MALMEFJORDEN SKYTTERLAG

Ny side opprettet Januar 2010

Arnfinn Malmedal                          Kl. 5 

02.01.2010  15m Batnfjord 229 48-45-46-90
07.01.2010 15m Vestnes 229 6* 49-38-48-94
08.01.2010 50m Rauma 229 5*
10.01.2010 15m Fosna 227 1* 48-43-48-88
14.01.2010 15m Rakvåg 230 4* 48-45-44-93
22.01.2010 50m Rauma 227 2*
28.01.2010 15m, SM Nesjestranda og Skaala 226 4* 48-40-50-88
07.02.2010 15m, FM Hovdebygda og Ørsta 233 2* 48-44-47-94
23.02.2010 15m, lagsmesterskap Elnesvågen 234 6* Nr 1 i kl 3-5 48-44-48-45-49
03.03.2010 15m, USK Eide 231 4* 46-43-49-93
10.04.2010 Felt USK Rakvåg 40/18 Nr 1 i kl 2-5 6/0 6/3 5/1 5/2 6/4 6/5 6/3
10.04.2010 Oterøyfelten Rakvåg 40/18 Nr 2 i kl 2-5 6/0 6/3 5/1 5/2 6/4 6/5 6/3
18.04.2010 Felt, LDKS Eide og Naas 28/12. 39/4 6/2-6/3-6/2-4/0-6/5-11/4
18.04.2010 Stang, LDKS Eide og Naas 12 9 + 3
24.04.2010 Felt, lagsmesterskap Malmefjorden 28/23 Nr 2 i kl 2-5 6/3-10/8-6/6-6/6
14.05.2010 Bane Reinsfjell 235 333 48-44-47-96-98
19.05.2010 Bane, USK Malmefjorden 234 331 Nr 2 i kl 5 50-47-46-91-97
21.05.2010 Bane Malmefjorden 241 337 49-49-49-94-96(12*)
29.05.2010 Bane Kvernes 234 333 49-46-47-92-99(10*)
04.06.2010 Bane, org.med Malmefjorden 285 50-50-88-97(9*)
05.06.2010 Bane Oppdal 238 324
05.06.2010 Bane Innset 234 331
05.06.2010 Bane Soknedal 239 339 50-46-49-94-100(13*)
12.06.2010 Bane, LDKS Engesetdal/Skodje 236 50-44-48-94 (7*)
18.06.2010 Bane Holmemstranda 227 227 49-42-44-92 (5)
19.06.2010 Bane Meldal 236 335 50-44-47-95-99(12*)
19.06.2010 Bane Kvikne 234 331
19.06.2010 Bane Honglostevnet 233 332 50-44-47-92-99
19.06.2010 Bane Rennebu 237 337 49-44-48-96-100(16*)
27.06.2010 Bane Aureosen 237 332 50-42-48-97-95
02.07.2010 Bane Langevåg 234 327 47-44-47-96-93
02.07.2010 Bane Ålesund 239 337 50-48-46-95-98(10*)
10.07.2010 Felt, MNM Stranda 28/14 39/19 6/3-5/2-6/2-5/2-6/5-5/1-6/4
10.07.2010 Bane, MNM Sykkylven 234 49-46-47-92(5*)
25.07.2010 Bane Åmot, NC 234 333   49-45-47-98-99(6*)
30.07.2010 Bane Elverum, LS 238     50-47-47-94(6*)
30.07.2010 Minne Elverum, LS 55      
30.07.2010 Felt Elverum, LS 19/9.     6/3-5/4-5/2-2/0-1/0
30.07.2010 Stang Elverum, LS 16      
30.07.2010 Stupar Elverum, LS 17,32      

Malin Solheim Høstmark               Kl. 4

02.01.2010 15m Batnfjord 231 48-45-47-91
08.01.2010 50m Rauma 239 6* Nr 1 i kl 4 50-46-48-95
22.01.2010 50m Rauma 232 6*
28.01.2010 15m, SM Nesjestranda og Skaala 233 4* Nr 3 i kl 4 48-42-48-95
05.02.2010 50m Rauma 237 3* Nr 2 i kl 4
07.02.2010 15m, FM Hovdebygda og Ørsta 229 3* 47-45-47-90
19.02.2010 50m Rauma 232 7* Nr 2 i kl 4
23.02.2010 15m, lagsmesterskap Elnesvågen 234 4* Nr 2 i kl 3-5 47-46-48-46-47
03.03.2010 15m, USK Eide 241 5* Nr 1 i kl 3-5 48-47-48-48-50
13.03.2010 Skifelt, NM, normal Rand Nr 2 i EJR
14.03.2010 Skifelt, NM, sprint Rand Nr 2 i EJR
21.03.2010 SM, felt Rauma 28/15 37/3 Nr 3 i kl 4 6/5-5/2-6/1-5/4-6/3-5/1-4/2
10.04.2010 Felt USK Rakvåg 34/12 Nr 1 i kl 4 3/0 6/0 5/2 3/1 5/2 6/4 6/3
10.04.2010 Oterøyfeltan Rakvåg 34/12 Nr 3 i kl 4 3/0 6/0 5/2 3/1 5/2 6/4 6/3
18.04.2010 Felt, LDKS Eide og Naas 26/1. 37/2 6/0-4/0-4/0-6/0-6/1-11/2
24.04.2010 Felt, lagsmesterskap Malmefjorden 29/19 Nr 1 i kl 2-5 6/2-12/11-5/4-6/2
19.05.2010 Bane, USK Malmefjorden 236 334 Nr 3 i kl 3-5 49-46-47-96-98
21.05.2010 Bane Malmefjorden 239 339 Nr 2 i kl 4 50-45-48-96-100(12*)
22.05.2010 Bane Eide og Naas 228 323 46-45-45-92-95
27.05.2010 Skogsløp Isfjorden og Åndalsnes Nr 1 Sen Kvi 30,05 + 4 = 34,05
02.06.2010 Skogsløp Vågstranda Nr 1 Sen Kvi 26,19 + 0 = 26,19
12.06.2010 Bane, LDKS Engesetdal/Skodje 231 50-41-45-96(9*)
18.06.2010 Bane Holmemstranda 235 333 49-46-49-91-98(12*)
18.06.2010 Bane Isfjorden og Åndalsnes 232
02.07.2010 Bane Eidsvåg 230 327 50-43-47-90-97(7*)
10.07.2010 Felt, MNM Stranda 18/8. 27/11. 2/0-5/4-2/0-4/2-5/2-4/1-5/2
10.07.2010 Bane, MNM Sykkylven 229 48-41-49-91(3*)
14.07.2010 Bane Nesjestranda og Skaala 238 332   50-45-49-94-94 (8*)
25.07.2010 Bane Åmot, NC 241 336   50-49-48-94-95(5*)
25.07.2010 Bane Nordskogbygda, NC   331    
30.07.2010 Bane Elverum, LS 229     49-44-47-89(5*)
30.07.2010 Minne Elverum, LS 48      
30.07.2010 Felt Elverum, LS 29/11. 37/3   6/2-6/3-6/2-6/3-5/1-8/3
30.07.2010 NM Skogsløp Elverum. LS Gull      

Idar Moen                                      Kl. 4

08.01.2010 50m Rauma 230 5*
17.01.2010 15m Rakvåg 229 3* 48-42-49-90
22.01.2010 50m Rauma 235 3* Nr 2 i kl 4
23.01.2010 15m Kleive 227 3* Nr 2 i kl 4 45-45-48-89
28.01.2010 15m, SM Nesjestranda og Skaala 232 2* 47-44-50-91
05.02.2010 50m Rauma 231 1*
19.02.2010 50m Rauma 225
23.02.2010 15m, lagsmesterskap Elnesvågen 225 4* Nr 3 i kl 3-5 48-37-48-44-48
28.02.2010 Felt Batnfjord 26/13
03.03.2010 15m, USK Eide 234 5* Nr 3 i kl 3-5 49-46-49-90
07.03.2010 Felt Kleive 28/11. Nr 2 i kl 4 6/0-6/5-5/0-5/2-6/4
14.03.2010 Felt Aureosen 27/13 38/21 Nr 2 i kl 4 6/4-5/2-4/1-6/5-6/1-5/3-6/5
21.03.2010 SM, felt Rauma 29/18 37/4. Nr 1 i kl 4 6/5-6/5-6/3-6/3-5/2-3/2-5/2
10.04.2010 Felt USK Rakvåg 29/16 Nr 2 i kl 4 4/1 2/0 4/2 3/2 4/1 6/5 6/5
10.04.2010 Oterøyfelten Rakvåg 29/16 4/1 2/0 4/2 3/2 4/1 6/5 6/5
18.04.2010 Felt, LDKS Eide og Naas 28/14 38/1 Nr 3 i kl 4 6/2-6/5-5/2-5/0-6/5-10/1
18.04.2010 Stang, LDKS Eide og Naas 14 9 + 5
18.04.2010 Felthurtig, LDKS Eide og Naas 10,13 Nr 3 i kl 4, Medalje
24.04.2010 Felt, lagsmesterskap Malmefjorden 26/17 6/2-9/7-6/5-5/3
14.05.2010 Bane Reinsfjell 237 332 50-46-49-92-95
16.05.2010 Bane Aspøy og Straumsnes 230 325 50-41-48-91-95
19.05.2010 Bane, USK Malmefjorden 233 332 Nr 3 i kl 4 50-45-46-92-99
21.05.2010 Bane Malmefjorden 240 336 50-46-47-97-96(7*)
22.05.2010 Bane Eide og Naas 238 337 Nr 2 i kl 4 50-47-47-94-99
29.05.2010 Bane Kvernes 230 329 49-39-48-94-99
04.06.2010 Bane, Org.med Malmefjorden 287 48-49-93-97(11*)
12.06.2010 Bane, LDSK Engesetdal/Skodje 233 50-41-46-96(6*)
12.06.2010 Stang Engestedal/Skodje 18 Nr 1 i kl 4, Merke
12.06.2010 Felthurtig Engesetdal/Skodje 11,42 Nr 3 i kl 4, Merke
12.06.2010 Lagskyting U25 Engesetdal/Skodje 91 3*
18.06.2010 Bane Holmemstranda 232 332 49-45-48-90-100(5*)
27.06.2010 Bane Aureosen 229 328 50-39-49-91-99
10.07.2010 Felt, MNM Stranda 20/7. 29/8. 4/0-5/3-3/0-2/0-6/4-3/1-6/0
10.07.2010 Felthurtig, MNM Stranda 12 5 + 7
10.07.2010 Stupar, MNM Stranda 8,5 Nr 2 i kl 4
10.07.2010 Bane, MNM Sykkylven 235 50-43-48-94(7*)
14.07.2010 Bane Nesjestranda og Skaala 234 333   48-48-47-91-99 (7*)
21.07.2010 Bane Elnesvågenstevnet 236 334 Nr 2 i kl 4 50-42-48-96-98(9*)
22.07.2010 Bane Hjelmen 234 333   50-44-49-91-99(10*)
22.07.2010 Bane Surnadal 228 323   49-41-44-94-95(6*)
30.07.2010 Bane Elverum, LS 238     50-47-47-94(6*)
30.07.2010 Minne Elverum, LS 52      
30.07.2010 Felt Elverum, LS 13/3.     2/0-5/3-0/0-3/0-3/0
30.07.2010 Stang Elverum, LS 13      
30.07.2010 Stupar Elverum, LS 8,50      
22.08.2010 Bane, Samlagsm Molde 221      
25.08.2010 Bane Nesj og Skaala, NC 238 333   50-42-49-97-95(5*)
31.08.10 Stang Rauma, Samlagsm 16   Nr 2 i Sen  
31.08.10 Felthurtig Rauma, Samlagsm 9,92   Mester  
11.09.2010 Bane, Romsdalskonge Isfjorden og Åndalsnes 235 319 Nr 3 i kl 4 235(7*)-84(2*)

Øystein Malmedal                          Kl. 3

18.04.2010 Felt, LDKS Eide og Naas 19/5. 4/0-6/3-4/1-0/0-5/1
30.07.2010 Bane Elverum, LS 195     50-37-44-64(4*)
30.07.2010 Minne Elverum, LS 44      
30.07.2010 Felt Elverum, LS 20/6.     1/0-5/2-4/1-6/3-4/0
30.07.2010 Stang Elverum, LS 11      
30.07.2010 Stupar Elverum, LS 22,42      

Helge Roar Åndal                           Kl. 2

07.01.2010 15m Vestnes 240 5* Nr 2 i kl 2 49-48-50-93
08.01.2010 50m Rauma 233 6*
14.01.2010 15m Rakvåg 237 6* 49-44-47-97
22.01.2010 50m Rauma 234 9*
28.01.2010 15m, SM Nesjestranda og Skaala 236 2* 49-45-48-94
05.02.2010 50m Rauma 234 4*
19.02.2010 50m Rauma 235 6*
23.02.2010 15m, lagsmesterskap Elnesvågen 237 4* Nr 1 i kl 2 48-46-48-46-49
28.02.2010 Felt Batnfjord 21/8.
03.03.2010 15m, USK Eide 236 5* Nr 2 i kl 2 48-46-47-95
07.03.2010 Felt Kleive 22/09. Nr 2 i kl 2 6/3-5/1-3/0-5/1-2/0
21.03.2010 SM. felt Rauma 28/14 33/2 Nr 1 i kl 2 5/2-6/3-5/3-6/3-6/3-1/0-4/2
10.04.2010 USK, Felt Rakvåg 33/11 Nr 1 i kl 2 6/4 6/2 4/1 1/0 6/1 6/3 4/0
10.04.2010 Oterøyfelten Rakvåg 33/11 Nr 1 i kl 2 6/4 6/2 4/1 1/0 6/1 6/3 4/0
18.04.2010 Felt, LDKS Eide og Naas 23/8. 5/4-6/3-3/0-3/1-6/1
18.04.2010 Stang, LDKS Eide og Naas 10 4 + 6
14.05.2010 Bane Reinsfjell 241 333 Nr 2 i kl 2 49-47-50-95-88
15.05.2010 Bane Aspøy og Straumsnes 240 Nr 2 i kl 2 146-94
15.05.2010 Bane Fosna 235 Nr 1 i kl 2 48-47-50-90
19.05.2010 Bane, USK Malmefjorden 236 Nr 3 i kl 2 49-48-49-90
21.05.2010 Bane Malmefjorden 240 7* Nr 3 i kl 2 50-48-49-93
21.05.2010 Bane Eide og Naas 237 Nr 3 i kl 2 141-96
29.05.2010 Bane Kvernes 235 5* Nr 2 i kl 2 49-45-49-92
12.06.2010 Bane, LDKS Engesetdal/Skodje 239 6* 48-45-50-96
18.06.2010 Bane Holmemstranda 235 4* 48-44-49-94(4*)
22.06.2010 Skogsløp, lagsmestersk Malmefjorden Nr 1 i MS 14,00+12,00=26,00
27.06.2010 Bane Aureosen 239 Nr 2 i kl 2 50-46-49-94
02.07.2010 Bane Ørskog 235 5* Nr 1 i kl 2 48-44-49-94
02.07.2010 Bane Engestedal/Skodje 234 5* Nr 2 i kl 2 49-46-47-92
02.07.2010 Bane Langevåg 239 Nr 1 i kl 2 49-45-48-97
02.07.2010 Bane Ålesund
10.07.2010 Felt, MNM Stranda 21/10. 31/14 Nr 3 i kl 2 3/2-3/1-6/5-4/0-5/2-4/1-6/3
10.07.2010 Bane . MNM Sykkylven 221 4* 47-41-48-85
14.07.2010 Bane Nesjestranda og Skaala 230 6*   50-46-49-85
21.07.2010 Bane Elnesvågenstevnet 233 4*   49-46-48-90
22.07.2010 Bane Hjelmen 240 11* Nr 2 i kl 2 47-46-49-98
22.07.2010 Bane Bæverdalen 378 9*   98-91-95-94
22.07.2010 Bane Surnadal 229 4*   48-42-43-96
30.07.2010 Bane Elverum, LS 240 9*   49-48-49-94
30.07.2010 Minne Elverum, LS 55      
30.07.2010 Felt Elverum, LS 11/0     4/0-0/0-3/0-1/0-3/0
30.07.2010 Stang Elverum, LS 11      
30.07.2010 Stupar Elverum, LS 18,62      
22.08.2010 Bane, Samlagsm Molde 237      
25.08.2010 Bane Nesj og Skaala, NC 243 4* Nr 1 i kl 2 50-47-50-96
25.08.2010 Bane Kleive, NC 242 10* Nr 2 i kl 2 50-46-50-96
11.09.2010 Bane, Romsdalskonge Isfjorden og Åndalsnes 241 337 Nr 2 i kl 2 241(6*)-96(3*)

Sindre Malmedal                           Junior

02.01.2010 15m Batnfjord 246 Nr 2 i JR 50-47-50-99
10.01.2010 15m Fosna 240 8* Nr 3 i JR 48-46-48-98
28.01.2010 15m, SM Nesjestranda og Skaala 248 7* Nr 1 i JR 50-49-50-99
07.02.2010 15m, FM Hovdebygda og Ørsta 244 10* Nr 3 i JR 50-47-50-97
23.02.2010 15m, lagsmesterskap Elnesvågen 241 6* Nr 1 i JR 49-48-49-46-49
18.04.2010 Felt, LDKS Eide og Naas 30/18 42/7 Nr 2 i JR 6/3-6/1-6/6-6/3-6/5-6/2-6/5
24.04.2010 Felt, lagsmesterskap Malmefjorden 35/27 Nr 1 i JR 6/5-6/5-5/2-6/6-6/5-6/4
05.06.2010 Bane Oppdal 247 347
05.06.2010 Bane Innset 247 347
05.06.2010 Bane Soknedal 242 340 50-48-50-96-98(18*)
12.06.2010 Bane, LDKS EngesetdalSkodje 248 348 Nr 2 i JR 50-49-50-99(19*)-100(9*)
12.06.2010 Lagskyting. R/JR Engesetdal/Skodje 97 5*
19.06.2010 Bane Meldal 250 350 Nr 1 i JR 31*
19.06.2010 Bane Honglostevnet 246 345 50-48-50-98-99(22*)
19.06.2010 Bane Rennebu 248 348 Nr 2 i JR 50-50-50-98-100(24*)
02.07.2010 Bane Langevåg 249 349 Nr 1 i JR 50-50-50-99-100
02.07.2010 Bane Ålesund 248 348 Nr 1 i JR 50-50-50-98-100(26*)
10.07.2010 Felt, MNM Sykkylven 30/20 42/29 6/0-6/5-6/4-6/6-6/5-6/5-6/4
10.07.2010 Lagskyting, MNM Sykkylven 98 5* Nr 2 i R/JR
10.07.2010 Bane, MNM Sykkylven 249 348 Nr 2 i JR 50-50-50-99-99(21*)
25.07.2010 Bane Åmot, NC 247 347   50-49-50-98-100(23*)
25.07.2010 Bane Nordskogbygda, NC 245 345   50-48-50-97-100(25*)
30.07.2010 Bane Elverum, LS 250 350 Nr 2 i JR 50-50-50-100(15*)-100(8*)
30.07.2010 Minne Elverum, LS 55      
30.07.2010 Felt Elverum, LS 29/28 40/7   6/6-5/5-6/6-6/6-6/5-11/7
30.07.2010 Stang Elverum, LS 6      
30.07.2010 Stupar Elverum, LS 22,03      
30.07.2010 Samlagsskyting Elverum. LS 99      
22.08.2010 Bane, Samlagsm Molde 247 347 Nr 1 i ER 247-100

Håvar Solheim Høstmark               ER

02.01.2010 15m Batnfjord 240 50-40-50-100
07.01.2010 15m Vestnes 246 9* Nr 1 i ER 48-50-49-99
08.01.2010 50m Rauma 250 10* Nr 1 i ER 50-50-50-100
10.01.2010 15m Fosna 249 15* Nr 1 i ER 50-49-50-100
14.01.2010 15m Rakvåg 249 10* Nr 1 i ER 49-50-50-100
22.01.2010 50m Rauma 243 9*
28.01.2010 15m, SM Nesjestranda og Skaala 247 13* Nr 1 i ER 48-50-50-99
05.02.2010 50m Rauma 245 9*
07.02.2010 15m, FM Hovdebygda og Ørsta 250 9* Nr 3 i ER
19.02.2010 50m Rauma 246 13*
23.02.2010 15m, lagsmesterskap Elnesvågen 249 7* Nr 2 i ER 50-50-50-99
03.03.2010 15m, USK Eide 248 13* Nr 1 i ER 50-49-50-99
21.03.2010 SM, felt Rauma 30/22 42/9 Nr 1 i ER 6/6-6/2-6/4-6/5-6/5-6/6-6/3
18.04.2010 Felt, LDKS Eide og Naas 30/27 42/5 6/5-6/5-6/6-6/6-6/5-6/2-6/3
24.04.2010 Felt, lagsmesterskap Malmefjorden 36/28 Nr 2 i ER 6/6-6/3-6/5-6/4-6/4-6/6
01.05.2010 Bane Smøla 247 347 Nr 2 i ER 49-48-50-100-100 (22*)
14.05.2010 Bane Reinsfjell 249 348 50-50-49-100-99(28*)
16.05.2010 Bane Fosna 247 346 50-48-49-100-99(20*)
16.05.2010 Bane Aspøy og Straumsnes 246 346 50-48-50-98-100(16*)
19.05.2010 Bane, USK Malmefjorden 250 346 50-50-50-100-96(21*)
21.05.2010 Bane Malmefjorden 248 348 50-49-49-100-100(24*)
21.05.2010 Bane Eide og Naas 249 349 50-50-50-99-100(24*)
28.05.2010 Bane Rekdal 249 348 Nr 1 i ER 50-50-50-99-99(22*)
28.05.2010 Bane Tresfjord 248 348 Nr 2 i ER 50-50-50-98-100(20*)
12.06.2010 Bane Engesetdal/Skodje 249 349 Nr 3 i ER 49-50-50-100(18*)-100(6*)
22.06.2010 Skogsløp, lagsmestersk Malmefjorden 113 Nr 1 i ER 13,05+12,20=25,25
27.06.2010 Bane Aureosen 248 345 50-50-49-99-97
02.07.2010 Bane Eidsvåg 246 346 Nr 2 i ER 50-49-50-97-100(21*)
10.07.2010 Felt, MNM Sykkylven 30/21 41/28 6/3-6/3-6/5-6/5-6/5-5/2-6/5
10.07.2010 Bane, MNM Sykkylven 250 347 50-50-50-100-97(25*)
14.07.2010 Bane Nesjestranda og Skaala 248 347   50-50-49-99-99 (22*)
21.07.2010 Bane Elnesvågenstevnet 250 349 Nr 2 i ER 50-50-50-100-99(23*)
25.07.2010 Bane Åmot, NC 250 348   50-50-50-100-98(21*)
25.07.2010 Bane Nordskogbygda, NC 250 349   50-50-50-100-99(26*)
30.07.2010 Bane Elverum, LS 249 348   49-50-50-100(19*)-99(6*)
30.07.2010 Minne Elverum, LS 55      
30.07.2010 Felt Elverum, LS 30/21 42/6   6/5-6/4-6/5-6/5-6/2-12/6
22.08.2010 Bane, Samlagsm Molde 249 346   246-97
25.08.2010 Bane Kleive, NC 250 348   50-50-50-100-98(21*)
25.08.2010 Bane Malmefjorden, NC 249 349   50-50-50-99-100(22*)

Martin Sættem Åndal                    Eldre Rekrutt

08.01.2010 50m Rauma 247 7* 48-50-49-100
14.01.2010 15m Rakvåg 245 9* Nr 3 i ER 50-50-47-98
22.01.2010 50m Rauma 245 9*
28.01.2010 15m, SM Nesjestranda og Skaala 246 12* 49-49-50-98
05.02.2010 50m Rauma 236 6*
19.02.2010 50m Rauma 248 16* Nr 1 i ER
23.02.2010 15m, lagsmesterskap Elnesvågen 249 9* Nr 1 i ER 49-50-50-100
28.02.2010 Felt Batnfjord 30/24 Nr 2 i ER
08.03.2010 Felt Kleive 29/21 Nr 2 i ER 6/4-6/6-5/2-6/4-6/5
21.03.2010 SM, felt Rauma 30/23 42/7 Nr 2 i ER 6/4-6/6-6/1-6/6-6/6-6/4-6/3
24.04.2010 Felt, lagsmesterskap Malmefjorden 36/30 Nr 1 i ER 6/6-6/6-6/4-6/5-6/4-6/5
14.05.2010 Bane Reinsfjell 248 348 49-49-50-100-100(19*)
15.05.2010 Bane Fosna 249 349 Nr 2 i ER 50-50-50-99-100(24*)
15.05.2010 Bane Aspøy og Straumsnes 249 348 Nr 1 i ER 50-50-50-99-99(21*)
19.05.2010 Bane, USK Malmefjorden 249 349 Nr 1 i ER 50-50-50-99-100(28*)
21.05.2010 Bane Malmefjorden 250 350 Nr 1 i ER 50-50-50-100-100(26*)
21.05.2010 Bane Eide og Naas 250 350 Nr 1 i ER 50-50-50-100-100(27*)
29.05.2010 Bane Kvernes 250 350 Nr 1 i ER 50-50-50-100-100(24*)
12.06.2010 Bane. LDKS Engesetdal/Skodje 249 349 Nr 2 i ER 50-50-49-100(15*)-100(7*)
12.06.2010 Lagskyting. R/JR Engesetdal/Skodje 100 8*
22.06.2010 Skogsløp, lagsmestersk Malmefjorden 67 14,53+27,40=42,33
27.06.2010 Bane Aureosen 250 349 Nr 1 i ER 50-50-50-100-99
02.07.2010 Bane Ørskog 250 349 Nr 2 i ER 50-50-50-100-99(28*)
02.07.2010 Bane Engestedal/Skodje 250 348 Nr 2 i ER 50-50-50-100-98(23)
02.07.2010 Bane Langevåg 249 349 Nr 2 i ER 50-49-50-100-100
02.07.2010 Bane Ålesund 250 349 Nr 2 i ER 50-50-50-100-99(24*)
10.07.2010 Felt, MNM Sykkylven 30/25 42/32                         6/4-6/3-6/6-6/6-6/6-6/2-6/5
10.07.2010 Lagskyting, MNM Sykkylven 100 10* Nr 2 i R/JR
10.07.2010 Bane, MNM Sykkylven 249 348 Nr 3 i ER 50-50-49-100-99(25*)
14.07.2010 Bane Nesjestranda og Skaala 250 349 Nr 2 i ER 50-50-50-100-99(22*)
21.07.2010 Bane Elnesvågenstevnet 248 348 Nr 3 i ER 50-50-50-98-100(25*)
22.07.2010 Bane Hjelmen 250 350 Nr 1 i ER 50-50-50-100-100(31*)
22.07.2010 Bane Bæverdalen 250 350 Nr 1 i ER 50-50-50-100-100(29*)
22.07.2010 Bane Surnadal 250 350 Nr 1 i ER 50-50-50-100-100(28*)
30.07.2010 Bane Elverum, LS 250 350 Nr 4 i ER 50-50-50-100(20*)-100(8*)
30.07.2010 Minne Elverum, LS 60      
30.07.2010 Felt Elverum, LS 30/27 42/9   6/4-6/6-6/5-6/6-6/6-12/9
30.07.2010 Samlagsskyting Elverum. LS 100      
22.08.2010 Bane, Samlagsm Molde 250 350 Nr 1 i ER 250-100
25.08.2010 Bane Nesj og Skaala, NC 250 350 Nr 3 i ER 50-50-50-100-100(27*)
25.08.2010 Bane Kleive, NC 250 350 Nr 3 i ER 50-50-50-100-100(27*)
25.08.2010 Bane Malmefjorden, NC 250 350 Nr 2 i ER 50-50-50-100-100(28*)
11.09.2010 Bane, Romsdalskonge Isfjorden og Åndalsnes 250 349 Nr 2 i ER 50-50-50-100(21*)-99(8*)

Andreas Slemmen                         Eldre Rekrutt

08.01.2010 50m Rauma 248 6* Nr 3 i ER 50-50-50-98
14.01.2010 15m Rakvåg 246 11* Nr 2 i ER 49-50-47-100
22.01.2010 50m Rauma 245 12* 50-50-50-95
23.01.2010 15m Kleive 241 3* 48-49-47-97
28.01.2010 15m, SM Nesjestranda og Skaala 245 9* 49-50-48-98
05.02.2010 50m Rauma 241 6*
19.02.2010 50m Rauma 241 9*
23.02.2010 15m, lagsmesterskap Elnesvågen 242 9* 45-49-50-50-48
28.02.2010 Felt Batnfjord 28/7.
08.03.2010 Felt Kleive 24/11. 5/1-5/3-4/3-5/3-5/1
14.03.2010 Felt Aureosen 27/11. 36/13 Nr 2 i ER 5/4-6/4-6/1-5/1-5/1-4/0-5/2
21.03.2010 SM, felt Rauma 25/10. 35/6 5/1-4/0-3/0-6/4-6/5-4/3-6/3
18.04.2010 Felt, LDKS Eide og Naas 26/14 5/1-6/3-3/2-6/3-6/5
24.04.2010 Felt, lagsmesterskap Malmefjorden 33/19 5/5-6/6-4/1-6/4-6/0-6/3
08.05.2010 Bane Vestrefjord 134 233 46-47-41-99 (5*)
19.05.2010 Bane, USK Malmefjorden 249 347 Nr 3 i ER 50-49-50-100-98(16*)
21.05.2010 Bane Malmefjorden 236 333 49-50-48-89-97(12*)
21.05.2010 Bane Eide og Naas 248 347 50-50-50-98-99(23*)
29.05.2010 Bane Kvernes 242 340 Nr 1 i ER 50-50-50-100-100(24*)
12.06.2010 Bane, LDKS Engesetdal/Skodje 249 348 50-50-50-99(13*)-99(4*)
18.06.2010 Bane Holmemstranda 247 346 Nr 2 i ER 49-49-49-100-99(17*)
18.06.2010 Bane Isfjorden og Åndalsnes Nr 2 i ER
22.06.2010 Skogsløp, lagsmestersk Malmefjorden 113 Nr 3 i ER 14,10+12,20=26,30
27.06.2010 Bane Aureosen 247 346 Nr 3 i ER 50-49-50-98-99
02.07.2010 Bane Ørskog 247 347 50-48-50-99-100(17*)
02.07.2010 Bane Engesetdal/Skodje 248 344 50-50-50-98-96(15*)
02.07.2010 Bane Langevåg 245 344 49-48-48-100-99
02.07.2010 Bane Ålesund 247 345 50-50-48-99-98(17*)
10.07.2010 Felt, MNM Sykkylven 28/17 39/25 6/6-6/3-5/1-6/6-5/1-6/4-5/4
10.07.2010 Bane, MNM Sykkylven 249 348 Nr 2 i ER 50-50-50-99-99(23*)
14.07.2010 Bane Nesjestranda og Skaala 247 346   50-50-50-97-99(19*)
21.07.2010 Bane Elnesvågenstevnet 247 346   50-49-50-98-99(19*)
30.07.2010 Bane Elverum, LS 249 348   50-50-49-100(18*)-99(5*)
30.07.2010 Minne Elverum, LS 53      
30.07.2010 Felt Elverum, LS 30/25 42/9   6/4-6/5-6/5-6/6-6/5-12/9
22.08.2010 Bane, Samlagsm Molde 247 347 Nr 3 i ER 247-100
25.08.2010 Bane Nesj og Skaala, NC 249 348   49-50-50-100-99(19*)
25.08.2010 Bane Kleive, NC 250 348   50-50-50-100-98(20*)
25.08.2010 Bane Malmefjorden, NC 250 349   50-50-50-100-99(23*)
11.09.2010 Bane, Romsdalskonge Isfjorden og Åndalsnes 250 339 Nr 3 i ER 50-50-50-100(18*)-89(4*)

Simon Slemmen                            Eldre Rekrutt

07.01.2010 15m Vestnes 244 10* 49-48-48-99
08.01.2010 50m Rauma 245 12* 50-50-50-95
22.01.2010 50m Rauma 247 10* Nr 1 i ER
23.01.2010 15m Kleive 248 14* Nr 1 i ER 50-50-49-99
28.01.2010 15m, SM Nesjestranda og Skaala 246 8* 49-49-49-99
05.02.2010 50m Rauma 250 10* Nr 1 i ER
07.02.2010 15m Hovdebygda og Ørsta 244 7* 48-47-49-100
19.02.2010 50m Rauma 248 13* Nr 2 i ER
23.02.2010 15m, lagsmesterskap Elnesvågen 248 8* Nr 3 i ER 50-50-48-100
28.02.2010 Felt Batnfjord 30/21 Nr 3 i ER
03.03.2010 15m, USK Eide 243 8* Nr 2 i ER 49-49-49-96
08.03.2010 Felt Kleive 29/23 Nr 1 i ER 6/5-6/4-5/5-6/4-6/5
14.03.2010 Felt Aureosen 30/20 42/29 Nr 1 i ER 6/5-6/4-6/6-6/2-6/3-6/3-6/6
21.03.2010 SM, felt Rauma 30/16 39/0 6/4-6/4-6/2-6/2-6/4-6/0-3/0
10.04.2010 USK, felt Rakvåg 41/27 Nr 1 i ER 5/2 6/4 6/3 6/5 6/5 6/3 6/5
10.04.2010 Oterøyfelten Rakvåg 41/27 Nr 1 i ER 5/2 6/4 6/3 6/5 6/5 6/3 6/5
18.04.2010 Felt, LDKS Eide og Naas 30/25 42/5 6/5-6/6-6/5-6/4-6/5-6/3-6/2
24.04.2010 Felt, lagsmesterskap Malmefjorden 30/28 Nr 2 i ER 6/5-6/5-6/4-6/5-6/4-6/5
26.04.2010 Felt Sunndal 24/15 6/5-6/4-0/0-6/4-6/2
01.05.2010 Bane Smøla 249 339 50-50-49-100-90 (20*)
08.05.2010 Bane Vestrefjord 250 349 Nr 1 i ER 50-50-50-100(18*)
14.05.2010 Bane Reinsfjell 247 346 49-50-48-100-99(22*)
15.05.2010 Bane Fosna 246 346 49-49-49-99-100(22*)
15.05.2010 Bane Aspøy og Straumsnes 250 348 Nr 3 i ER 50-50-100-100-98(20*)
19.05.2010 Bane, USK Malmefjorden 249 348 Nr 2 i ER 50-50-49-100-99(27*)
21.05.2010 Bane Malmefjorden 250 350 Nr 2 i ER 50-50-50-100-100(19*)
21.05.2010 Bane Eide og Naas 250 350 Nr 2 i ER 50-50-50-100-100(21*)
29.05.2010 Bane Kvernes 247 347 50-49-50-98-100(20*)
12.06.2010 Bane, LDKS Engesetdal/Skodje 248 348 49-50-50-99(14*)-100(3*)
12.06.2010 Lagskyting. R/JR Engesetdal/Skodje 99 5*
18.06.2010 Bane Holmemstranda 250 349 Nr 1 i ER 50-50-50-100-99(15*)
18.06.2010 Bane Isfjorden og Åndalsnes Nr 1 i ER
22.06.2010 Skogsløp, lagsmestersk Malmefjorden 111 Nr 2 i ER 12,30+13,00=25,30
27.06.2010 Bane Aureosen 248 347 Nr 2 i ER 48-50-50-100-99
02.07.2010 Bane Ørskog 250 350 Nr 1 i ER 22*
02.07.2010 Bane Engestedal/Skodje 249 348 50-50-50-99-99(20*)
02.07.2010 Bane Langevåg 250 348 Nr 3 i ER 50-50-50-100-98
02.07.2010 Bane Ålesund 249 348 50-50-50-99-99(22*)
10.07.2010 Felt, MNM Sykkylven 26/23 38/31 2/2-6/5-6/6-6/6-6/4-6/4-6/4
10.07.2010 Lagskyting, MNM Sykkylven 100 8* Nr 2 i R/JR
10.07.2010 Bane, MNM Sykkylven 248 345 50-49-49-100-97(22*)
14.07.2010 Bane Nesjestranda og Skaala 248 347   49-50-50-99-99(24*)
21.07.2010 Bane Elnesvågenstevnet 249 349 Nr 1 i ER 50-50-50-99-100(25*)
22.07.2010 Bane Hjelmen 246 345   49-50-50-97-99(19*)
22.07.2010 Bane Bæverdalen 236 334   50-50-40-96-98(9*)
22.07.2010 Bane Surnadal 249 346   50-50-50-99-97(14*)
25.07.2010 Bane Nordskogbygda, NC 249 349   50-50-50-99-100(24*)
25.07.2010 Bane Trysil, NC 249 347   49-50-50-100-98(17*)
30.07.2010 Bane Elverum, LS 247     50-50-50-97(13*)
30.07.2010 Minne Elverum, LS 57      
30.07.2010 Felt Elverum, LS 27/20     6/5-5/3-6/5-6/5-4/2
30.07.2010 Samlagsskyting Elverum. LS 98      
25.07.2010 Minne, Felt Heim, Hemne 57 29/15   57-6/2-6/3-6/4-6/5-5/1
22.08.2010 Bane, Samlagsm Molde 249 348 Nr 2 i ER 249-99
25.08.2010 Bane Nesj og Skaala, NC 250 350 Nr 1 i ER 50-50-50-100-100(29*)
25.08.2010 Bane Kleive, NC 249 348   50-49-50-100-99(23*)
25.08.2010 Bane Malmefjorden, NC 250 350 Nr 2 i ER 50-50-50-100-100(28*)
11.09.2010 Bane, Romsdalskonge Isfjorden og Åndalsnes 250 350 Nr 1 i ER 50-50-50-100(17*)-100(8*)

Vilde Marie Slemmen                     Rekrutt

14.01.2010 15m Rakvåg 209  2* 40-42-47-80
23.02.2010 15m, lagsmesterskap Elnesvågen 204 1* 41-41-44-78
28.02.2010 Felt Batnfjord 17/3. Nr 3 i kl R
07.03.2010 Felt Kleive 17/4. Nr 2 i kl R 2/0-6/2-4/2-3/0-2/0

Jan Malmedal                               Klasse 1 

02.01.2010 15m Batnfjord 249 Nr 1 i kl 1 49-50-50-100
07.01.2010 15m Vestnes 238 4* Nr 2 i kl 1 47-46-48-97
14.01.2010 15m Rakvåg 245 6* Nr 1 i kl 1 49-48-48-100
22.01.2010 50m Rauma 234 4*
23.01.2010 15m Kleive 242 4* Nr 2 i kl 1 48-48-47-99
28.01.2010 15m, SM Nesjestranda og Skaala 241 4* 49-46-50-96
23.02.2010 15m, lagsmesterskap Elnesvågen 244 8* Nr 1 i kl 1 48-50-48-98
03.03.2010 15m, USK Eide 245 10* Nr 2 i kl 1 50-49-48-98
07.03.2010 Felt Kleive 27/16 Nr 1 i kl 1 5/4-6/4-6/3-4/2-6/3
14.03.2010 Felt Aureosen 22/11. 32/16 Nr 1 i kl 1 6/5-3/0-2/0-6/4-5/2-6/4-4/1
21.03.2010 SM felt Rauma 27/9. Nr 2 i kl 1
10.04.2010 USK felt Rakvåg 39/16 Nr 1 i kl 1 4/1 6/3 5/1 6/1 6/2 6/5 6/3
10.04.2010 Oterøyfelten Rakvåg 39/16 Nr 1 i kl 1 4/1 6/3 5/1 6/1 6/2 6/5 6/3
18.04.2010 Felt, LDKS Eide og Naas 28/9. Nr 1 i kl 1 4/0-6/3-6/2-6/1-6/2
18.04.2010 Stang, LDKS Eide og Naas 12 Nr 1 i kl 1, Medalje 6 + 6
18.04.2010 Felthurtig, LDKS Eide og Naas 14,99 Nr 1 i kl 1, Medalje
24.04.2010 Felt, lagsmesterskap Malmefjorden 30/24 Nr 1 i kl 1 6/3-12/10-6/5-6/6
15.05.2010 Bane Reinsfjell 249 Nr 1 i kl 1 50-50-50-99(12*)
15.05.2010 Bane Fosna 243 340 Nr 2 i kl 1 48-48-50-97(8*)
21.05.2010 Bane Malmefjorden 246 11* Nr 1 i kl 1 49-47-50-100
21.05.2010 Bane Eide og Naas 246 Nr 1 i kl 1 149-97
29.05.2010 Bane Kvernes 245 3* Nr 1 i kl 1 49-48-49-99
04.06.2010 Bane, Org med Malmefjorden 273 44-50-86-93(5*)
12.06.2010 Bane, LDKS Engesetdal/Skodje 244 Nr 1 i kl 1 47-50-49-98(10*)
18.06.2010 Bane Holmemstranda 246 9* Nr 1 i kl 1 48-50-48-100
27.06.2010 Bane Aureosen 243 340 Nr 1 i kl 1 49-49-50-95-97
10.07.2010 Felt, MNM Stranda 16/6. 26/8. Nr 1 i kl 1 2/0-2/1-5/3-2/0-5/2-5/2-5/0
10.07.2010 Felthurtig, MNM Stranda 13 6+7 Nr 1 i kl 1
10.07.2010 Stupar, MNM Stranda 15,37 Nr 2 i kl 1
10.07.2010 Bane, MNM Sykkylven 244 11* Nr 2 i kl 1 47-49-48-100(11*)
14.07.2010 Bane Nesjestranda og Skaala 240 1* Nr 2 i kl 1 48-47-48-97(1*)
21.07.2010 Bane Elnesvågenstevnet 242 9* Nr 1 i kl 1 48-48-49-97(9*)
30.07.2010 Bane Elverum, LS 245 10*   50-49-50-96
30.07.2010 Minne Elverum, LS 55      
30.07.2010 Felt Elverum, LS 22/8.     5/0-4/2-5/4-2/0-6/2
30.07.2010 Stang Elverum, LS 12      
30.07.2010 Stupar Elverum, LS 15,73      
22.08.2010 Bane, Samlagsm Molde 246   Nr 1 i kl 1  
25.08.2010 Bane Nesj og Skaala, NC 247   Nr 2 i kl 1 49-50-50-99(13*)

Markus Berget                                Aspirant

28.01.2010 15m, SM Nesjestranda og Skaala 211 1*   42-22-39-86
23.02.2010 15m, lagsmesterskap Elnesvågen 232 2*   44-48-45-95
14.03.2010 Felt Aureosen 20/7 28/9   2/2-4/1-5/2-4/1-5/1-3/1-5/1

Benedicte Sættem Åndal                Aspirant

08.01.2010 50m Rauma 232 4*
22.01.2010 50m Rauma 225 3*

Henrik Slemmen                             Aspirant

08.01.2010 50m Rauma 196 0*
14.01.2010 15m Rakvåg 193 1* 38-46-39-70
22.01.2010 50m Rauma 184 0*
23.01.2010 15m Kleive 190 0* 38-44-33-75
28.01.2010 15m, SM Nesjestranda og Skaala 187 1* 41-46-32-68
05.02.2010 50m Rauma 216 1*
19.02.2010 50m Rauma 179
28.02.2010 Felt Batnfjord 15/3.
08.03.2010 Felt Kleive 18/7.
24.04.2010 Felt,lagsmesterskap Malmefjorden 06.jan 4/1-2/0-0-0-0-0

Gøran Sildnes Gedde-Dahl                Aspirant

23.02.2010 15m, lagsmesterskap Elnesvågen 233 4* 45-48-47-93
03.03.2010 15m, USK Eide 231 5* 48-48-46-89
24.04.2010 Felt,lagsmesterskap Malmefjorden 24/10. 3/2-5/0-4/1-3/1-4/3-5/3
21.05.2010 Bane Malmefjorden 219 3* 42-42-41-94
18.06.2010 Bane Holmemstranda 229 3* 47-46-49-87
22.06.2010 Skogsløp, lagsmestersk Malmefjorden 78 12,24+24,00=36,24
21.07.2010 Bane Elnesvågenstevnet 216 2*   45-42-45-84

Alan Slemmen                                  Kl 2

23.02.2010 15m, lagsmesterskap Elnesvågen 232 3* Nr 2 i kl 2 47-44-48-93
24.04.2010 Felt,lagsmesterskap Malmefjorden 34/20 6/4-6/2-6/3-5/5-6/4-5/2
22.06.2010 Skogsløp, lagsmestersk Malmefjorden 117 Nr 3 i MS 17,05+11,00= 28,05

Atle Moen                                         Kl 2

14.03.2010 Felt Aureosen 23/9. 32/12 6/4-5/2-5/1-4/2-3/0-4/1-5/2
10.04.2010 USK felt Rakvåg 29/5. Nr 2 i kl 2 6/2 4/0 5/1 1/1 6/1 5/0 2/0
10.04.2010 Oterøyfelten Rakvåg 29/5. Nr 2 i kl 2 6/2 4/0 5/1 1/1 6/1 5/0 2/0
18.04.2010 Felt, LDKS Eide og Naas 23/13. 6/3-4/3-5/2-2/1-6/4
18.04.2010 Felthurtig, LDKS Eide og Naas 16,21 Nr 3 i kl 2
24.04.2010 Felt,lagsmesterskap Malmefjorden 27/23 Nr 3 i kl 2-5 5/3-12/11-6/6-4/3
26.04.2010 Felt Sunndal 24.okt 4/2-5/3-4/2-5/1-6/2
10.07.2010 Felt, MNM Stranda 16/5. 23/8. 1/0-4/0-4/4-3/0-4/1-3/2-4/1
30.07.2010 Minne Elverum, LS 53      
30.07.2010 Felt Elverum, LS 22/6.     3/1-6/3-4/0-6/0-3/2

Finn Arne Høstmark                          Kl 1

23.02.2010 15m, lagsmesterskap Elnesvågen 238 2* Nr 2 i kl 1 47-49-47-95
24.04.2010 Felt,lagsmesterskap Malmefjorden 27/15 6/4-5/3-6/5-4/1-5/2-1/0
27.05.2010 Skogsløp Isfjorden og Åndalsnes 38,13 + 4 = 42,14
02.06.2010 Skogsløp Vågstranda 31,47 + 7 = 38,47
22.06.2010 Skogsløp, lagsmestersk Malmefjorden 116 Nr 2 i MS 16,27+11,20 = 27,47

Johan Sylte                                   V73

23.01.2010 SM felt Rauma 24/12. 5/2-4/2-4/1-5/4-6/3