MALMEFJORDEN SKYTTERLAG

Ny side opprettet Januar 2009

Malin Solheim Høstmark               Junior

04.01.08

50m serie ind 1

Rauma

244

 

Nr. 1 i JR

 

05.01.08

15m

Batnfjord

246

 

Nr. 1 i JR

50-48-49-49-50

11.01.08

15m

Vestnes

242

 

Nr. 1 i JR

50-45-50-48-49

18.01.08

50m serie ind 2

Rauma

243

 

Nr. 1 i JR

 

20.01.08

15m USK

Eide og Naas

244

 

Nr. 2 i JR

48-49-50-47-50

21.01.08

15m serie lag 1

Elnesvågen

248

 

 

50-49-50-49-50

26.01.08

15m samlagsstevne

Kleive

248

 

Nr. 1 i JR

50-50-50-49-49

28.01.08

15m serie lag 2

Elnesvågen

246

 

 

50-47-50-49-50

31.01.08

15m fylkesstevne

Nesjestranda og Skaala

246

 

 

50-48-50-48-50

08.02.08

50m serie ind 3

Rauma

245

 

Nr. 1 i JR

50-47-50-98

18.02.08

15m klubbmesterskap/serie 3

Elnesvågen

241

 

Nr. 1 i JR

50-47-49-47-48

22.02.08

50m serie ind 4

Rauma

248

 

Nr. 1 i JR

50-49-50-99

24.02.08

Felt

Eide

29/14

 

Nr. 1 i JR

6/2-5/1-6/5-6/2-6/4

02.03.08

Felt

Kleive

24/13

 

 

6/0-0/0-6/4-6/6-6/3

02.03.08

Felt

Batnfjord

36/28

 

Nr. 1 i JR

6/1-6/6-6/5-6/5-6/6-6/5

09.03.08

Felt

Rauma

30/28

 

Nr. 1 i JR

6/6-6/6-6/5-6/5-6/6

29.03.08

Felt USK

Rakvåg

30/24

42/8

Nr. 1 i JR

6/4-6/4-6/5-6/6-6/5-6/3-6/5

30.03.08

Felt Samlagsstevne

Aureosen

29/19

40/4

Nr. 2 i JR

6/3-5/2-6/6-6/4-6/4-5/0-6/4

17.04.08

Felt Klubbmesterskap

Malmedalen

29/15

 

Nr. 2 i JR

6/1-5/0-6/6-6/4-6/4

03.05.08

Bane

Malmefjorden

247

345

 

50-47-50-100-98

03.05.08

Bane

Rakvåg

249

349

Nr. 1 i JR

50-50-50-99-100

04.05.08

Bane

Aureosen

248

348

Nr. 2 i JR

50-49-50-99-100

18.05.08 Bane USK Kvernes 246 345 Nr. 2 i JR 50-49-50-97-99
30.05.08 Bane Reinsfjell 249 349 Nr. 1 i JR 50-49-50-100-100
01.06.08 Bane Fosna 248 347 Nr. 2 i JR 50-49-50-99-99
01.06.08 Bane Aspøy og Straumsnes 249 349 Nr. 1 i JR 50-49-50-100-100
04.06.08 Skogsløp SM Malmefjorden     Nr. 1 i JR  
13.06.08 Bane LDKS Fosna 248 348 Nr. 2 i JR 50-50-50-98-100
22.06.08 Bane Sunndal 246 344   49-48-50-99-98
22.06.08 Bane Hov 249 349 Nr. 1 i JR 50-50-50-99-100
27.06.08 Bane Bryggja 246 345 Nr. 2 i JR 50-50-50-96-99
28.06.08 Minneskyting Midt Norsk Syvde 53     8-9-9-9-9-9
28.06.08 Felt Midt Norsk Syvde 30/26 42/33   6/6-6/6-6/4-6/5-6/5-6/6-6/1
28-29.06.08 Bane MidtNorsk Syvde 248 348 Nr. 1 i JR 50-48-50-100-100
29.06.08 Lagskyting Midt-Norsk Syvde 99   Nr. 2 i R/JR  
10.07.08 Bane Elnesvågen 249 349   50-49-50-100-100
12.07.08 Bane Kleive 249 349   50-50-50-99-100
27.07.08 Felt, LS Førde 28/20     6/6-5/3-6/2-5/3-6/6
28.07.08 Bane, LS Førde 248     50-48-50-100
30.07.08 Samlagsskyting, LS Førde 98     *x8x***xx*
01.08.08 Bane, finale LS Førde 100     ****xx****
17.08.08 Bane SM Rakvåg 249 347 Nr. 3 i JR 50-50-50-99-98
17.08.08 Lagskyting SM Rakvåg 97   Nr. 1 i JR  
17.08.08 Stangskyting Rakvåg 7     5 + 2

Idar Moen                                     Junior

03.01.08

15m

Rakvåg

236

 

Nr.2 i JR

 

04.01.08

50m serie ind 1

Rauma

241

 

Nr.2 i JR

 

05.01.08

15m

Batnfjord

227

 

 

46-42-49-41-49

18.01.08

50m serie ind 2

Rauma

240

 

Nr.2 i JR

 

20.01.08

15m USK

Eide og Naas

245

 

Nr 1 i JR

49-47-50-99

21.01.08

15m serie lag 1

Elnesvågen

243

 

 

50-47-50-47-49

26.01.08

15m samlagsstevne

Kleive

246

 

Nr. 2 i JR

50-49-49-49-49

28.01.08

15m serie lag 2

Elnesvågen

240

 

 

49-48-48-46-49

31.01.08

15m fylkesstevne

Nesjestranda og Skaala

243

 

 

50-47-50-46-50

08.02.08

50m serie ind 3

Rauma

244

 

Nr. 2 i JR

49-48-50-97

18.02.08

15m klubbmesterskap/serie 3

Elnesvågen

240

 

Nr. 2 i JR

49-45-50-46-50

22.02.08

50m serie ind 4

Rauma

244

 

Nr. 2 i JR

50-46-50-98

24.02.08

Felt

Eide

25/18

 

 

6/5-3/1-6/4-4/2-6/6

02.03.08

Felt

Kleive

30/27

 

Nr. 1 i JR

6/5-6/6-6/6-6/6-6/4

02.03.08

Felt

Batnfjord

34/24

 

Nr. 3 i JR

4/1-6/6-6/3-6/5-6/5-6/4

08.03.08

Felt

Rekdal

27/20

 

Nr. 3 i JR

5/3-6/6-5/3-6/4-5/4

09.03.08

Felt

Rauma

30/23

 

Nr. 2 i JR

6/4-6/5-6/6-6/2-6/6

16.03.08

Felt

Isfjorden og Åndalsnes

30/22

 

Nr. 1 i JR

6/5-6/6-6/1-6/4-6/6

16.03.08

Felt

Holmemstranda

28/19

 

Nr. 2 i JR

6/2-6/4-4/2-6/5-6/6

29.03.08

Felt USK

Rakvåg

27/19

 

Nr. 3 i JR

6/5-5/2-6/5-6/5-4/2

30.03.08

Felt samlagsstevne

Aureosen

28/19

38/05

Nr. 3 i JR

6/5-4/2-6/4-6/5-6/3-4/2-6/3

05.04.08

Felt

Otrøyfelten, Rakvåg

29/19

 

Nr. 1 i JR

5/2-6/4-6/5-6/3-6/5

06.04.08

Felt

Aureosen

29/17

 

Nr. 2 i JR

6/6-5/2-6/3-6/4-6/2

13.04.08

Felt, LDKS

Engesetdal/Skodje

30/17

42/1

Nr. 1 i JR

6/5-6/1-6/4-6/2-6/5-6/1-6/0

17.04.08

Felt Klubbmesterskap

Malmedalen

29/15

 

Nr. 1 i JR

6/5-6/3-6/4-5/3-6/4

20.04.08

Felt

Sunndalsfelten

29/19

 

 

6/6-6/2-6/3-5/4-6/4

20.04.08

Felt

Oppdal

?

 

Nr. 1 i JR

?

29.04.08

Bane, Klubbmesterskap

Malmedalen

246

346

Nr. 1 i JR

49-49-50-98-100

01.05.08

Bane

Rakvåg

242

341

Nr. 3 i JR

48-46-50-98-99

01.05.08

Bane

Aureosen

241

339

 

50-48-50-93-98

02.05.08

Bane

Malmefjorden

240

340

 

49-47-49-95-100

18.05.08 Bane USK Kvernes 248 348 Nr. 1 i JR 50-49-50-99-100
23.05.08 Bane Eide og Naas 245 344   50-50-50-95-99
23.05.08 Bane Kvernes 249 349 Nr. 1 i JR 50-50-50-99-100
30.05.08 Bane Reinsfjell 242 342   49-46-50-97-100
31.05.08 Bane Fosna   342    
31.05.08 Bane Aspøy og Straumsnes 246 344   50-48-50-98-98
09.06.08 Bane Isfjorden og Åndalsnes 246 345 Nr. 2 i JR  
09.06.08 Bane Holmemstranda 247 347 Nr. 1 i JR 50-49-50-98-100
04.06.08 Skogsløp SM Malmefjorden     Nr. 1 i JR  
14.06.08 Bane LDKS Fosna 248 345   50-48-50-100-97
22.06.08 Bane Sunndal  244 344   50-46-50-98-100
22.06.08 Bane Hov 246 346   50-48-50-98-100
27.06.08 Bane Bryggja 246 342   50-48-49-99-96
28.06.08 Minneskyting Midt Norsk Syvde 57     9-9-9-x-x-x-
28.06.08 Felt Midt Norsk Syvde 30/26 42/36 Nr. 3 i JR 6/6-6/6-6/5-6/4-6/5-6/6-6/4-6/5
28.06.08 Stang Midt Norsk Syvde 19   Nr, 1 i JR 9+10
28.06.08 Felthurtig Midt Norsk Syvde 19,05      
28.06.08 Bane Midt Norsk Syvde 247 346   50-48-50-99-99
28.06.08 Lagskyting Midt Norsk Syvde 100   Nr. 2 i R/JR  
05.07.08 Bane Eidsvåg og Eidsøra 247 345 Nr. 3 i JR 50-50-50-97-98
10.07.08 Bane Elnesvågen 244 341   50-49-50-95-97
11.07.08 Bane Nesjestranda og Skaala 246 346 Nr. 3 i JR 49-49-50-98-100
12.07.08 Bane Kleive 247 346   50-49-50-98-99
19.07.08 Bane Surnadal 246 345   50-48-49-99-99
19.07.08 Bane Bæverdalen 248 347 Nr. 2 i JR 50-48-50-100-99
27.07.08 Felt, LS Førde 28/19     6/6-6/4-6/4-5/2-5/3
28.07.08 Bane, LS Førde 242     47-50-50-95
30.07.08 Samlagsskyting, LS Førde 97      
01.08.08 Felthurtigskyting, LS Førde 15,02      
01.08.08 Stang, LS Førde 11      
17.08.08 Bane SM Rakvåg 249 349 Nr. 1 i JR 50-49-50-100-100
17.08.08 Stang Rakvåg 18   Nr. 2 i JR 9+9
17.08.08 Stupar Rakvåg 9,03 Nr, 1 i alle klasser
20.09.08 Romsdalskongen Eidsvåg og Eidsøra 243 343 Nr. 1 i JR  
09.11.08 Moldestevnet 15m Molde og Fannestranden 245   Nr. 3 i JR 50-49-50-96
16.11.08 N og S 15m Nesjestranda og Skaala 248   Nr. 1 i JR 49-49-50-100
23.11.08 Eide 15m Eide og Naas 246   Nr. 1 i JR 50-49-50-97
06.12.08 Rauma 50m Raumastevnet 245   Nr. 1 i JR 49-48-50-98
28.12.08 Vestnes 15m Romjulsstevnet 246   Nr. 2 i JR 49-48-50-99
02.01.09 50m Rauma Serieskyting 1 225   Nr. 3 i kl.3  

Sindre Malmedal                           Eldre Rekrutt

19.01.08

15m

Kleive

249

 

Nr. 1 i ER

50-50-49-100

23.01.08

15m serie lag

Elnesvågen

248

 

 

50-49-50-99

26.01.08

15m samlagsstevne

Kleive

249

 

Nr. 1 i ER

50-49-50-100

02.02.08

15m fylkesstevne

Nesjestranda og Skaala

248

 

Nr. 1 i ER

50-50-49-99

16.03.08

Felt

Isfjorden og Åndalsnes

28/14

 

 

6/5-6/3-6/2-4/1-6/3

16.03.08

Felt

Holmemstranda

30/19

 

Nr. 3 i ER

6/2-6/4-6/6-6/4-6/3

29.03.08

Felt USK

Rakvåg

30/22

42/10

Nr. 1 i ER

6/2-6/4-6/5-6/5-6/6-6/5-6/5

30.03.08

Felt samlagsstevne

Aureosen

30/22

42/10

Nr. 1 i ER

6/4-6/4-6/6-6/3-6/5-6/4-6/6

05.04.08

Felt

Otrøyfelten, Rakvåg

30/20

 

Nr. 2 i ER

6/6-6/2-6/4-6/4-6/4

06.04.08

Felt

Aureosen

30/29

 

Nr. 1 i ER

6/6-6/6-6/5-6/6-6/6

13.04.08

Felt, LDKS

Engesetdal/Skodje

30/26

42/9

Nr. 1 i ER

6/6-6/5-6/6-6/4-6/5-6/4-6/5

20.04.08

Felt

Sunndalsfelten

30/27

 

Nr. 1 i ER

6/6-6/4-6/6-6/6-6/5

20.04.08

Felt

Oppdal

?

 

Nr. 2 i ER

?

29.04.08

Bane, Klubbmesterskap

Malmedalen

250

350

Nr. 1 i ER

50-50-50-100-100

01.05.08

Bane

Rakvåg

250

350

Nr. 2 i ER

50-50-50-100-100 (25*)

01.05.08

Bane

Aureosen

249

348

Nr. 3 i ER

50-50-49-100-99

02.05.08

Bane

Malmefjorden

248

347

Nr. 2 i ER

49-50-50-99-99

04.06.08 Skogsløp SM Malmefjorden     Nr. 1 i ER  
09.06.08 Bane Isfjorden og Åndalsnes 249 348 Nr. 3 i ER  
09.06.08 Bane Holmemstranda 250 350 Nr. 1 i ER 50-50-50-100-100
14.06.08 Bane LDKS Fosna 250 350 Nr. 1 i ER 50-50-50-100-100(25*)
22.06.08 Bane Sunndal 249 348 Nr. 2 i ER 50-50-50-99-99
22.06.08 Bane Hov 249 349 Nr. 1 i ER 50-50-49-100-100
28.06.08 Minneskyting Syvde 46      
28.06.08 Felt Midt Norsk Syvde 30/28 42/38 Nr. 2 i ER 6/6-6/5-6/6-6/6-6/5-6/6-6/4
28.06.08 Bane Midt Norsk Syvde 250 350 Nr. 1 i ER 50-50-50-100-100
28.06.08 Lagskyting Syvde 100   Nr 2 i R/JR  
10.07.08 Bane Elnesvågen 249 349 Nr. 1 i ER 50-49-50-100-100
11.07.08 Bane Nesjestranda og Skåla 250 350 Nr. 1 i ER 50-50-50-100-100
12.07.08 Bane Kleive 250 350 Nr. 1 i ER 50-50-50-100-100
27.07.08 Bane, LS Førde 250      
30.07.08 Felt, LS Førde 29/25     6/6-6/6-5/3-6/5-6/5
29.07.08 Samlagsskyting, LS Førde 100      
02.08.08 Banefinale, LS Førde 100     x********x
17.08.08 Bane SM Rakvåg 250 350 Nr. 1 i ER 50-50-50-100-100(27*)
17.08.08 Lagskyting SM Rakvåg 100   Nr. 1 i R/JR **********
20.09.08 Romsdalskongen Eidsvåg og Eidsøra 250 350 Nr. 1 i ER  
09.11.08 Moldestevnet 15m Molde og Fannestranden 249   Nr. 1 i ER 49-50-50-100
06.12.08 Raumastevnet 50m Rekdal 249   Nr. 1 i ER 50-49-50-100
02.01.09 50m Serieskyting Rauma 244   Nr. 1 i JR 50-44-50-100
04.01.09 15m Rakvåg 242   Nr. 2 i JR 50-47-50-95

Håvar Solheim Høstmark              Rekrutt

04.01.08

50m serie 1

Rauma

234

 

Nr. 3 i R

 

11.01.08

15m

Vestnes

239

 

Nr. 3 i R

48-47-48-49-47

18.01.08

50m serie 2

Rauma

245

 

Nr. 1 i R

49-49-48-99

20.01.08

15m USK

Eide og Naas

242

 

Nr. 1 i R

50-47-49-96

26.01.08

15m samlagsstevne

Kleive

242

 

Nr. 3 i R

49-50-47-48-48

28.01.08

15m serie lag 2

Elnesvågen

236

 

 

48-48-46-46-48

31.01.08

15m fylkesstevne

Nesjestranda og Skaala

240

 

 

48-48-48-49-47

08.02.08

50 m serie 3

Rauma

244

 

Nr. 2 i R

45-49-50-100

18.02.08

15m klubbmesterskap/serie 3

Elnesvågen

244

 

Nr. 1 i R

50-49-48-47-50

22.02.08

50m serie ind 4

Rauma

243

 

Nr. 2 i R

48-48-49-98

24.02.08

Felt

Eide og Naas

10/3

 

Nr. 1 i R

5/2-1/1-3/0-1/0-0/0

02.03.08

Felt

Kleive

25/9

 

Nr. 1 i R

5/2-5/1-5/2-4/0-6/4

02.03.08

Felt

Batnfjord

25/11

 

Nr. 2 i R

1/0-3/0-6/5-5/2-4/3-6/1

29.03.08

Felt USK

Rakvåg

24/04

36/08

Nr. 1 i R

6/0-5/0-3/0-4/2-6/2-6/3-6/5

30.03.08

Felt samlagsstevne

Aureosen

29/13

38/04

Nr. 3 i R

6/3-6/4-6/2-5/1-6/3-4/0-5/4

06.04.08

Felt

Aureosen

17/4

 

 

0/0-0/0-6/2-6/2-5/0

13.04.08

Felt, LDKS

Engesetdal/Skodje

23/9

 

 

6/1-6/3-1/0-5/2-5/3

17.04.08

Felt klubbmesterskap

Malmedalen

27/17

 

Nr. 1 i R

6/5-6/3-5/3-5/5-5/1

29.04.08

Bane, Klubbmesterskap

Malmedalen

247

344

Nr. 1 i R

49-50-50-98-97

01.05.08

Bane

Rakvåg

240

337

 

49-48-48-95-97

01.05.08

Bane

Aureosen

245

344

Nr. 1 i R

48-49-48-100-99

01.05.08

Bane

Malmefjorden

248

346

Nr. 1 i R

50-49-50-99-98

18.05.08 Bane USK Kvernes 248 345 Nr. 1 i R 50-49-49-100-97
23.05.08 Bane Eide og Naas 242 337   47-47-48-100-95
23.05.09 Bane Kvernes     Nr. 2 i R 45-49-49-100-96
30.05.08 Bane Reinsfjell 245 343 Nr. 2 i R 50-49-48-98-98
01.06.08 Bane Fosna   341 Nr. 1 i R  
01.06.08 Bane Aspøy og Straumsnes 247 346 Nr. 2 i R 50-49-50-98-99
04.06.08 Skogsløp Malmefjorden     Nr. 1 i R  
13.06.08 Bane LDKS Fosna 248 346 Nr. 2 i R 49-49-50-100-98
27.06.08 Bane Bryggja 242 340   49-49-47-97-98
28.06.08 Minneakyting Midt Norsk Syvde 60   Nr. 1 i R x-x-x-*-*-*
28.06.08 Felt Midt Norsk Syvde 30/23 42/28   6/6-6/5-6/4-6/3-6/5-6/3-6/2
28.06.08 Bane Midt Norsk Syvde 246 346 Nr. 1 i R 49-50-50-97-100
05.07.08 Bane Eidsvåg og Eidsøra 241 338 Nr. 3 i R 48-46-50-97-97
10.07.08 Bane Elnesvågen 246 342 Nr. 2 i R 50-48-50-98-96
11.07.08 Bane Nesjestranda og Skaala 238 338   46-50-49-93-100
12.07.08 Bane Kleive 246 346 Nr. 1 i R 49-49-49-99-100
26.07.08 Bane, LS Førde 247     50-50-48-99
28.07.08 Felt, LS Førde 25/19     5/3-6/6-4/3-5/3-5/4
02.08.08 Banefinale, LS Førde 98     **x9*x9*xxx
17.08.08 Bane SM Rakvåg 248 347 Nr. 1 i R 50-50-50-98-99
20.09.08 Romsdalkongen Eidsvåg og Eidsøra 248 348 Nr. 1 i R  
09.11.08 Moldestevnet 15m Molde og Fannestranden 246   Nr. 1 i R 48-49-50-99
16.11.08 N og S 15m Nesjestranda og Skaala 245     49-50-48-98
20.11.08 Eide 15m Eide og Naas 249   Nr. 1 i R 50-50-50-99
23.11.08 15m Langevåg 246   Nr. 2 i R 49-49-49-99
23.11.08 15m Ålesund 246   Nr. 2 i R 47-50-50-99
28.12.08 15m Vestnes, Rekdal Skl 247   Nr. 1 i R 49-49-50-99
02.01.09 50m Serieskyting Rauma 241      
03.01.09 15m Batnfjord Skl 247   Nr. 1 i R 49-49-50-99

Vegard Moen                                 Aspirant/Rekrutt

04.01.08

50m serie 1

Rauma

210

 

 

 

18.01.08

50m serie 2

Rauma

214

 

 

 

20.01.08

15m USK

Eide og Naas

195

 

 

35-40-37-83

21.01.08

15m serie lag

Elnesvågen

218

 

 

42-42-47-46-41

08.02.08

50m serie 3

Rauma

221

 

 

 

22.02.08

50m serie 4

Rauma

222

 

 

 

30.03.08

Felt samlagsstevne

Aureosen

8/3

 

 

3/1-0/0-2/1-1/0-2/1

29.04.08

Bane, Klubbmesterskap

Malmedalen

237

 

 

47-46-49-95

01.05.08

Bane

Rakvåg

197

 

 

39-42-35-81

01.05.08

Bane

Aureosen

208

 

 

42-44-41-81

01.05.08

Bane

Malmefjorden

223

 

 

44-44-46-89

23.05.08 Bane Eide og Naas 219      
04.06.08 Skogsløp SM Malmefjorden        
10.07.08 Bane Elnesvågen 204 289   32-40-45-87-85
28.12.08 15m Vestnes, Rekdal Skl 231     48-48-45-90-90
02.01.09 50m serieskyting Rauma 225      

Arnfinn Malmedal                           Kl 5

01.05.08

Bane

Rakvåg

232

327

 

 47-42-47-96-95

01.05.08

Bane

Aureosen

237

329

 

 50-46-47-94-92

01.05.08

Bane

Malmefjorden

227

326

 

50-36-49-92-99

22.06.08 Bane Sunndal 236 332   50-47-46-93-96
22.06.08 Bane Hov 236 332   50-42-48-96-96
10.07.08 Bane Elnesvågen 229 329   49-41-47-92-100
11.07.08 Bane Nesjestranda og Skåla 230 329    
12.07.08 Bane Kleive 242 342   50-47-49-96-100
17.08.08 Bane SM Rakvåg 236 334   49-47-47-93-98
09.11.08 15m Molde og Fannestranden 238 Nr. 1 i kl. 3/5 49-47-48-94
16.11.08 15m Nesjestranda og Skaala 234     48-42-49-95
23.11.08 15m Langevåg 234      
23.11.08 15m Ålesund 238     46-47-48-93
06.12.08 50m Rauma 235     49-43-48-96
02.01.09 50m serieskyting Rauma 236      
04.01.09 15m Rakvåg 234   Nr. 3 i kl. 3/5 46-45-47-46-50

 

Øystein Malmedal                          Junior

23.01.08

15m serie lag

Elnesvågen

241

 

 

49-48-49-45-50

02.02.08

15m fylkesstevne

Nesjestranda og Skaala

236

 

 

46-44-50-46-50

Andreas Slemmen                         Aspirant/Rekrutt

18.01.08

50m serie 2

Rauma

204

 

 

 

20.01.08

15m USK

Eide og Naas

231

 

 

44-49-43-95

21.01.08

15m serie lag 1

Elnesvågen

224

 

 

44-47-45-46-42

28.01.08

15 m serie lag 2

Elnesvågen

214

 

 

40-46-47-81

08.02.08

50m serie 3

Rauma

231

 

 

 

18.02.08

15m klubbmesterskap/serie 3

Elnesvågen

238

 

 

47-48-47-96

22.02.08

50m serie 4

Rauma

229

 

 

 

29.03.08

Felt USK

Rakvåg

10/05

 

 

0/0-1/0-1/0-4/4-4/1

30.03.08

Felt samlagsstevne

Aureosen

13/4

 

 

4/1-0/0-1/0-4/1-4/2

06.04.08

Felt

Aureosen

15/9

 

 

5/4-6/4-3/1-0/0-1/0

29.04.08

Bane, Klubbmesterskap

Malmedalen

229

 

 

47-37-49-96

01.05.08

Bane

Rakvåg

236

 

 

48-45-48-98

01.05.08

Bane

Aureosen

241

 

 

48-50-47-96

01.05.08

Bane

Malmefjorden

235

 

 

44-48-47-96

23.05.08 Bane Eide og Naas 230      
04.06.08 Skogsløp SM Malmefjorden        
Rekrutt:            
09.06.08 Bane Isfjorden og Åndalsnes 233 329    
09.06.08 Bane Holmemstranda 223 277    
05.07.08 Bane Eidsvåg og Eidsøra 223 312   43-42-46-92-89
10.07.08 Bane Elnesvågen  228 321   48-49-49-82-93
11.07.08 Bane Nesjestranda og Skaala 233 323   47-44-46-96-90
12.07.08 Bane Kleive 226 312   45-46-41-94-86
16.08.08 Bane SM Rakvåg 223      
09.11.08 Moldestevnet 15m Molde og Fannestranden 239     46-49-48-96
23.11.08 15m Langevåg 234     44-46-50-94
23.11.08 15m Ålesund 239      
06.12.08 50m Rauma 221     44-44-45-88
28.12.08 15m Romjulsstevnet Vestnes, Rekdal skl 239     48-48-46-97
02.01.09 50m Serieskyting Rauma 237      
03.01.09 15m Batnfjord 245     50-49-48-98
04.01.09 15m Rakvåg 231     46-48-47-90

Simon Slemmen                            Aspirant/Rekrutt

18.01.08

50m serie 2

Rauma

229

 

 

 

20.01.08

15m USK

Eide og Naas

213

 

 

45-45-39-84

21.01.08

15m serie lag 1

Elnesvågen

216

 

 

39-45-46-44-42

28.01.08

15m serie lag 2

Elnesvågen

231

 

 

43-47-47-94

08.02.08

50m serie 3

Rauma

242

 

 

 

18.02.08

15m klubbmesterskap/serie 3

Elnesvågen

226

 

 

47-47-44-88

22.02.08

50m serie 4

Rauma

241

 

 

 

29.03.08

Felt USK

Rakvåg

18/1

 

 

2/0-3/0-3/0-5/1-5/0

30.03.08

Felt samlagsstevne

Aureosen

14/7

 

 

5/2-1/0-2/1-3/2-3/2

06.04.08

Felt

Aureosen

15/7

 

 

3/1-3/2-3/0-4/3-2/1

29.04.08

Bane, Klubbmesterskap

Malmedalen

236

 

 

49-47-44-96

01.05.08

Bane

Rakvåg

219

 

 

48-47-41-83

01.05.08

Bane

Aureosen

208

 

 

43-39-48-78

01.05.08

Bane

Malmefjorden

222

 

 

46-47-48-81

23.05.08 Bane Eide og Naas 245      
31.05.08 Bane Aspøy og Straumsnes 237      
04.06.08 Skogsløp SM Malmefjorden        
Rekrutt:            
09.06.08 Bane Isfjorden og åndalsnes 238 332    
09.06.08 Bane Holmemstranda 225 317    
14.06.08 Bane LDKS Fosna 225     44-42-47-92
22.06.08 Bane Sunndal 219 299   46-40-45-88-80
22.06.08 Bane Hov 233 325   48-46-46-93-92
05.07.08 Bane Eidsvåg og Eidsøra 229 310   46-45-44-94-81
10.07.08 Bane Elnesvågen 239 331   48-45-50-96-92
26.07.08 Bane, LS Førde 228     44-49-44-91
28.07.08 Felt, LS Førde 14/7     3/3-3/0-2/1-3/2-3/1
16.08.08 Bane, SM Rakvåg 213      
09.11.08 Moldestevnet 15m Molde og Fannestranden 231     44-47-46-94
16.11.08 N og S 15m Nesjestranda og Skaala 239     48-46-48-97
20.11.08 15m Eide og Naas 238     49-48-46-95
23.11.08 15m Langevåg 235     47-45-46-97
23.11.08 15m Ålesund 240      
06.12.08 50m Rauma 228     41-47-46-94
28.12.08 15m Romjulsstevne Vestnes, Rekdal Skl 235     48-47-46-94
02.01.09 50m serieskyting Rauma 231      
03.01.09 15m Batnfjord 235     46-47-46-96

Martin Åndal                                  Aspirant/Rekrutt

29.03.08

Felt USK

Rakvåg

09/03

 

 

0/0-4/1-1/0-2/2-2/0

30.03.08

Felt samlagsstevne

Aureosen

14/04

 

 

3/0-3/1-2/0-5/2-1/1

06.04.08

Felt

Aureosen

25/10

 

 

6/2-3/0-6/5-6/2-4/1

17.04.08

Felt Klubbmesterskap

Malmedalen

18/7

 

 

1/0-4/1-5/2-3/1-5/3

29.04.08

Bane Klubbmesterskap

Malmedalen

224

 

 

43-46-44-91

01.05.08

Bane

Rakvåg

231

 

 

44-46-48-93

01.05.08

Bane

Aureosen

229

 

 

47-45-47-90

01.05.08

Bane

Malmefjorden

224

 

 

48-44-40-92

23.05.08 Bane Eide og Naas 235      
30.05.08 Bane Reinsfjell 236     45-47-48-96
01.06.08 Bane Fosna 239      
01.06.08 Bane Aspøy og Straumsnes 237      
09.06.08 Bane Isfjorden og Åndalsnes 236 333 Nr. 3 i R  
09.06.08 Bane Holmemstranda 229 324    
22.06.08 Bane Sunndal 231 322   46-47-47-91-91
22.06.08 Bane Hov 234 331   43-49-49-93-97
05.07.08 Bane Eidsvåg og Eidsøra 238 334   50-43-46-99-96
10.07.08 Bane Elnesvågen 219 315   47-47-30-95-96
11.07.08 Bane Nesjestranda og Skåla 244 337    
12.07.08 Bane Kleive 244 340 Nr. 3 i R 49-50-48-97-96
17.07.08 Bane Rakvåg 245 341   50-48-48-99-96
20.09.08 Bane Romsdalskongen Eidsvåg og Eidsøra 246 342 Nr. 3 i R  
09.11.08 Moldestevnet 15m Molde og Fannestranden 238     48-46-47-97
16.11.08 N og S 15m Nesjestranda og Skaala 245   Nr. 1 i R 49-47-49-100
20,11,08 15m Eide Eide og Naas 247   Nr. 2 i R 50-49-49-99
23.11.08 15m Langevåg 241     48-50-48-95
23.11.08 15m Ålesund 241      
06.12.08 50m Rauma 246   Nr. 2 i R 47-50-50-99
28.12.08 15m, Romjulsstevnet Vestnes Rekdal Skl 245   Nr. 2 i R 50-48-50-97
02.01.08 50m serieskyting Rauma 247   Nr. 1 i R  
04.01.09 15m Rakvåg 238     47-48-49-94

Markus Berget                                Aspirant                 

20.11.08

15m

Eide og Naas

198

 

 

 39-37-40-82

06.12.08 50m Rauma 206     46-44-38-78
02.01.09 50m serieskyting Rauma 204      

Kristoffer Sylte                                Aspirant                 

29.04.08

Bane klubbmesterskap

Malmedalen

204

 

 

37-43-39-85

Vilde Marie Slemmen                     Aspirant                 

16.08.08

Bane SM

Rakvåg

213

 

 

41-44-46-85

09.11.08 Moldestevnet 15m Molde og Fannestranden 201     38-43-34-86
06.12.08 50m Rauma 191     23-42-47-79
02.01.09 50m serieskyting Rauma 187      
03.01.09 15m Batnfjord 202     46-40-44-72

Lars Flatmo                                    Aspirant                 

29.04.08

Bane klubbmesterskap

Malmedalen

183

 

 

32-38-40-73

Finn Arne Høstmark                       Klasse 1                 

02.02.08

15m klubbmesterskap/serie 3

Elnesvågen

226

 

 

45-47-48-86

04.06.08 Skogsløp SM Malmefjorden        

Atle Moen                                      Klasse 1

02.02.08

15m klubbmesterskap

Elnesvågen

246

 

 

50-50-48-98

29.03.08

Felt USK

Rakvåg

25/08

 

Nr. 1 i kl 1

5/3-5/2-3/0-6/3-6/0

Johan Sylte                                   V73

30.03.08

Felt Samlagsstevne

Aureosen

29/15

37/02

 

6/2-6/2-6/5-6/4-5/2-3/1-5/1

02.05.08

Bane

Malmefjorden

242

 

 

44-49-49-100

16.08.08 Bane SM Rakvåg 240     48-48-49-95

Alan Slemmen                              Klasse 1

18.02.08

15m klubbmesterskap

Elnesvågen

217

 

 

46-47-42-82

04.06.08 Skogsløp SM Malmefjorden     Nr 2 kl SEN  

Ronald Slemmen                              Klasse 1 

18.02.08

15m klubbmesterskap

Elnesvågen

183

 

 

41-31-41-70