MALMEFJORDEN SKYTTERLAG

Ny side opprettet Januar 2011

Dick Brevik                                     Klasse 5                             

21.01.11 50m Rauma, serieskyting 2 238 4*    
30.01.11 15m Molde, samlagsstavne 235 5*   48-44-48-95
06.02.11 15m LDKS, Ørskog 240 4*   49-46-49-96
06.02.11 15m Engesetdal/Skodje 235 7*   48-46-49-92
04.02.11 50m Rauma, serieskyting 3 247 11* Nr. 1 i kl 5  
18.02.11 50m Rauma, serieskyting 4 240 2*    
20.03.11 Felt Aureosen, Samlagsst. 24/12.     5/4-5/2-4/0-6/6-4/0
26.04.11 Minneskyting Malmefjorden lagsmesterskap 48     778899
26.04.11 Felt Malmefjorden lagsmesterskap 17/6.     1/1-6/1-0/0-10/4
01.05.11 Bane Rakvåg, Midsundstevnet 236 331   50-44-49-93-95 (6*)
11.05.11 Bane Lonås 239 337   50-44-49-96-98
12.05.11 Bane Lagsmesterskap, Malmedalen 234 332 Nr. 2 i kl 3-5 48-45-47-94-98 (7*)
13.05.11 Bane Malmefjordenstevnet 239 336   50-47-48-94-97 (10*)
13.05.11 Bane Eide og Naas vårstevne 241 338   50-46-49-96-97 (13*)
14.05.11 Bane Kvernestreffen 240 340 Nr. 2 i kl 3-5 50-46-48-96-100 (14*)
15.05.11 Bane Tynset 237 337   49-45-47-96-100
15.05.11 Bane Alvdal 237 336   50-45-48-94-99
15.05.11 Bane Lonås 239 337   50-44-49-96-98
20.05.11 Bane Reinsfjell 238 337   50-46-46-96-99 (12*)
20.05.11 Bane Fosna 237 335   50-47-46-94-98 (13*)
20.05.11 Bane Aspøy og Straumsnes 239 337   49-46-49-95-98 (5*)
27.05.11 Bane Innset 241 339   50-45-49-97-98 (8*)
27.05.11 Bane Opdal 238 338   50-47-47-94-100 (8*)
10.06.11 Bane Isfjordstevnet        
10.06.11 Bane Holmemstranda 238 335   49-47-48-94-97 (9*)
13.06.11 Bane Molde 242 340   50-46-49-97-98 (16*)
18.06.11 Bane LDKS, Hjørungavåg 239 338   50-46-49-95-99 (13*)
19.06.11 Bane, Lag LDKS 97   Nr. 1 samlag 99*xx9****
26.06.11 Bane Jotunheimtreffen, Dovre 243 341   50-47-47-99-98 (16*)
26.06.11 Bane Vågå   330    
26.06.11 Bane Lesja 239 337   50-48-48-93-98 (9*)
26.06,11 Bane Lom og Skjåk 245 345 Nr. 2 i kl 3-5 50-47-50-98-100 (16*)
28.06.11 Bane Dugleiksmerke 245 12*   48-47-50-100
02.07.11 Bane Dalaråstevnet, Hov 239 337   49-46-48-96-98 (8*)
02.07.11 Bane Lady Arbuthnott, Sunndal 235 332   50-45-47-93-97 (9*)
08.07.11 Bane MNM, Steinkjer 239 239 Lite beger 50-47-45-97
08.07.11 Felt MNM, Steinkjer 25/9 37/17   2/0-6/4-5/2-6/3-6/0-6/3-6/5
08.07.11 Felthurtig MNM, Steinkjer 13,14   Premie  
08.07.11 Minne MNM, Steinkjer 57   Premie 999xx*
08.07.11 Lag MNM, Steinkjer 92 2*   8899x8x**x
16.07.11 Bane Skaalastevnet 237 337   50-45-47-95-100(6*)
16.07.11 Bane Kleivestevnet 238 338   50-44-49-95-100 (11*)
16.07.11 Bane Elnesvågenstevnet 241 339    
28.07.11 Bane Mosjøen, NC 234 333   50-41-48-95-99(13*)
30.07.11 Bane Bodø, LS 235 7*   49-46-47-93
30.07.11 Felt Bodø, LS 24/6     4/1-4/1-5/1-6/1-5/2
30.07.11 Minne Bodø, LS 54 1*    
30.07.11 Stang Bodø, LS 12 6+6    
30.07.11 Felthurtig Bodø, LS 17,81      
30.07.11 Lag Bodø, LS 95 6*   *6*9*x***x
12.08.11 Bane Heim/Hemne 238 338   49-44-48-97-100 (17*)
12.08.11 Bane Snillfjord Skl 242 340   49-47-48-98-98 (11*)
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 238 332   50-45-49-94-94 (9*)
21.08.11 Lag SL, Malmefjorden 97 3* Nr.2 i kl 3-5 *x*999x*xx
21.08.11 Stang SL, Malmefjorden, innledende 15 8+7    
21.08.11 Felthurtig SL, Malmefjorden 14,78     14,53-14,78
27.08.11 Bane NC, Selbu 239 338   48-47-49-95-99 (13*)
27.08.11 Bane NC, Lånke 239 337   48-48-50-93-98(9*)
27.08.11 Bane NC, Skjelstadmark 244 7*   50-46-60-98

Arnfinn Malmedal                       Klasse 5

21.08.11 Bane SL, Malmefjorden  ?      
21.08.11 Lag SL, Malmefjorden 92 1* Nr 2 i kl 3-5 9x9988x*x9

Idar Moen                                      Klasse 4

07.01.11 50m Rauma, serieskyting 1 236 9* Nr. 1 i kl 4  
21.01.11 50m Rauma, serieskyting 2 234 6* Nr. 1 i kl 4  
23.01.11 15m Kleive 227   Nr. 2 i kl 4 47-44-47-89
30.01.11 15m Molde, samlagsstevne 235 6* Nr. 3 i kl 4 48-45-49-93
01.02.11 15m Elnesvågen, lagsmesters. 231 1* Nr,1 i kl 3-5 47-42-47-95
06.02.11 15m LDKS, Ørskog 227 1*   48-43-46-90
06.02.11 15m Engesetdal/Skodje 236 4*   48-47-49-92
04.02.11 50m Rauma, serieskyting 3 242 11* Nr. 2 i kl 4  
13.02.11 15m Eide, Utensundske 235 329 Nr. 3 i kl 4 47-46-48-94-94(11*)
18.02.11 50m Rauma, serieskyting 4 240 9* Nr. 2 i kl 4  
05.03.11 Felt Otrøyfelten   37/19 Nr. 3 i kl 4 5/3-5/5-6/3-6/4-6/1-4/1-5/2
05.03.11 Stang Otrøyfelten 13      
05.03.11 Felthurtig Otrøyfelten 9,05      
20.03.11 Felt Aureosen, Samlagsst. 28/14 39/1 Nr. 3 i kl 4 6/3-5/3-6/1-6/6-5/1-6/1-5/0
03.04.11 Felt LDKS, Rakvåg 24/11.     5/3-5/2-4/1-6/5-4/0
03.04.11 Felthurtig LDKS, Rakvåg 7,52   Nr. 1 i stevnet.  
03.04.11 Stang LDKS, Rakvåg 13 7+6    
26.04.11 Minneskyting Malmefjorden lagsmesterskap 58     99xx**
26.04.11 Felt Malmefjorden lagsmesterskap 30/24   Nr. 1 i kl 2-5 6/5-6/6-6/5-12/8
01.05.11 Bane Rakvåg, Midsundstevnet 231 328 Nr. 2 i kl 4 49-39-49-94-97
12.05.11 Bane Lagsmesterskap, Malmedalen 234 332 Nr. 1 i kl 3-5 50-44-45-95-98 (11*)
13.05.11 Bane Malmefjordenstevnet 238 337 Nr. 1 i kl 4 50-47-45-96-99 (9*)
14.05.11 Bane Kvernestreffen 240 339 Nr, 1 i kl 4 50-45-49-96-99 (9*)
20.05.11 Bane Reinsfjell 242 341 Nr. 1 i kl 4 50-48-49-95-99 (10*)
20.05.11 Bane Fosna 242 342 Nr. 1 i kl 4 50-44-49-99-100 (14*)
20.05.11 Bane Aspøy og Straumsnes 239 337 Nr. 3 i kl 4 50-46-46-97-98 (12*)
27.05.11 Bane Innset 235 334   48-43-50-94-99 (8*)
27.05.11 Bane Soknedal 239 339 Nr. 2 i kl 4  
27.05.11 Bane Opdal 240 338 Nr. 3 i kl 4 48-48-47-97-98 (9*)
09.06.11 Bane USK, Elnesvågen Skl 237 337 Nr. 2 i kl 3-5 49-48-48-92-100 (11*)
04.06.11 Bane Gylsmyrstevnet 242 339 Nr. 2 i kl 4 50-45-46-99-97 (6*)
04.06.11 Bane Ålesund 242 340 Nr. 2 i kl 3-5 50-44-50-98-98 (12*)
10.06.11 Bane Isfjordstevnet        
10.06.11 Bane Holmemstranda 239 337 Nr. 3 i kl 4 50-46-49-94-98 (12*)
13.06.11 Bane Molde 236 333 Nr. 2 i kl 4 50-42-49-95-97 (12*)
18.06.11 Bane LDKS, Hjørungavåg 238 9*   49-42-49-98
19.06.11 Bane, felthurtig LDKS, Hjørungavåg 11,42   Nr. 1 senior  
28.06.11 Bane Dugleiksmerke 241 5*   48-49-50-96
30.06.11 Bane Rindal Skytterlag 242 341 Nr. 1 i kl 4 50-47-49-96-99 (16*)
08.07.11 Bane MNM, Steinkjer 243 338 Stort beger 50-46-49-98(14*)-95(16*)
08.07.11 Felt MNM, Steinkjer 28/11 37/12   6/4-6/4-6/1-6/2-4/0-6/1-3/0
08.07.11 Felthurtig MNM, Steinkjer 13.24   Premie  
08.07.11 Stang MNM, Steinkjer 11 5+6    
08.07.11 Minne MNM, Steinkjer 53     7899**
16.07.11 Bane Skaalastevnet 239 338   50-46-49-94-99 (6*)
16.07.11 Bane Kleivestevnet 236 335   50-41-49-96-99 (10*)
16.07.11 Bane Elnesvågenstevnet 241 340 Nr. 1 i kl 4  
28.07.11 Bane Mosjøen, NC 236 334   49-44-47-96-98 (12*)
28.07.11 Bane Røvassdalen, NC 237 336   50-47-48-92-99 (13*)
30.07.11 Bane Bodø, LS 239 334 Stort beger 50-46-48-95(10*)-95(11*)
30.07.11 Felt Bodø, LS 25/13     4/1-6/6-6/2-6/3-3/1
30.07.11 Minne Bodø, LS 53 0*    
30.07.11 Stang Bodø, LS 11 4+7    
30.07.11 Felthurtig Bodø, LS 7,98   Nr. 2 i NM.  
30.07.11 Lag Bodø, LS        
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 242 342 Nr. 2 i kl 3-5 50-46-50-96-100(18*)
21.08.11 Lag SL, Malmefjorden 94 3* Nr. 2 i kl 3-5 999x99*9**
21.08.11 Stang SL, Malmefjorden, innledende 16 7+9    
21.08.11 Stang SL, Malmefjorden,finale 18 8+10 Nr. 1 i kl 2-5  
21.08.11 Felthurtig SL, Malmefjorden, innledende 8,12   Nr. 1 i kl 2-5 7,14 - 8,12

Malin Solheim Høstmark              Klasse 4

12.05.11 Bane Lagsmesterskap, Malmedalen 232 319 Nr. 3 i kl 3-5 49-45-49-89-87 (8*)
13.05.11 Bane Malmefjordenstevnet 232 329   49-44-45-94-97 (11*)
13.06.11 Bane Molde 234 331   50-42-48-94-97 (8*)
18.06.11 Bane LDKS, Hjørungavåg 232     50-40-50-92
28.07.11 Bane Mosjøen, NC 225 322   47-41-48-89-97 (4*)
28.07.11 Bane Bjøllånes, NC 234 328   50-44-48-92-94 (10*)
30.07.11 Bane Bodø, LS 230 5*   49-39-48-94
30.07.11 Felt Bodø, LS 26/15     6/3-6/4-5/3-5/2-4/3
30.07.11 Minne Bodø, LS 54 0*    
30.07.11 Skogsløp Bodø, NM 35,59   Nr. 1 i kl EJR 31.59+4,00=35.59
15.10.11 Skogsløp Skjelstadmark.NM     Nr. 1  
15.10.11 Skogsløp NM stafett     Nr. 1  
03.12.11 50m Kringsjåstevnet 236     49-43-49-95
03.12.11 15m Oslo Open 238     50-45-48-95
04.12.11 15m Oslo Østre 235     48-45-47-95

Helge Roar Åndal                         Klasse 2       

05.11.10 15m Molde 238     143-95
12.11.10 15m Nesjestranda 243 4* Nr. 1 i kl.2 50-48-50-95
21.11.10 15m Eide 239 8* Nr. 3 i kl.2 49-46-49-95
03.12.10 50m Raumastevnet 236 8* Nr. 2 i kl.2 49-43-50-94
28.12.10 15m Romjulsstevnet Vestnes 238 6* Nr. 3 i kl 2 49-45-46-98
07.01.11 50m Rauma, serieskyting 1 244 5* Nr. 1 i kl 2  
09.01.11 15m Vestnes-stevne 239 2* Nr. 3 i kl 2 50-46-46-97
09.01.11 15m Gylsmyrminiatyren 242 6* Nr. 1 i kl 2 48-46-49-99
09.01.11 15m Ørskog 238 6* Nr. 2 i kl 2 50-48-48-95
15.01.11 15m Rakvåg 240 5* Nr. 2 i kl 2 48-47-49-96
21.01.11 50m Rauma, serieskyting 2 242 7*    
23.01.11 15m Kleive 243 3* Nr. 3 i kl 2 49-48-50-96
30.01.11 15m Molde, samlagsstevne 239 6*   49-47-49-94
01.02.11 15m Elnesvågen, lagsmesters. 244 12* Nr. 1 i kl 2 50-47-50-97
06.01.11 15m LDKS, Ørskog 234 7*   50-48-39-97
13.02.11 15m Eide, Utensundske 239 7* Nr. 3 i kl 2 49-46-50-94
18.02.11 50m Rauma, serieskyting 4 239 6* Nr. 2 i kl 2  
05.03.11 Felt Otrøyfelten   39/18 Nr. 1 i kl 2 6/3-5/1-6/4-4/3-6/3-6/3-6/1
03.04.11 Felt LDKS, Rakvåg 21/6.     6/2-3/0-4/1-6/3-2/0
26.04.11 Minneskyting Malmefjorden lagsmesterskap 54     8899**
26.04.11 Felt Malmefjorden lagsmesterskap 23/15     5/4-6/6-3/2-9/3
01.05.11 Bane Rakvåg, Midsundstevnet 242 4* Nr. 1 i kl 2 50-47-50-95
13.05.11 Bane Malmefjordenstevnet 237 6*   50-43-49-95
13.05.11 Bane Eide og Naas Vårstevne 241 6* Nr. 2 i kl 2 50-45-50-96-97
20.05.11 Bane Reinsfjell 244 11* Nr. 1 i kl 2 50-50-50-94
20.05.11 Bane Fosna 238 5* Nr. 3 i kl 2 49-46-49-94-100
20.05.11 Bane Aspøy og Straumsnes 241   Nr. 2 i kl 2 148-93
09.06.11 Bane USK, Elnesvågen Skl 235 9* Nr. 3 i kl 2 48-47-50-90
04.06.11 Bane Gylsmyrstevne 245 8* Nr. 1 i kl 2 50-49-50-96
04.06.11 Bane Ålesund 240 8* Nr. 2 i kl 2 49-48-48-95
04.06.11 Bane Ørskog 241 2* Nr. 1 i kl 2 48-47-49-97
10.06.11 Bane Isfjordstevnet        
10.06.11 Bane Holmemstranda 246 17* Nr. 1 i kl 2 50-49-49-98-96
13.06.11 Bane Molde 232 6*   49-44-45-94
18.06.11 Bane LDKS, Hjørungavåg 243 7* Nr. 2 i kl 2 48-49-50-96
25.06.11 Bane Rennebu, Arve Bakk Minnestemne 236 4*   48-47-48-93
25.06.11 Bane Kvikne, Lassbekkstevne 241 8*   49-49-49-94
25.06.11 Bane Meldal 242 6* Nr. 2 i kl 2 49-48-50-95|
25.06.11 Bane Orkla 235 7*   49-44-49-93
28.06.11 Bane Dugleiksmerke 242 7*   49-47-48-98
28.07.11 Bane Mosjøen, NC 239 7*   49-45-50-95
28.07.11 Bane Røvassdalen, NC 233 5*   50-47-45-91
30.07.11 Bane Bodø, LS 242 11* Stort beger 49-46-50-97
30.07.11 Felt Bodø, LS 22/4.     3/0-6/2-4/1-4/1-5/0
30.07.11 Minne Bodø, LS 53 1* Medalje  
30.07.11 Skogsløp Bodø, NM 40,16     32,16+8,00=40,16
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 241 8* Nr. 2 i kl 2 49-46-49-97
21.08.11 Felthurtig SL, Malmefjorden 22,51     15,28-22,51
03.12.11 50m Rauma 241 9* Nr. 1 i kl 2 49-45-49-98
04.12.11 50m Kringsjåstevnet, NIH 246 10* Nr. 2 i kl 2 49-49-50-98
04.12.11 15m Oslo Open 245 9*   48-49-49-99
05.12.11 15m Oslo Østre 241 3*   50-48-50-93

Jan Malmedal                               Klasse 2        

05.11.10 15m Molde 243   Nr. 1 i kl 1 145-98
21.11.10 15m Eide 245 11* Nr. 1 i kl 1 49-47-50-99
28.12.10 15m Romjulsstevnet Vestnes 245 9* Nr. 2 i kl 1 48-50-49-98
07.01.11 15m Batnfjord 245   Nr. 1 i kl 2 48-48-50-99
09.01.11 15m Vestnes-stevne 240 6* Nr. 2 i kl 2 50-46-47-97
09.01.11 15m Gylsmyrminiatyren 236 4* Nr. 2 i kl 2 48-49-47-95
09.01.11 15m Ørskog 239 7* Nr. 1 i kl 2 49-44-49-97
15.01.11 15m Rakvåg 233 4*   48-43-50-92
23.01.11 15m Kleive 239 ?   49-46-50-94
30.01.11 15m Molde, samlagsstevne 238 6*   50-42-49-97
01.02.11 15m Elnesvågen, lagsmesters. 237 3* Nr. 2 i kl 2 48-49-48-92
06.02.11 15m LDKS, Ørskog 239 5*   48-45-50-96
06.02.11 15m Engesetdal/Skodje 240 6* Nr. 3 i kl 2 49-48-46-97
13.02.11 15m Eide, Utensundske 244 10* Nr. 1 i kl 2 50-47-49-98
05.03.11 Felt Otrøyfelten   35/11   6/4-5/2-5/0-6/2-6/1-3/1-4/1
05.03.11 Stang Otrøyfelten 16      
05.03.11 Felthurtig Otrøyfelten 15,70      
20.03.11 Felt Aureosen, Samlagsst. 26/8.     6/3-6/0-4/1-6/4-4/0
03.04.11 Felt Landsdelskretsstevne, Rakvåg 26/6.   Nr. 1 i kl 2 6/1-4/2-5/1-6/2-5/0
03.04.11 Felthurtig LDKS, Rakvåg 99,00      
03.04.11 Stang LDKS, Rakvåg 13 7+6 Nr. 3 i kl 2  
26.04.11 Minneskyting Malmefjorden lagsmesterskap 58     99xxx*
26.04.11 Felt Malmefjorden lagsmesterskap 28/24   Nr. 2 i kl 2-5 6/5-6/6-6/6-10/7
01.05.11 Bane Rakvåg, Midsundstevnet 240 5* Nr. 2 i kl 2 50-48-49-93
12.05.11 Bane Malmefjorden, Lagsmesterskap 240 10* Nr. 1 i kl 2 49-49-49-93
13.05.11 Bane Malmefjordenstevnet 238 7* Nr. 3 i kl 2 50-46-48-99-97
13.05.11 Bane Eide og Naas Vårstevne 243 6* Nr. 1 i kl 2 49-48-50-96-96
20.05.11 Bane Reinsfjell 236 7*   48-47-48-93
20.05.11 Bane Fosna 242 12* Nr. 2 i kl 2 50-47-50-95-98
20.05.11 Bane Aspøy og Straumsnes 243   Nr. 1 i kl 2 146-97
27.05.11 Bane Innset 243   Nr. 1 i kl 2  
27.05.11 Bane Opdal 239 8* Nr. 3 i kl 2 48-48-48-95
09.06.11 Bane USK, Elnesvågen Skl 243 10* Nr. 2 i kl 2 49-47-50-97
04.06.11 Bane Gylsmyrstevne 244 9* Nr. 2 i kl 2 49-46-50-99
04.06.11 Bane Ålesund 240 5* Nr. 3 i kl 2 50-47-50-93
04.06.11 Bane Ørskog 240 3* Nr. 2 i kl 2 47-47-49-97
13.06.11 Bane Molde 241 8* Nr. 1 i kl 2 49-49-50-93
18.06.11 Bane LDKS, Hjørungavåg 246 10* Nr. 1 i kl 2 50-48-50-98
18.06.11 Bane, Stang LDKS, Hjørungavåg 18   Nr. 3 i senior  
28.06.11 Bane Dugleiksmerke 227 3*   47-49-45-86
08.07.11 Bane MNM, Steinkjer 241 7* Stort beger 40-47-49-95
08.07.11 Felt MNM, Steinkjer 27/15 36/19 Premie 4/1-6/5-6/3-6/5-5/1-6/2-3/2
08.07.11 Stang MNM, Steinkjer 19 9+10 Nr. 1 i kl 2  
08.07.11 Minne MNM, Steinkjer 56   Premie 899x**
08.07.11 Felthurtig MNM, Steinkjer 99,99      
16.07.11 Bane Elnesvågenstevnet 244   Nr. 2 i kl 2  
28.07.11 Bane Mosjøen, NC 238 8*   50-47-49-92
28.07.11 Bane Røvassdalen, NC 238 3*   49-49-48-92
30.07.11 Bane Bodø, LS 239 10* Stort beger 50-45-48-96
30.07.11 Felt Bodø, LS 29/11.   Nr. 2 i kl 2 6/2-5/3-6/1-6/3-6/2
30.07.11 Minne Bodø, LS 54 1* Medalje  
30.07.11 Stang Bodø, LS 16 9+7 Beger  
30.07.11 Felthurtig Bodø, LS 15,59   Beger  
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 239 7*   49-45-48-97
21.08.11 Stang SL, Malmefjorden, innledende 18 8+10    
21.08.11 Stang SL, Malmefjorden,finale 16 9+7 Nr. 3 i kl 2-5  
21.08.11 Felthurtig SL, Malmefjorden, innledende 28,34   Nr. 2 i kl 2-5 12,80 -28,34

Atle Moen                                      Klasse 2

01.02.11 15m Elnesvågen, lagsmesters. 214 2* Nr. 3 i kl 2 45-40-48-90
05.03.11 Felt Otrøyfelten   36/10 Nr. 3 i kl 2 6/3-5/0-5/1-5/1-6/1-5/2-4/0
20.03.11 Felt Aureosen, Samlagsst. 22/7.     5/1-6/3-5/0-6/3-0/0
03.04.11 Felt Landsdelskretsstevne, Rakvåg 25/11.   Nr. 2 i kl 2 6/4-6/0-6/3-6/4-1/0
26.04.11 Minneskyting Malmefjorden lagsmesterskap 57     89x***
26.04.11 Felt Malmefjorden lagsmesterskap 27/20   Nr. 3 i kl 2-5 5/5-6/6-5/4-11/5
08.07.11 Felt MNM, Steinkjer 20/4 31/7   4/0-6/3-4/0-4/1-2/0-6/3-5/0
08.07.11 Felt MNM, Steinkjer 39     05789x
30.07.11 Felt Bodø, LS 20/9.     5/3-5/2-4/3-5/1-1/0
30.07.11 Minne Bodø, LS 53 0* Medalje  

Håvar Solheim Høstmark               Eldre Rekrutt

05.11.10 15m Molde 245      
12.11.10 15m Nesjestranda 243 7*   47-49-50-97
21.11.10 15m Eide 247 12*   49-50-50-98
03.12.10 50m Raumastevnet 247 10*   50-49-49-99
04.12.10 15m Østrestevnet, Oslo 247     147-100
04.12.10 15m Oslo Open 247 9* Nr. 36 i kl ER 50-49-50-98
28.12.10 15m Romjulsstevnet Vestnes 246 8* Nr. 3 i kl ER 49-49-49-99
07.01.11 15m Batnfjord 244   Nr. 3 i kl ER 47-49-49-99
09.01.11 15m Vestnes-stevne 245 9*   49-50-49-97
09.01.11 15m Gylsmyrminiatyren 247 12*   50-48-50-99
09.01.11 15m Ørskog 247 13*   48-49-50-100
23.01.11 15m Kleive 248 12*   49-50-49-100
30.01.11 15m Molde, samlagsstevne 247 9*   50-48-49-100
01.02.11 15m Elnesvågen, lagsmesters. 247 7*   50-50-50-97
06.02.11 15m LDKS, Ørskog 245 7*   50-48-48-99
06.02.11 15m Engesetdal/Skodje 245 10*   48-49-50-99
21.02.11 15m Elnesvågen, serieskyting 1 248      
05.03.11 Felt Otrøyfelten   41/32   5/4-6/4-6/6-6/5-6/5-6/2-6/6
15.03.11 15m Elnesvågen, serieskyting 2 247 7*   50-49-50-98
17.03.11 15m Elnesvågen, serieskyting 3 247 11*    
20.03.11 Felt Aureosen, Samlagsst. 30/24 41/6 Nr. 2 i kl ER 6/2-6/6-6/4-6/6-6/6-5/2-6/4
03.04.11 Felt Landsdelskretsstevne, Rakvåg 30/22 42/7 Nr. 3 i kl ER 6/6-6/4-6/6-12/6-6/2-6/5
16.04.11 Felt Bryggja 28/19   Nr. 2 i kl ER 5/4-6/5-6/2-6/4-5/4
16.04.11 Felt Dalane 28/16   Nr. 2 i kl ER 5/3-5/1-6/1-6/5-6/5
16.04.11 Felt Fiskå 30/25   Nr. 1 i kl ER 6/4-6/6-6/4-6/6-6/5
16.04.11 Felt Syvde 30/26   Nr. 1 i kl ER 6/4-6/5-6/6-6/6-6/5
26.04.11 Minneskyting Malmefjorden lagsmesterskap 57     999***
26.04.11 Felt Malmefjorden lagsmesterskap 28/21     6/4-5/5-5/2-6/5-6/5
01.05.11 Bane Rakvåg, Midsundstevnet 250 349 Nr. 2 i kl ER 50-50-50-100-99 (21*)
11.05.11 Bane Fylkescupkvalifisering, Rakvåg 250      
12.05.11 Bane Lagsmesterskap, Malmedalen 250 349 Nr. 3 i kl ER 50-50-50-100-99 (22*)
13.05.11 Bane Malmefjordenstevnet 250 349 Nr. 3 i kl ER 50-50-50-100-99 (26*)
26.05.11 Bane Reinsfjell 249 343   50-49-50-100-94 (20*)
26.05.11 Bane Fylkescupkvalifisering, I og Å 246      
07.06.11 Bane Fylkescupkvalifisering, Malmefjord 247     48-49-50-100 (17*)
09.06.11 Bane USK, Elnesvågen Skl 249 349 Nr. 2 i kl ER 50-50-50-99-100 (23*)
13.06.11 Bane Molde 248 347   50-50-50-98-99 (16*)
18.06.11 Bane LDKS, Hjørungavåg 247     50-50-50-97
21.06.11 Bane Dugleiksmerke, Fræna Skytesenter 250 20*   50-50-50-100
26.06.11 Bane Haugenstemne 244 343   47-50-47-100-99 (22*)
26.06.11 Bane Eidsbygda 243 341   45-49-50-99-98 (13*)
26.06.11 Bane Bjørge 247 346 Nr. 3 i kl ER 50-50-50-98-99 (25*)
02.07.11 Bane Dalaråstevnet, Hov 249 348 Nr. 3 i kl ER 50-50-49-100-99 (24*)
02.07.11 Bane Lady Arbuthnott, Sunndal 243 339   49-50-48-96-96 (15*)
08.07.11 Bane MNM, Steinkjer 243 10*   47-49-49-98
08.07.11 Felt MNM, Steinkjer 30/20 41/30 Premie 6/3-6/2-6/5-6/5-6/5-5/5-6/5
08.07.11 Minne MNM, Steinkjer 58   Premie 99xxx*
08.07.11 Lag MNM, Steinkjer 97(JR) 2*   *xx8xx*9xx
28.07.11 Bane Mosjøen, NC 249 347   50-50-50-99-98 (22*)
30.07.11 Bane Bodø, LS 248 12* Lite beger 49-50-49-100
30.07.11 Felt Bodø, LS 28/22   Lite beger 6/5-5/3-5/4-6/6-6/4
30.07.11 Minne Bodø, LS 52 1*    
27.08.11 Bane NC, Selbu 248 346   50-50-50-98-98 (14*)
27.08.11 Bane NC, Lånke 246 346   49-50-47-100-100 (17*)
27.08.11 Bane NC, Skjelstadmark 249 13*   50-50-49-100
04.09.11 Bane Fylkescupfinale, Rakvåg 245(JR) 344 Nr. 1 i kl R/JR 49-47-50-99-99(18*)
03.12.11 50m Rauma 234 7*   40-48-49-97
04.12.11 50m Kringsjåstevnet, NIH 246 10*   48-48-50-100
04.12.11 15m Oslo Open 244 9*   47-50-50-97
05.12.11 15m Oslo Østre 247 11*   49-50-49-99

Andreas Slemmen                         Eldre Rekrutt

05.11.10 15m Molde 246     147-99
12.11.10 15m Nesjestranda 244 8*   49-49-50-96
21.11.10 15m Eide 250 13* Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100
03.12.10 50m Raumastevnet 247 11* Nr. 3 i kl ER 50-50-49-98
04.12.10 15m Østrestevnet, Oslo 245     146-99
04.12.10 15m Oslo Open 243 6* Nr 61 i kl ER 47-48-49-99
07.01.11 50m Rauma, serieskyting 1 249 9* Nr. 3 i kl ER  
15.01.11 15m Rakvåg 239 5*   50-40-50-99
21.01.11 50m Rauma, serieskyting 2 243 6*    
23.01.11 15m Kleive 247     49-49-50-99
23.01.11 15m Sunndal 249 9* Nr. 2 i kl ER 50-50-50-99
30.01.11 15m Molde, samlagsstevne 248 10* Nr. 3 i kl ER 48-50-50-100
01.02.11 15m Elnesvågen, lagsmesters. 247 11* Nr. 3 i kl ER 50-49-50-98
06.02.11 15m LDKS, Ørskog 245 6*   50-47-49-99
06.02.11 15m Engesetdal/Skodje 245 6*   49-46-50-100
04.02.11 50m Rauma, serieskyting 3 248 12*    
13.02.11 15m Eide, Utensundske 250 12* Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100|
18.02.11 50m Rauma, serieskyting 4 249 15* Nr. 2 i kl ER  
21.02.11 15m Elnesvågen, serieskyting 1 244      
15.03.11 15m Elnesvågen. serieskyting 2 247      
17.03.11 15m Elnesvågen, serieskyting 3 249      
20.03.11 Felt Aureosen, Samlagsst. 30/23 42/4 Nr. 1 i kl ER 6/5-6/6-6/3-6/4-6/5-6/1-6/3
03.04.11 Felt Landsdelskretsstevne, Rakvåg 30/17 40/7   6/6-6/2-6/5-12/4-5/3-5/4
26.04.11 Minneskyting Malmefjorden lagsmesterskap 56     9999x*
26.04.11 Felt Malmefjorden lagsmesterskap 30/21   Nr. 2 i kl ER 6/2-6/4-6/4-6/6-6/5
01.05.11 Bane Rakvåg, Midsundstevnet 248 348   50-50-49-99-100(18*)
11.05.11 Bane Fylkescupkvalifisering, Rakvåg 248      
12.05.11 Bane Lagsmesterskap, Malmedalen 250 349   50-50-50-100-99(17*)
13.05.11 Bane Malmefjordenstevnet 247 346   50-50-48-99-99 (18*)
13.05.11 Bane Eide og Naas Vårstevne 249 347   50-49-50-100-98 (22*)
14.05.11 Bane Kvernestreffen 246 342   50-50-50-96-96 (24*)
20.05.11 Bane Reinsfjell 247 247   49-50-49-99-100 (20*)
20.05.11 Bane Fosna 246 344   48-48-50-100-98 (17*)
26.05.11 Bane Fylkescupkvalifisering, I og Å 250      
27.05.11 Bane Innset 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100 (19*)
27.05.11 Bane Soknedal 248 346   50-50-50-98-98
27.05.11 Bane Opdal 247 346   49-50-50-98-99 (18*)
07.06.11 Bane Fylkescupkvalifisering, Malmefjord 249     49-50-50-100 (17*)
09.06.11 Bane USK, Elnesvågen Skl 250 348 Nr. 3 i kl ER 50-50-50-100-98 (23*)
04.06.11 Bane Gylsmyrstevnet 248 346   49-50-50-99-98 (20*)
04.06.11 Bane Ålesund 249 348   49-50-50-100-99 (22*)
04.06.11 Bane Ørskog 249 348   50-50-49-100-99 (27*)
13.06.11 Bane LDKS, Hjørungavåg 246      
18.06.11

Bane, lagskyting

LDKS, Hjørungavåg 100 8*   xx********
21.06.11 Bane Dugleiksmerke, Fræna Skytesenter 244 8*   50-48-46-100
08.07.11 Bane MNM, Steinkjer 248 16* Middels beger 50-50-50-98
08.07.11 Felt MNM, Steinkjer 29/14 37/18   6/3-6/2-5/1-6/3-6/5-2/0-6/4
08.07.11 Minne MNM, Steinkjer 58   Nr. 1 i R/ER/J 99x***
08.07.11 Lag MNM, Steinkjer 85(JR) 3*   987x3*99**
16.07.11 Bane Kleivestevnet 249 348   50-50-50-99-99 (26*)
28.07.11 Bane Mosjøen, NC 250 350   50-50-50-100-100 (25*)
30.07.11 Bane Bodø, LS 248 14* Lite beger 50-49-50-99
30.07.11 Felt Bodø, LS 28/15     6/4-5/3-5/4-6/3-6/1
30.07.11 Minne Bodø, LS 57 1* Medalje  
30.07.11 Lag Bodø, LS 100 6*   **xx*x***x
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 249 346 Nr. 3 i kl ER 50-50-50-99-97(20*)
21.08.11 Lag SL, Malmefjorden 97(jr) 4* Nr. 2 i kl ER x99x9*x***
04.09.11 Bane Fylkescupfinale, Rakvåg 248 348 Nr, 1 i kl R/J 49-50-49-100-100(23*)
03.12.11 50m Rauma 247 13* Nr. 3 i kl ER 50-50-49-98
04.12.11 50m Kringsjåstevnet, NIH 250 15* Nr. 3 i kl ER 50-50-50-100
04.12.11 15m Oslo Open 243 10*   48-49-49-97
05.12.11 15m Oslo Østre 244 8*   50-49-50-95

Simon Slemmen                            Eldre Rekrutt

05.11.10 15m Molde 248   Nr. 2 i kl ER 148-100
12.11.10 15m Nesjestranda 247 13* Nr. 3 i kl ER 48-50-50-99
03.12.10 50m Raumastevnet 248 15* Nr. 1 i kl ER 49-49-50-100
04.12.10 15m Østrestevnet, Oslo 247     147-100
04.12.10 15m Oslo Open 249 10* Nr 23 i kl ER 50-50-50-99
28.12.10 15m Romjulsstevnet Vestnes 241 5*   49-47-49-96
07.01.11 50m Rauma, serieskyting 1 250 13* Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100
09.01.11 15m Vestnes-stevne 248 13* Nr. 2 i kl ER 50-50-49-99
09.01.11 15m Gylsmyrminiatyren 248 13* Nr. 3 i kl ER 50-49-49-100
09.01.11 15m Ørskog 246 13*   49-49-48-100
15.01.11 15m Rakvåg 249 10* Nr. 1 i kl ER 50-50-50-99
21.01.11 50m Rauma, serieskyting 2 249 10* Nr. 2 i kl ER  
23.01.11 15m Kleive 250 10* Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100
23.01.11 15m Sunndal 248 10* Nr. 3 i kl ER 49-50-50-99
30.01.11 15m Molde, samlagsstevne 250 13* Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100
01.02.11 15m Elnesvågen, lagsmesters. 250 12* Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100
06.02.11 15m LDKS, Ørskog 247 7*   48-50-50-99
06.02.11 15m Engesetdal/Skodje 249 8* Nr. 1 i kl ER 50-50-50-99
04.02.11 50m Rauma, serieskyting 3 250 14* Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100
13.02.11 15m Eide, Utensundske 248 12* Nr. 2 i kl ER 50-49-50-100
18.02.11 50m Rauma, serieskyting 4 250 15* Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100
21.02.11 15m Elnesvågen, serieskyting 1 247      
26.04.11 Minneskyting Malmefjorden lagsmesterskap 55     99999x
26.04.11 Felt Malmefjorden lagsmesterskap 30/17   Nr. 3 i kl ER 6/3-6/3-6/2-6/6-6/3
01.05.11 Bane Rakvåg, Midsundstevnet 250 348 Nr. 3 i kl ER 50-50-50-100-98(22*)
11.05.11 Bane Fylkescupkvalifisering, Rakvåg 249      
12.05.11 Bane Lagsmesterskap, Malmedalen 250 350 Nr. 2 i kl ER 50-50-50-100-100(26*)
13.05.11 Bane Malmefjordenstevnet 249 348   50-50-50-99-99 (21*)
13.05.11 Bane Eide og Naas Vårstevne 247 347   50-49-49-99-100 (17*)
20.05.11 Bane Reinsfjell 247 346   49-49-49-100-99 (17*)
20.05.11 Bane Fosna 238 333   50-50-50-88-95 (20*)
26.05.11 Bane Fylkescupkvalifisering, I og Å 250      
27.05.11 Bane Innset 250 349 Nr. 2 i kl ER 50-50-50-100-99 (23*)
27.05.11 Bane Soknedal 249 349 Nr. 3 i kl ER 149-100-100
27.05.11 Bane Opdal 248 348 Nr. 3 i kl ER 50-50-50-98-100 (24*)
07.06.11 Bane Fylkescupkvalifisering, Malmefjord 250     50-50-50-100 (15*)
09.06.11 Bane USK, Elnesvågen Skl 249 348   50-49-50-100-99 (18*)
04.06.11 Bane Gylsmyrstevnet 248 348 Nr. 3 i kl ER 50-49-50-99-100 (25*)
04.06.11 Bane Ålesund 250 350 Nr. 2 i kl ER 50-50-50-100-100 (24*)
04.06.11 Bane Ørskog 249 349   50-50-50-99-100 (23*)
10.06.11 Bane Isfjordstevnet 247 347 Nr. 3 i kl ER 49-49-50-99-100 (17*)
10.06.11 Bane Holmemstranda 249 349 Nr. 2 i kl ER 50-49-50-100-100 (27*)
13.06.11 Bane Molde 248 346   49-49-50-100-98 (22*)
18.06.11 Bane LDKS, Hjørungavåg 248 348 Nr. 2 i kl ER 50-49-50-99-100 (20*)
18.06.11

Bane, lagskyting

LDKS, Hjørungavåg 98 5*   99xxx*****
28.06.11 Bane Dugleiksmerke 249 19*   49-50-50-100
02.07.11 Bane Dalaråstevnet, Hov 249 349 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-99-100 (29*)
02.07.11 Bane Lady Arbuthnott, Sunndal 248 348 Nr. 1 i kl ER 49-49-50-100-100 (25*)
08.07.11 Bane MNM, Steinkjer 247 11* Lite beger 49-50-50-98
08.07.11 Felt MNM, Steinkjer 39/18 41/27   6/3-5/2-6/5-6/4-6/4-6/5-6/4
08.07.11 Minne MNM, Steinkjer 58   Nr. 3 i kl /ER/J 99xx**
08.07.11 Lag MNM, Steinkjer 93 2*   **9xx98999
16.07.11 Bane Kleivestevnet 247 346   49-50-50-98-99 (26*)
28.07.11 Bane Mosjøen, NC 250 350   50-50-50-100-100 (21*)
30.07.11 Bane Bodø, LS 247 14*   50-48-50-99
30.07.11 Felt Bodø, LS 17/13     0/0-0/0-6/5-5/3-6/5
30.07.11 Minne Bodø, LS 52 0*    
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100(23*)
21.08.11 Lag SL, Malmefjorden 100 5* Nr. 1 i kl ER x**xxxx***
04.09.11 Bane Fylkescupfinale, Rakvåg 250 350 Nr. 1 i kl R/J 50-50-50-100-100(25*)
03.12.11 50m Rauma 248 8* Nr. 2 i kl ER 49-50-50-99
04.12.11 50m Kringsjåstevnet, NIH 247 14*   50-48-50-99
04.12.11 15m Oslo Open 247 9*   49-49-49-100
05.12.11 15m Oslo Østre 249 16*   50-50-50-99

Martin Sættem Åndal                     Eldre Rekrutt

05.11.10 15m Molde 247     150-97
12.11.10 15m Nesjestranda 249 13* Nr. 1 i kl ER 50-50-50-99
21.11.10 15m Eide 250 9* Nr. 2 i kl ER 50-50-50-100
03.12.10 50m Raumastevnet 246 11*   48-50-50-98
04.12.10 15m Østrestevnet, Oslo 247      
04.12.10 15m Oslo Open 249 13* Nr 20 i kl ER 50-50-50-99
28.12.10 15m Romjulsstevnet Vestnes 245 10*   48-50-48-99
07.01.11 50m Rauma, serieskyting 1 249 15* Nr. 2 i kl ER  
09.01.11 15m Vestnes-stevne 248 8* Nr. 3 i kl ER 50-50-50-98
09.01.11 15m Gylsmyrminiatyren 249 10* Nr. 1 i kl ER 49-50-50-100
09.01.11 15m Ørskog 249 16* Nr. 1 i kl ER 50-49-50-100
15.01.11 15m Rakvåg 249 8* Nr. 2 i kl ER 50-50-50-49
21.01.11 50m Rauma, serieskyting 2 250 20* Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100
23.01.11 15m Kleive 248 13* Nr. 3 i kl ER 49-50-50-99
30.01.11 15m Molde, samlagsstevne 248 11* Nr. 2 i kl ER 49-50-50-99
01.02.11 15m Elnesvågen, lagsmesters. 248 14* Nr. 2 i kl ER 49-50-50-99
06.02.11 15m LDKS, Ørskog 247 7*   49-50-48-100
13.02.11 15m Eide, Utensundske 248 10* Nr. 3 i kl ER 48-50-50-99
05.03.11 Felt Otrøyfelten   42/29 Nr. 2 i kl ER 6/3-6/2-6/4-6/5-6/4-6/5-6/6
15.03.11 15m Elnesvågen, serieskyting 2 248      
17.03.11 15m Elnesvågen, serieskyting 3 250      
20.03.11 Felt Aureosen, Samlagsst. 27/11.     5/0-6/1-4/1-6/5-6/4
03.04.11 Felt Landsdelskretsstevne, Rakvåg 29/25 41/10   6/6-5/2-6/6-12/11-6/5-6/5
26.04.11 Minneskyting Malmefjorden lagsmesterskap 48     099xxx
26.04.11 Felt Malmefjorden lagsmesterskap 30/22   Nr. 1 i kl ER 6/4-6/4-6/4-6/5-6/5
01.05.11 Bane Rakvåg, Midsundstevnet 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100(27*)
11.05.11 Bane Fylkescupkvalifisering, Rakvåg 247(JR)      
12.05.11 Bane Lagsmesterskap, Malmedalen 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100(28*)
13.05.11 Bane Malmefjordenstevnet 250 349 Nr. 2 i kl ER 50-50-50-100-99 (33*)
13.05.11 Bane Eide og Naas Vårstevne 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100 (28*)
20.05.11 Bane Reinsfjell 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100 (30*)
20.05.11 Bane Fosna 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100 (26*)
20.05.11 Bane Aspøy og Straumsnes 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100 (27*)
26.05.11 Bane Fylkescupkvalifisering, I og Å 240 (JR)      
07.06.11 Bane Fylkescupkvalifisering, Malmefjord 242 (JR)     50-48-50-94 (12*)
09.06.11 Bane USK, Elnesvågen Skl 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100 (31*)
04.06.11 Bane Gylsmyrstevnet 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100 (24*)
04.06.11 Bane Ålesund 250 349 Nr. 3 i kl ER 50-50-50-100-99 (25*)
04.06.11 Bane Ørskog 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100 (27*)
10.06.11 Bane Isfjordstevnet 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100 (25*)
10.06.11 Bane Holmemstranda 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100 (27*)
13.06.11 Bane Molde 249 348 Nr- 1 i kl ER 49-50-50-100-99 (22*)
18.06.11 Bane LDKS, Hjørungavåg 250 349 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-99 (27*)
18.06.11 Bane, Lagskytin LDKS, Hjørungavåg 94(JR) 3*   7999xxx***
25.06.11 Bane Rennebu, Arve Bakk Minnestemne 249 349 Nr. 1 i kl ER 49-50-50-100-100 (25*)
25.06.11 Bane Kvikne, Lassbekkstevne 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100 (31*)
25.06.11 Bane Meldal 250 350 Nr. 1 i kl ER 50-50-50-100-100 (28*)
25.06.11 Bane Orkla 249 348 Nr. 2 i kl ER 49-50-50-100-99 (20*)
28.06.11 Bane Dugleiksmerke 250 18*   50-50-50-100
28.07.11 Bane Mosjøen, NC 250 350   50-50-50-100-100 (26*)
28.07.11 Bane Røvassdalen, NC 247 346   49-50-50-98-99 (26*)
30.07.11 Bane Bodø, LS 249 349 Middels beger 50-49-50-100(17*)-100(24*)
30.07.11 Felt Bodø, LS 29/15   Middels beger 6/5-6/6-5/4-6/6-6/4
30.07.11 Minne Bodø, LS 59 4* Nr. 3 i kl ER  
30.07.11 Lag Bodø, LS 99 8*   ***x9*****
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 249 349 Nr. 2 i kl ER 50-49-50-100-100(25*)
21.08.11 Lag SL, Malmefjorden 98(jr) 7* Nr. 1 i kl ER 9**9x*****
04.09.11 Bane Fylkescupfinale, Rakvåg 250 350 Nr. 1 i kl R/J 50-50-50-100-100(21*)
03.12.11 50m Rauma 248 14* Nr. 1 i kl ER 50-49-49-100
04.12.11 50m Kringsjåstevnet, NIH 248 11*   50-50-50-98
04.12.11 15m Oslo Open 247 9*   48-49-50-100
05.12.11 15m Oslo Østre 248 8*   49-49-50-100

Henrik Slemmen                             Aspirant

05.11.10 15m Molde 195      
12.11.10 15m Nesjestranda 227 2*   48-47-44-88
21.01.11 50m Rauma, serieskyting 2 206 2*    
30.01.11 15m Molde, samlagsstevne 221 4*   44-42-45-90
01.02.11 15m Elnesvågen, lagsmesters. 239 5*   50-47-47-95
04.02.11 50m Rauma, serieskyting 3 219 5*    
13.02.11 15m Eide, Utensundske 210      
18.02.11 50m Rauma. serieskyting 4 221 2*    
20.03.11 Felt Aureosen, Samlagsst. 26/5.     5/0-6/0-6/3-3/2-6/0
13.05.11 Bane Malmefjordenstevnet 225 6*   49-46-44-86
09.06.11 Bane USK, Elnesvågen Skl 210 0*   41-39-37-93
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 235 3*   48-47-46-94

Gøran Sildnes Gedde-Dahl             Aspirant/ER

05.11.10 15m Molde 228      
21.11.10 15m Eide 230 5*   49-46-46-89
26.04.11 Minneskyting Malmefjorden lagsmesterskap 49     77799x
26.04.11 Felt Malmefjorden lagsmesterskap 25/8.     4/0-5/0-6/3-4/1-6/4
13.05.11 Bane Malmefjordenstevnet 240 318   48-47-49-96-78 (9*)
28.07.11 Bane Mosjøen, NC 243 341   46-50-48-99-98 (11*)
28.07.11 Bane Røvassdalen, NC 237 331   49-47-44-97-94 (8*)
30.07.11 Bane Bodø, LS 243 14*   50-48-48-97
30.07.11 Felt Bodø, LS 26/15     5/1-4/3-6/4-6/4-5/3
30.07.11 Minne Bodø, LS 46 0*    
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 234 327   39-48-49-98-93
21.08.11 Lag SL, Malmefjorden 98 6* Nr. 2 i kl ER ***x*9x**9
03.12.11 50m Rauma 243 9*   49-50-49-95
04.12.11 50m Kringsjåstevnet, NIH 242 10*   48-48-50-96
04.12.11 15m Oslo Open 242 6*   47-50-49-96
05.12.11 15m Oslo Østre 235 4*   48-47-46-94

Alan Slemmen                               Klasse 1

05.11.10 15m Molde 242   Nr. 2 i kl 1 145-97
03.12.10 50m Raumastevnet 244 4* Nr. 2 i kl 1 48-49-50-147
04.12.10 15m Østrestevnet, Oslo 243     146-97
04.12.10 15m Oslo Open 244 10* Nr 14 i kl 1 48-48-49-99
07.01.11 50m Rauma, serieskyting 1 248 7* Nr. 2 i kl 1  
15.01.11 15m Rakvåg 244 5* Nr. 1 i kl 1 48-48-49-99
21.01.11 50m Rauma, serieskyting 2 244 6* Nr. 2 i kl 1  
23.01.11 15m Kleive 247 6* Nr. 2 i kl 1 49-50-50-98
30.01.11 15m Molde, samlagsstevne 248 7* Nr. 1 i kl 1 49-50-50-99
01.02.11 15m Elnesvågen, lagsmesters. 246 12* Nr. 1 i kl 1 48-48-50-100
06.02.11 15m LDKS, Ørskog 249 13* Nr. 1 i kl 1 50-50-50-99
06.02.11 15m Engesetdal/Skodje 244 8* Nr. 1 i kl 1 48-50-49-97
04.02.11 50m Rauma, serieskyting 3 247 11* Nr. 2 i kl 1  
13.02.11 15m Eide, Utensundske 246 12* Nr. 1 i kl 1 49-48-49-100
18.02.11 50m Rauma, serieskyting 4 247 8* Nr. 1 i kl 1  
26.04.11 Minneskyting Malmefjorden lagsmesterskap 53     88999x
26.04.11 Felt Malmefjorden lagsmesterskap 30/23   Nr. 1 i kl 1 6/6-6/5-6/6-12/6
01.05.11 Bane Rakvåg, Midsundstevnet 245 5* Nr. 2 i kl 1 49-49-48-99
12.05.11 Bane Malmefjorden, Lagsmesterskap 241 6* Nr. 1 i kl 1 48-50-47-96
13.05.11 Bane Malmefjordenstevnet 243 10* Nr. 2 i kl 1 50-50-48-95
13.05.11 Bane Eide og Naas Vårstevne 246 11* Nr. 1 i kl 1 48-50-49-99
26.05.11 Bane Reinsfjell 236 6* Nr. 3 i kl 1 46-49-46-95
09.06.11 Bane USK, Elnesvågen Skl 241 7* Nr. 1 i kl 1 50-47-48-96
04.06.11 Bane Gylsmyrstevne 239 5* Nr. 3 i kl 1 47-49-49-94
04.06.11 Bane Ålesund 244 9* Nr. 3 i kl 1 48-50-49-97
04.06.11 Bane Ørskog 232 2*   48-48-47-89
18.06.11 Bane LDKS, Hjørungavåg 238 7* Nr. 3 i kl 1 49-45-48-96
28.06.11 Bane Dugleiksmerke 243 6*   48-49-50-96
08.07.11 Bane MNM, Steinkjer 241 5*   48-49-46-98
08.07.11 Felt MNM, Steinkjer 17/6 26/8   4/2-2/0-2/0-3/0-6/4-4/0-5/2
08.07.11 Felt MNM, Steinkjer 43     577888
16.07.11 Bane Kleivestevnet 245 10* Nr. 2 i kl 1 47-50-50-98
16.07.11 Bane Elnesvågenstevnet 238   Nr. 3 i kl 1  
28.07.11 Bane Mosjøen, NC 247 8* Nr. 2 i kl 1 49-49-49-100
30.07.11 Bane Bodø, LS 241 4* Middels beger 49-46-49-97
30.07.11 Felt Bodø, LS 20/8.     4/3-2/0-4/0-6/4-4/1
30.07.11 Minne Bodø, LS 51 0*    
30.07.11 Stang Bodø, LS 4 3+1    
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 245 12* Nr. 1 i kl 1 49-50-50-96
21.08.11 Stang SL, Malmefjorden, innledende 11 5+6    
21.08.11 Stang SL, Malmefjorden, innledende 19,89      

Finn Arne Høstmark                       Klasse 1        

05.11.10 15m Molde 234     44-48-48-90
21.11.10 15m Eide 234 5*   47-45-50-92
01.02.11 15m Elnesvågen, lagsmesters. 229 1* Nr. 2 i kl 1 46-44-47-92
25.06.11 Skogsløp Isfjorden 40,22 +2   42,22

Tamara Slemmen                          Klasse 1        

01.02.11 15m Elnesvågen, lagsmesters. 214 1* Nr. 3 i kl 1 44-43-38-89

Ingeborg Kvammen                         Kl. ASP

07.06.11 Bane Fylkescupkvalifisering, Malmefjord 219 3*   41-42-44-92

Rune Kvammen                             Kl. ASP

07.06.11 Bane Fylkescupkvalifisering, Malmefjord 231 3*   46-48-48-89

Markus Berget                               Kl. ASP

09.06.11 Bane USK, Elnesvågen Skl 230 3*   46-48-46-90
13.06.11 Bane Molde 223      
28.06.11 Bane Dugleiksmerke 220 1*   44-44-41-91
02.07.11 Bane Dalaråstevnet, Hov 229 1*   43-46-46-94
16.07.11 Bane Skaalastevnet 221 4*   36-49-48-88
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 227 3*   46-44-45-92

Tobias Skarset                               Kl ASP

09.06.11 Bane USK, Elnesvågen Skl 205 2*   48-43-37-77

Johan Sylte                                   V73

21.06.11 Bane Dugleiksmerke, Fræna Skytesenter 240 5*   49-48-48-95
21.08.11 Bane SL, Malmefjorden ?      

Vilde Slemmen                              Kl ASP

21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 235 3*   47-48-47-93

Rebakka Vasseng                          Kl ASp

21.08.11 Bane SL, Malmefjorden 189 1*   42-35-42-70