsundstevnet 240 5* Nr. 2 i kl 2 50-48-49-93
12.05.11 Bane Malmefjorden, Lagsmesterskap 240 10* Nr. 1 i kl 2 49-49-49-93
13.05.11 Bane Malmefjordenstevnet 238 7* Nr. 3 i kl 2 50-46-48-99-97
13.05.11 Bane Eide og Naas Vårstevne 243 6* Nr. 1 i kl 2 49-48-50-96-96
20.05.11 Bane Reinsfjell 236 7*   48-47-48-93
20.05.11 Bane Fosna 242 12* Nr. 2 i kl 2 50-47-50-95-98
20.05.11 Bane Aspøy og Straumsnes 243   Nr. 1 i kl 2 146-97
27.05.11 Bane Innset 243   Nr. 1 i kl 2  
27.05.11 Bane Opdal 239 8* Nr. 3 i kl 2 48-48-48-95
09.06.11 Bane USK, Elnesvågen Skl 243 10* Nr. 2 i kl 2 49-47-50-97
04.06.11 Bane Gylsmyrstevne 244 9* Nr. 2 i kl 2 49-46-50-99
04.06.11 Bane Ålesund 240 5* Nr. 3 i kl 2 50-47-50-93
04.06.11 Bane Ørskog 240 3* Nr. 2 i kl 2 47-47-49-97
13.06.11 Bane Molde 241 8* Nr. 1 i kl 2 49-49-50-93
18.06.11 Bane LDKS, Hjørungavåg 246 10* Nr. 1 i kl 2 50-48-50-98
18.06.11 Bane, Stang LDKS, Hjørungavåg 18   Nr. 3 i senior  
28.06.11 Bane Dugleiksmerke 227 3*   47-49-45-86
08.07.11 Bane MNM, Steinkjer 241 7* Stort beger 40-47-49-95
08.07.11 Felt MNM, Steinkjer 27/15 36/19 Premie 4/1-6/5-6/3-6/5-5/1-6/2-3/2
08.07.11 Stang MNM, Steinkjer 19 9+10 Nr. 1 i kl 2  
08.07.11 Minne MNM, Steinkjer 56   Premie 899x**
08.07.11 Felthurtig MNM, Steinkjer 99,99      
16.07.11 Bane Elnesvågenstevnet 244   Nr. 2 i kl 2  
28.07.11 Bane Mosjøen, NC 238 8*   50-47-49-92
28.07.11 Bane Røvassdalen, NC 238 3*   49-49-48-92
30.07.11 Bane Bodø, LS 239 10* Stort beger 50-45-48-96
30.07.11 Felt Bodø, LS 29/11.   Nr. 2 i kl 2 6/2-5/3-6/1-6/3-6/2
30.07.11 Minne Bodø, LS 54 1* Medalje  
30.07.11 Stang Bodø, LS 16 9+7 Beger  
30.07.11 Felthurtig Bodø, LS 15,59   Beger  
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 239 7*   49-45-48-97
21.08.11 Stang SL, Malmefjorden, innledende 18 8+10    
21.08.11 Stang SL, Malmefjorden,finale 16 9+7 Nr. 3 i kl 2-5  
21.08.11 Felthurtig SL, Malmefjorden, innledende 28,34   Nr. 2 i kl 2-5 12,80 -28,34
Atle Moen Klasse 2
01.02.11 15m Elnesvågen, lagsmesters. 214 2* Nr. 3 i kl 2 45-40-48-90
05.03.11 Felt Otrøyfelten   36/10 Nr. 3 i kl 2 6/3-5/0-5/1-5/1-6/1-5/2-4/0
20.03.11 Felt Aureosen, Samlagsst. 22/7.     5/1-6/3-5/0-6/3-0/0
03.04.11 Felt Landsdelskretsstevne, Rakvåg 25/11.   Nr. 2 i kl 2 6/4-6/0-6/3-6/4-1/0
26.04.11 Minneskyting Malmefjorden lagsmesterskap 57     89x***
26.04.11 Felt Malmefjorden lagsmesterskap 27/20   Nr. 3 i kl 2-5 5/5-6/6-5/4-11/5
08.07.11 Felt MNM, Steinkjer 20/4 31/7   4/0-6/3-4/0-4/1-2/0-6/3-5/0
08.07.11 Felt MNM, Steinkjer 39     05789x
30.07.11 Felt Bodø, LS 20/9.     5/3-5/2-4/3-5/1-1/0
30.07.11 Minne Bodø, LS 53 0* Medalje  
Håvar Solheim Høstmark Eldre Rekrutt
05.11.10 15m Molde 245      
12.11.10 15m Nesjestranda 243 7*   47-49-50-97
21.11.10 15m Eide 247 12*   49-50-50-98
03.12.10 50m Raumastevnet 247 10*   50-49-49-99
04.12.10 15m Østrestevnet, Oslo 247     147-100
04.12.10 15m Oslo Open 247 9* Nr. 36 i kl ER 50-49-50-98
28.12.10 15m Romjulsstevnet Vestnes 246 8* Nr. 3 i kl ER 49-49-49-99
07.01.11 15m Batnfjord 244   Nr. 3 i kl ER 47-49-49-99
09.01.11 15m Vestnes-stevne 245 9*   49-50-49-97
09.01.11 15m Gylsmyrminiatyren 247 12*   50-48-50-99
09.01.11 15m Ørskog 247 13*   48-49-50-100
23.01.11 15m Kleive 248 12*   49-50-49-100
30.01.11 15m Molde, samlagsstevne 247 9*   50-48-49-100
01.02.11 15m Elnesvågen, lagsmesters. 247 7*   50-50-50-97
06.02.11 15m LDKS, Ørskog 245 7*   50-48-48-99
06.02.11 15m Engesetdal/Skodje 245 10*   48-49-50-99
21.02.11 15m Elnesvågen, serieskyting 1 248      
05.03.11 Felt Otrøyfelten   41/32   5/4-6/4-6/6-6/5-6/5-6/2-6/6
15.03.11 15m Elnesvågen, serieskyting 2 247 7*   50-49-50-98
17.03.11 15m Elnesvågen, serieskyting 3 247 11*    
20.03.11 Felt Aureosen, Samlagsst. 30/24 41/6 Nr. 2 i kl ER 6/2-6/6-6/4-6/6-6/6-5/2-6/4
03.04.11 Felt Landsdelskretsstevne, Rakvåg 30/22 42/7 Nr. 3 i kl ER 6/6-6/4-6/6-12/6-6/2-6/5
16.04.11 Felt Bryggja 28/19   Nr. 2 i kl ER 5/4-6/5-6/2-6/4-5/4
16.04.11 Felt Dalane 28/16   Nr. 2 i kl ER 5/3-5/1-6/1-6/5-6/5
16.04.11 Felt Fiskå 30/25   Nr. 1 i kl ER 6/4-6/6-6/4-6/6-6/5
16.04.11 Felt Syvde 30/26   Nr. 1 i kl ER 6/4-6/5-6/6-6/6-6/5
26.04.11 Minneskyting Malmefjorden lagsmesterskap 57     999***
26.04.11 Felt Malmefjorden lagsmesterskap 28/21     6/4-5/5-5/2-6/5-6/5
01.05.11 Bane Rakvåg, Midsundstevnet 250 349 Nr. 2 i kl ER 50-50-50-100-99 (21*)
11.05.11 Bane Fylkescupkvalifisering, Rakvåg 250      
12.05.11 Bane Lagsmesterskap, Malmedalen 250 349 Nr. 3 i kl ER 50-50-50-100-99 (22*)
13.05.11 Bane Malmefjordenstevnet 250 349 Nr. 3 i kl ER 50-50-50-100-99 (26*)
26.05.11 Bane Reinsfjell 249 343   50-49-50-100-94 (20*)
26.05.11 Bane Fylkescupkvalifisering, I og Å 246      
07.06.11 Bane Fylkescupkvalifisering, Malmefjord 247     48-49-50-100 (17*)
09.06.11 Bane USK, Elnesvågen Skl 249 349 Nr. 2 i kl ER 50-50-50-99-100 (23*)
13.06.11 Bane Molde 248 347   50-50-50-98-99 (16*)
18.06.11 Bane LDKS, Hjørungavåg 247     50-50-50-97
21.06.11 Bane Dugleiksmerke, Fræna Skytesenter 250 20*   50-50-50-100
26.06.11 Bane Haugenstemne 244 343   47-50-47-100-99 (22*)
26.06.11 Bane Eidsbygda 243 341   45-49-50-99-98 (13*)
26.06.11 Bane Bjørge 247 346 Nr. 3 i kl ER 50-50-50-98-99 (25*)
02.07.11 Bane Dalaråstevnet, Hov 249 348 Nr. 3 i kl ER 50-50-49-100-99 (24*)
02.07.11 Bane Lady Arbuthnott, Sunndal 243 339   49-50-48-96-96 (15*)
08.07.11 Bane MNM, Steinkjer 243 10*   47-49-49-98
08.07.11 Felt MNM, Steinkjer 30/20 41/30 Premie 6/3-6/2-6/5-6/5-6/5-5/5-6/5
08.07.11 Minne MNM, Steinkjer 58   Premie 99xxx*
08.07.11 Lag MNM, Steinkjer 97(JR) 2*   *xx8xx*9xx
28.07.11 Bane Mosjøen, NC 249 347   50-50-50-99-98 (22*)
30.07.11 Bane Bodø, LS 248 12* Lite beger 49-50-49-100
30.07.11 Felt Bodø, LS 28/22   Lite beger 6/5-5/3-5/4-6/6-6/4
30.07.11 Minne Bodø, LS 52 1*    
27.08.11 Bane NC, Selbu 248 346   50-50-50-98-98 (14*)
27.08.11 Bane NC, Lånke 246 346   49-50-47-100-100 (17*)
27.08.11 Bane NC, Skjelstadmark 249 13*   50-50-49-100
04.09.11 Bane Fylkescupfinale, Rakvåg 245(JR) 344 Nr. 1 i kl R/JR 49-47-50-99-99(18*)
03.12.11 50m Rauma 234 7*   40-48-49-97
04.12.11 50m Kringsjåstevnet, NIH 246 10*   48-48-50-100
04.12.11 15m Oslo Open 244 9*   47-50-50-97
05.12.11 15m Oslo Østre 247 11*   49-50-49-99
Andreas Slemmen Eldre Rekrutt
05.11.10 15m Molde 246     147-99
12.11.10 15m Nesjestranda 244 8*   49-49-50-96
21.11.10 15m Eide 250 13* Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100
03.12.10 50m Raumastevnet 247 11* Nr. 3 i kl ER 50-50-49-98
04.12.10 15m Østrestevnet, Oslo 245     146-99
04.12.10 15m Oslo Open 243 6* Nr 61 i kl ER 47-48-49-99
07.01.11 50m Rauma, serieskyting 1 249 9* Nr. 3 i kl ER  
15.01.11 15m Rakvåg 239 5*   50-40-50-99
21.01.11 50m Rauma, serieskyting 2 243 6*    
23.01.11 15m Kleive 247     49-49-50-99
23.01.11 15m Sunndal 249 9* Nr. 2 i kl ER 50-50-50-99
30.01.11 15m Molde, samlagsstevne 248 10* Nr. 3 i kl ER 48-50-50-100
01.02.11 15m Elnesvågen, lagsmesters. 247 11* Nr. 3 i kl ER 50-49-50-98
06.02.11 15m LDKS, Ørskog 245 6*   50-47-49-99
06.02.11 15m Engesetdal/Skodje 245 6*   49-46-50-100
04.02.11 50m Rauma, serieskyting 3 248 12*    
13.02.11 15m Eide, Utensundske 250 12* Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100|
18.02.11 50m Rauma, serieskyting 4 249 15* Nr. 2 i kl ER  
21.02.11 15m Elnesvågen, serieskyting 1 244      
15.03.11 15m Elnesvågen. serieskyting 2 247      
17.03.11 15m Elnesvågen, serieskyting 3 249      
20.03.11 Felt Aureosen, Samlagsst. 30/23 42/4 Nr. 1 i kl ER 6/5-6/6-6/3-6/4-6/5-6/1-6/3
03.04.11 Felt Landsdelskretsstevne, Rakvåg 30/17 40/7   6/6-6/2-6/5-12/4-5/3-5/4
26.04.11 Minneskyting Malmefjorden lagsmesterskap 56     9999x*
26.04.11 Felt Malmefjorden lagsmesterskap 30/21   Nr. 2 i kl ER 6/2-6/4-6/4-6/6-6/5
01.05.11 Bane Rakvåg, Midsundstevnet 248 348   50-50-49-99-100(18*)
11.05.11 Bane Fylkescupkvalifisering, Rakvåg 248      
12.05.11 Bane Lagsmesterskap, Malmedalen 250 349   50-50-50-100-99(17*)
13.05.11 Bane Malmefjordenstevnet 247 346   50-50-48-99-99 (18*)
13.05.11 Bane Eide og Naas Vårstevne 249 347   50-49-50-100-98 (22*)
14.05.11 Bane Kvernestreffen 246 342   50-50-50-96-96 (24*)
20.05.11 Bane Reinsfjell 247 247   49-50-49-99-100 (20*)
20.05.11 Bane Fosna 246 344   48-48-50-100-98 (17*)
26.05.11 Bane Fylkescupkvalifisering, I og Å 250      
27.05.11 Bane Innset 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100 (19*)
27.05.11 Bane Soknedal 248 346   50-50-50-98-98
27.05.11 Bane Opdal 247 346   49-50-50-98-99 (18*)
07.06.11 Bane Fylkescupkvalifisering, Malmefjord 249     49-50-50-100 (17*)
09.06.11 Bane USK, Elnesvågen Skl 250 348 Nr. 3 i kl ER 50-50-50-100-98 (23*)
04.06.11 Bane Gylsmyrstevnet 248 346   49-50-50-99-98 (20*)
04.06.11 Bane Ålesund 249 348   49-50-50-100-99 (22*)
04.06.11 Bane Ørskog 249 348   50-50-49-100-99 (27*)
13.06.11 Bane LDKS, Hjørungavåg 246      
18.06.11

Bane, lagskyting

LDKS, Hjørungavåg 100 8*   xx********
21.06.11 Bane Dugleiksmerke, Fræna Skytesenter 244 8*   50-48-46-100
08.07.11 Bane MNM, Steinkjer 248 16* Middels beger 50-50-50-98
08.07.11 Felt MNM, Steinkjer 29/14 37/18   6/3-6/2-5/1-6/3-6/5-2/0-6/4
08.07.11 Minne MNM, Steinkjer 58   Nr. 1 i R/ER/J 99x***
08.07.11 Lag MNM, Steinkjer 85(JR) 3*   987×3*99**
16.07.11 Bane Kleivestevnet 249 348   50-50-50-99-99 (26*)
28.07.11 Bane Mosjøen, NC 250 350   50-50-50-100-100 (25*)
30.07.11 Bane Bodø, LS 248 14* Lite beger 50-49-50-99
30.07.11 Felt Bodø, LS 28/15     6/4-5/3-5/4-6/3-6/1
30.07.11 Minne Bodø, LS 57 1* Medalje  
30.07.11 Lag Bodø, LS 100 6*   **xx*x***x
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 249 346 Nr. 3 i kl ER 50-50-50-99-97(20*)
21.08.11 Lag SL, Malmefjorden 97(jr) 4* Nr. 2 i kl ER x99x9*x***
04.09.11 Bane Fylkescupfinale, Rakvåg 248 348 Nr, 1 i kl R/J 49-50-49-100-100(23*)
03.12.11 50m Rauma 247 13* Nr. 3 i kl ER 50-50-49-98
04.12.11 50m Kringsjåstevnet, NIH 250 15* Nr. 3 i kl ER 50-50-50-100
04.12.11 15m Oslo Open 243 10*   48-49-49-97
05.12.11 15m Oslo Østre 244 8*   50-49-50-95
Simon Slemmen Eldre Rekrutt
05.11.10 15m Molde 248   Nr. 2 i kl ER 148-100
12.11.10 15m Nesjestranda 247 13* Nr. 3 i kl ER 48-50-50-99
03.12.10 50m Raumastevnet 248 15* Nr. 1 i kl ER 49-49-50-100
04.12.10 15m Østrestevnet, Oslo 247     147-100
04.12.10 15m Oslo Open 249 10* Nr 23 i kl ER 50-50-50-99
28.12.10 15m Romjulsstevnet Vestnes 241 5*   49-47-49-96
07.01.11 50m Rauma, serieskyting 1 250 13* Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100
09.01.11 15m Vestnes-stevne 248 13* Nr. 2 i kl ER 50-50-49-99
09.01.11 15m Gylsmyrminiatyren 248 13* Nr. 3 i kl ER 50-49-49-100
09.01.11 15m Ørskog 246 13*   49-49-48-100
15.01.11 15m Rakvåg 249 10* Nr. 1 i kl ER 50-50-50-99
21.01.11 50m Rauma, serieskyting 2 249 10* Nr. 2 i kl ER  
23.01.11 15m Kleive 250 10* Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100
23.01.11 15m Sunndal 248 10* Nr. 3 i kl ER 49-50-50-99
30.01.11 15m Molde, samlagsstevne 250 13* Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100
01.02.11 15m Elnesvågen, lagsmesters. 250 12* Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100
06.02.11 15m LDKS, Ørskog 247 7*   48-50-50-99
06.02.11 15m Engesetdal/Skodje 249 8* Nr. 1 i kl ER 50-50-50-99
04.02.11 50m Rauma, serieskyting 3 250 14* Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100
13.02.11 15m Eide, Utensundske 248 12* Nr. 2 i kl ER 50-49-50-100
18.02.11 50m Rauma, serieskyting 4 250 15* Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100
21.02.11 15m Elnesvågen, serieskyting 1 247      
26.04.11 Minneskyting Malmefjorden lagsmesterskap 55     99999x
26.04.11 Felt Malmefjorden lagsmesterskap 30/17   Nr. 3 i kl ER 6/3-6/3-6/2-6/6-6/3
01.05.11 Bane Rakvåg, Midsundstevnet 250 348 Nr. 3 i kl ER 50-50-50-100-98(22*)
11.05.11 Bane Fylkescupkvalifisering, Rakvåg 249      
12.05.11 Bane Lagsmesterskap, Malmedalen 250 350 Nr. 2 i kl ER 50-50-50-100-100(26*)
13.05.11 Bane Malmefjordenstevnet 249 348   50-50-50-99-99 (21*)
13.05.11 Bane Eide og Naas Vårstevne 247 347   50-49-49-99-100 (17*)
20.05.11 Bane Reinsfjell 247 346   49-49-49-100-99 (17*)
20.05.11 Bane Fosna 238 333   50-50-50-88-95 (20*)
26.05.11 Bane Fylkescupkvalifisering, I og Å 250      
27.05.11 Bane Innset 250 349 Nr. 2 i kl ER 50-50-50-100-99 (23*)
27.05.11 Bane Soknedal 249 349 Nr. 3 i kl ER 149-100-100
27.05.11 Bane Opdal 248 348 Nr. 3 i kl ER 50-50-50-98-100 (24*)
07.06.11 Bane Fylkescupkvalifisering, Malmefjord 250     50-50-50-100 (15*)
09.06.11 Bane USK, Elnesvågen Skl 249 348   50-49-50-100-99 (18*)
04.06.11 Bane Gylsmyrstevnet 248 348 Nr. 3 i kl ER 50-49-50-99-100 (25*)
04.06.11 Bane Ålesund 250 350 Nr. 2 i kl ER 50-50-50-100-100 (24*)
04.06.11 Bane Ørskog 249 349   50-50-50-99-100 (23*)
10.06.11 Bane Isfjordstevnet 247 347 Nr. 3 i kl ER 49-49-50-99-100 (17*)
10.06.11 Bane Holmemstranda 249 349 Nr. 2 i kl ER 50-49-50-100-100 (27*)
13.06.11 Bane Molde 248 346   49-49-50-100-98 (22*)
18.06.11 Bane LDKS, Hjørungavåg 248 348 Nr. 2 i kl ER 50-49-50-99-100 (20*)
18.06.11

Bane, lagskyting

LDKS, Hjørungavåg 98 5*   99xxx*****
28.06.11 Bane Dugleiksmerke 249 19*   49-50-50-100
02.07.11 Bane Dalaråstevnet, Hov 249 349 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-99-100 (29*)
02.07.11 Bane Lady Arbuthnott, Sunndal 248 348 Nr. 1 i kl ER 49-49-50-100-100 (25*)
08.07.11 Bane MNM, Steinkjer 247 11* Lite beger 49-50-50-98
08.07.11 Felt MNM, Steinkjer 39/18 41/27   6/3-5/2-6/5-6/4-6/4-6/5-6/4
08.07.11 Minne MNM, Steinkjer 58   Nr. 3 i kl /ER/J 99xx**
08.07.11 Lag MNM, Steinkjer 93 2*   **9xx98999
16.07.11 Bane Kleivestevnet 247 346   49-50-50-98-99 (26*)
28.07.11 Bane Mosjøen, NC 250 350   50-50-50-100-100 (21*)
30.07.11 Bane Bodø, LS 247 14*   50-48-50-99
30.07.11 Felt Bodø, LS 17/13     0/0-0/0-6/5-5/3-6/5
30.07.11 Minne Bodø, LS 52 0*    
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100(23*)
21.08.11 Lag SL, Malmefjorden 100 5* Nr. 1 i kl ER x**xxxx***
04.09.11 Bane Fylkescupfinale, Rakvåg 250 350 Nr. 1 i kl R/J 50-50-50-100-100(25*)
03.12.11 50m Rauma 248 8* Nr. 2 i kl ER 49-50-50-99
04.12.11 50m Kringsjåstevnet, NIH 247 14*   50-48-50-99
04.12.11 15m Oslo Open 247 9*   49-49-49-100
05.12.11 15m Oslo Østre 249 16*   50-50-50-99
Martin Sættem Åndal          Eldre Rekrutt
05.11.10 15m Molde 247     150-97
12.11.10 15m Nesjestranda 249 13* Nr. 1 i kl ER 50-50-50-99
21.11.10 15m Eide 250 9* Nr. 2 i kl ER 50-50-50-100
03.12.10 50m Raumastevnet 246 11*   48-50-50-98
04.12.10 15m Østrestevnet, Oslo 247      
04.12.10 15m Oslo Open 249 13* Nr 20 i kl ER 50-50-50-99
28.12.10 15m Romjulsstevnet Vestnes 245 10*   48-50-48-99
07.01.11 50m Rauma, serieskyting 1 249 15* Nr. 2 i kl ER  
09.01.11 15m Vestnes-stevne 248 8* Nr. 3 i kl ER 50-50-50-98
09.01.11 15m Gylsmyrminiatyren 249 10* Nr. 1 i kl ER 49-50-50-100
09.01.11 15m Ørskog 249 16* Nr. 1 i kl ER 50-49-50-100
15.01.11 15m Rakvåg 249 8* Nr. 2 i kl ER 50-50-50-49
21.01.11 50m Rauma, serieskyting 2 250 20* Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100
23.01.11 15m Kleive 248 13* Nr. 3 i kl ER 49-50-50-99
30.01.11 15m Molde, samlagsstevne 248 11* Nr. 2 i kl ER 49-50-50-99
01.02.11 15m Elnesvågen, lagsmesters. 248 14* Nr. 2 i kl ER 49-50-50-99
06.02.11 15m LDKS, Ørskog 247 7*   49-50-48-100
13.02.11 15m Eide, Utensundske 248 10* Nr. 3 i kl ER 48-50-50-99
05.03.11 Felt Otrøyfelten   42/29 Nr. 2 i kl ER 6/3-6/2-6/4-6/5-6/4-6/5-6/6
15.03.11 15m Elnesvågen, serieskyting 2 248      
17.03.11 15m Elnesvågen, serieskyting 3 250      
20.03.11 Felt Aureosen, Samlagsst. 27/11.     5/0-6/1-4/1-6/5-6/4
03.04.11 Felt Landsdelskretsstevne, Rakvåg 29/25 41/10   6/6-5/2-6/6-12/11-6/5-6/5
26.04.11 Minneskyting Malmefjorden lagsmesterskap 48     099xxx
26.04.11 Felt Malmefjorden lagsmesterskap 30/22   Nr. 1 i kl ER 6/4-6/4-6/4-6/5-6/5
01.05.11 Bane Rakvåg, Midsundstevnet 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100(27*)
11.05.11 Bane Fylkescupkvalifisering, Rakvåg 247(JR)      
12.05.11 Bane Lagsmesterskap, Malmedalen 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100(28*)
13.05.11 Bane Malmefjordenstevnet 250 349 Nr. 2 i kl ER 50-50-50-100-99 (33*)
13.05.11 Bane Eide og Naas Vårstevne 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100 (28*)
20.05.11 Bane Reinsfjell 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100 (30*)
20.05.11 Bane Fosna 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100 (26*)
20.05.11 Bane Aspøy og Straumsnes 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100 (27*)
26.05.11 Bane Fylkescupkvalifisering, I og Å 240 (JR)      
07.06.11 Bane Fylkescupkvalifisering, Malmefjord 242 (JR)     50-48-50-94 (12*)
09.06.11 Bane USK, Elnesvågen Skl 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100 (31*)
04.06.11 Bane Gylsmyrstevnet 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100 (24*)
04.06.11 Bane Ålesund 250 349 Nr. 3 i kl ER 50-50-50-100-99 (25*)
04.06.11 Bane Ørskog 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100 (27*)
10.06.11 Bane Isfjordstevnet 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100 (25*)
10.06.11 Bane Holmemstranda 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100 (27*)
13.06.11 Bane Molde 249 348 Nr- 1 i kl ER 49-50-50-100-99 (22*)
18.06.11 Bane LDKS, Hjørungavåg 250 349 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-99 (27*)
18.06.11 Bane, Lagskytin LDKS, Hjørungavåg 94(JR) 3*   7999xxx***
25.06.11 Bane Rennebu, Arve Bakk Minnestemne 249 349 Nr. 1 i kl ER 49-50-50-100-100 (25*)
25.06.11 Bane Kvikne, Lassbekkstevne 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100 (31*)
25.06.11 Bane Meldal 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100 (28*)
25.06.11 Bane Orkla 249 348 Nr. 2 i kl ER 49-50-50-100-99 (20*)
28.06.11 Bane Dugleiksmerke 250 18*   50-50-50-100
28.07.11 Bane Mosjøen, NC 250 350   50-50-50-100-100 (26*)
28.07.11 Bane Røvassdalen, NC 247 346   49-50-50-98-99 (26*)
30.07.11 Bane Bodø, LS 249 349 Middels beger 50-49-50-100(17*)-100(24*)
30.07.11 Felt Bodø, LS 29/15   Middels beger 6/5-6/6-5/4-6/6-6/4
30.07.11 Minne Bodø, LS 59 4* Nr. 3 i kl ER  
30.07.11 Lag Bodø, LS 99 8*   ***x9*****
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 249 349 Nr. 2 i kl ER 50-49-50-100-100(25*)
21.08.11 Lag SL, Malmefjorden 98(jr) 7* Nr. 1 i kl ER 9**9x*****
04.09.11 Bane Fylkescupfinale, Rakvåg 250 350 Nr. 1 i kl R/J 50-50-50-100-100(21*)
03.12.11 50m Rauma 248 14* Nr. 1 i kl ER 50-49-49-100
04.12.11 50m Kringsjåstevnet, NIH 248 11*   50-50-50-98
04.12.11 15m Oslo Open 247 9*   48-49-50-100
05.12.11 15m Oslo Østre 248 8*   49-49-50-100
Henrik Slemmen                             Aspirant
05.11.10 15m Molde 195      
12.11.10 15m Nesjestranda 227 2*   48-47-44-88
21.01.11 50m Rauma, serieskyting 2 206 2*    
30.01.11 15m Molde, samlagsstevne 221 4*   44-42-45-90
01.02.11 15m Elnesvågen, lagsmesters. 239 5*   50-47-47-95
04.02.11 50m Rauma, serieskyting 3 219 5*    
13.02.11 15m Eide, Utensundske 210      
18.02.11 50m Rauma. serieskyting 4 221 2*    
20.03.11 Felt Aureosen, Samlagsst. 26/5.     5/0-6/0-6/3-3/2-6/0
13.05.11 Bane Malmefjordenstevnet 225 6*   49-46-44-86
09.06.11 Bane USK, Elnesvågen Skl 210 0*   41-39-37-93
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 235 3*   48-47-46-94
Gøran Sildnes Gedde-Dahl         Aspirant/ER
05.11.10 15m Molde 228      
21.11.10 15m Eide 230 5*   49-46-46-89
26.04.11 Minneskyting Malmefjorden lagsmesterskap 49     77799x
26.04.11 Felt Malmefjorden lagsmesterskap 25/8.     4/0-5/0-6/3-4/1-6/4
13.05.11 Bane Malmefjordenstevnet 240 318   48-47-49-96-78 (9*)
28.07.11 Bane Mosjøen, NC 243 341   46-50-48-99-98 (11*)
28.07.11 Bane Røvassdalen, NC 237 331   49-47-44-97-94 (8*)
30.07.11 Bane Bodø, LS 243 14*   50-48-48-97
30.07.11 Felt Bodø, LS 26/15     5/1-4/3-6/4-6/4-5/3
30.07.11 Minne Bodø, LS 46 0*    
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 234 327   39-48-49-98-93
21.08.11 Lag SL, Malmefjorden 98 6* Nr. 2 i kl ER ***x*9x**9
03.12.11 50m Rauma 243 9*   49-50-49-95
04.12.11 50m Kringsjåstevnet, NIH 242 10*   48-48-50-96
04.12.11 15m Oslo Open 242 6*   47-50-49-96
05.12.11 15m Oslo Østre 235 4*   48-47-46-94
Alan Slemmen                               Klasse 1
05.11.10 15m Molde 242   Nr. 2 i kl 1 145-97
03.12.10 50m Raumastevnet 244 4* Nr. 2 i kl 1 48-49-50-147
04.12.10 15m Østrestevnet, Oslo 243     146-97
04.12.10 15m Oslo Open 244 10* Nr 14 i kl 1 48-48-49-99
07.01.11 50m Rauma, serieskyting 1 248 7* Nr. 2 i kl 1  
15.01.11 15m Rakvåg 244 5* Nr. 1 i kl 1 48-48-49-99
21.01.11 50m Rauma, serieskyting 2 244 6* Nr. 2 i kl 1  
23.01.11 15m Kleive 247 6* Nr. 2 i kl 1 49-50-50-98
30.01.11 15m Molde, samlagsstevne 248 7* Nr. 1 i kl 1 49-50-50-99
01.02.11 15m Elnesvågen, lagsmesters. 246 12* Nr. 1 i kl 1 48-48-50-100
06.02.11 15m LDKS, Ørskog 249 13* Nr. 1 i kl 1 50-50-50-99
06.02.11 15m Engesetdal/Skodje 244 8* Nr. 1 i kl 1 48-50-49-97
04.02.11 50m Rauma, serieskyting 3 247 11* Nr. 2 i kl 1  
13.02.11 15m Eide, Utensundske 246 12* Nr. 1 i kl 1 49-48-49-100
18.02.11 50m Rauma, serieskyting 4 247 8* Nr. 1 i kl 1  
26.04.11 Minneskyting Malmefjorden lagsmesterskap 53     88999x
26.04.11 Felt Malmefjorden lagsmesterskap 30/23   Nr. 1 i kl 1 6/6-6/5-6/6-12/6
01.05.11 Bane Rakvåg, Midsundstevnet 245 5* Nr. 2 i kl 1 49-49-48-99
12.05.11 Bane Malmefjorden, Lagsmesterskap 241 6* Nr. 1 i kl 1 48-50-47-96
13.05.11 Bane Malmefjordenstevnet 243 10* Nr. 2 i kl 1 50-50-48-95
13.05.11 Bane Eide og Naas Vårstevne 246 11* Nr. 1 i kl 1 48-50-49-99
26.05.11 Bane Reinsfjell 236 6* Nr. 3 i kl 1 46-49-46-95
09.06.11 Bane USK, Elnesvågen Skl 241 7* Nr. 1 i kl 1 50-47-48-96
04.06.11 Bane Gylsmyrstevne 239 5* Nr. 3 i kl 1 47-49-49-94
04.06.11 Bane Ålesund 244 9* Nr. 3 i kl 1 48-50-49-97
04.06.11 Bane Ørskog 232 2*   48-48-47-89
18.06.11 Bane LDKS, Hjørungavåg 238 7* Nr. 3 i kl 1 49-45-48-96
28.06.11 Bane Dugleiksmerke 243 6*   48-49-50-96
08.07.11 Bane MNM, Steinkjer 241 5*   48-49-46-98
08.07.11 Felt MNM, Steinkjer 17/6 26/8   4/2-2/0-2/0-3/0-6/4-4/0-5/2
08.07.11 Felt MNM, Steinkjer 43     577888
16.07.11 Bane Kleivestevnet 245 10* Nr. 2 i kl 1 47-50-50-98
16.07.11 Bane Elnesvågenstevnet 238   Nr. 3 i kl 1  
28.07.11 Bane Mosjøen, NC 247 8* Nr. 2 i kl 1 49-49-49-100
30.07.11 Bane Bodø, LS 241 4* Middels beger 49-46-49-97
30.07.11 Felt Bodø, LS 20/8.     4/3-2/0-4/0-6/4-4/1
30.07.11 Minne Bodø, LS 51 0*    
30.07.11 Stang Bodø, LS 4 3+1    
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 245 12* Nr. 1 i kl 1 49-50-50-96
21.08.11 Stang SL, Malmefjorden, innledende 11 5+6    
21.08.11 Stang SL, Malmefjorden, innledende 19,89      
Finn Arne Høstmark Klasse 1        
05.11.10 15m Molde 234     44-48-48-90
21.11.10 15m Eide 234 5*   47-45-50-92
01.02.11 15m Elnesvågen, lagsmesters. 229 1* Nr. 2 i kl 1 46-44-47-92
25.06.11 Skogsløp Isfjorden 40,22 +2   42,22
Tamara Slemmen                          Klasse 1        
01.02.11 15m Elnesvågen, lagsmesters. 214 1* Nr. 3 i kl 1 44-43-38-89
Ingeborg Kvammen Kl. ASP
07.06.11 Bane Fylkescupkvalifisering, Malmefjord 219 3*   41-42-44-92
Rune Kvammen Kl. ASP
07.06.11 Bane Fylkescupkvalifisering, Malmefjord 231 3*   46-48-48-89
Markus Berget     Kl. ASP
09.06.11 Bane USK, Elnesvågen Skl 230 3*   46-48-46-90
13.06.11 Bane Molde 223      
28.06.11 Bane Dugleiksmerke 220 1*   44-44-41-91
02.07.11 Bane Dalaråstevnet, Hov 229 1*   43-46-46-94
16.07.11 Bane Skaalastevnet 221 4*   36-49-48-88
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 227 3*   46-44-45-92
Tobias Skarset                               Kl ASP
09.06.11 Bane USK, Elnesvågen Skl 205 2*   48-43-37-77
Johan Sylte V73
21.06.11 Bane Dugleiksmerke, Fræna Skytesenter 240 5*   49-48-48-95
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden ?      
Vilde Slemmen                              Kl ASP
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 235 3*   47-48-47-93
Rebakka Vasseng                          Kl ASp
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 189 1*   42-35-42-70