MALMEFJORDEN SKYTTERLAG

I dag har penger blitt en integrert del av livet mitt, du må innrømme at det ikke går en dag som ikke går for å betale for noe, det være seg et produkt eller en tjeneste. Og hver eneste dag levde jeg med tanken på at jeg ikke hadde nok penger til visse behov. Og til slutt fant jeg en løsning på alle pengeproblemene mine, og denne løsningen heter online casino play! Jeg har alltid tvilt på at det er en enkel og lovlig måte å tjene penger raskt, og viktigst av alt – en enkel ryddig sum. Jeg fulgte lenken og fant favorittspillet mitt, og nå har jeg ingen problemer med penger, noe som betyr at det nå ikke er noen problemer! Siden den dagen har jeg levd livet jeg ikke engang kunne drømme om! Og til alle som har tenkt på det minst en gang, anbefaler jeg deg å benytte deg av denne store sjansen.

Ny side opprettet Januar 2009

Arnfinn Malmedal Kl 5
04.01.07 15m USK Elnesvågen 235     49-46-49-91
05.01.07 15m Batnfjord 233     48-44-49-92
12.01.07 50m Rauma 236     49-43-50-94
21.01.07 15m Kleive 240     48-46-49-97
26.01.07 50m Rauma 244     50-48-50-96
28.01.07 15m Samlagsstevne Vestnes 232     48-45-47-92
03.02.07 15m Fylkesstevne Engesetdal/Skodje 228     47-43-47-91
09.02.07 50m Rauma 237      
23.02.07 50m Rauma 244      
25.02.07 Felt Eide 24/7     5/3-6/0- 4/1-6/3-3/0
04.03.07 Felt Kleive 23/12      
11.03.07 Felt Rauma 26/13     6/4-4/1-5/2-5/1-6/5
18.03.07 Felt Rakvåg 26/13      
18.03.07 Felt Aureosen 30/17    Nr. 3 i kl. 2-5 6/5-6/5-6/2-6/4-6/1
24.03.07 Felt Utensundske Eide 22/9     4/2-3/1-5/3-4/0-6/3
25.03.07 Felt Samlagsstevne Isfjorden og Åndalsnes 20/9      
28.03.07 15m Klubbstevne Elnesvågen 240      
28.04.07 Bane Lånke 236 333   48-46-50-92-97
28.04.07 Bane Skjelstadmarka 236      
04.05.07 Bane USK Rakvåg 236 334 Nr 2 i Kl 3-5 50-42-48-96-98
11.05.07 Bane Eide og Naas 237 335   50-47-48-92-98
13.05.07 Bane Tynset 228 326   50-43-46-89-98
13.05.07 Bane Lonås 236 336   50-46-49-91-100
25.05.07 Bane Rakvåg 233 329    
26.05.07 Bane Aureosen 234 331   50-45-43-96-97
02.06.07 Bane Holmemstranda 238 333   50-44-49-95-95
09.06.07 Bane Langevåg 246 345 Nr 1 i kl. 3-5  
09.06.07 Bane Ålesund 241 339    
10.06.07 Bane Reinsfjell 240 339   50-46-49-95-99
10.06.07 Bane Aspøy og Straumsnes 237 336   50-45-47-95-99
10.06.07 Bane Fosna 237 336   50-45-46-96-99
13.06.07 Bane , breddeserie Rakvåg 247      
29.06.07 Bane Malmefjorden 238 335    
07.07.07 Felt, MidtNorsk Rissa 26/12 36/14   6/5-4/1-6/2-4/2-6/2-6/2-4/0
07.07.07 Bane MidtNorsk Rissa 227     47-39-45-96
07.07.07 Stang, Midt Norsk Rissa 14 7+7    
07.07.07 Stupar Rissa 12,83      
08.07.07 Samlagsskyting Rissa 88   Nr 2 i kl 3-5  
14.07.07 Bane Elnesvågen 236 335    
14.07.07 Bane Nesjestranda og Skåla 242 341   50-46-47-99-99
14.07.07 Bane Kleive 240 339   48-46-49-97-99
25.07.07 Bane Norgescup Levanger og Frol   340    
26.07.07 Bane Norgescup Lånke 238 338   50-46-46-96-100
31.07.07 Minneskyting LS Steinkjer 50      
31.07.07 Felt LS Steinkjer 26/11     6/3-5/3-6/1-5/3-4/1
31.07.07 Stang LS Steinkjer 17     9-8
31.07.07 Fekthurtig LS Steinkjer 20,39      
01.08.07 Bane LS Steinkjer 234     50-44-50-90
02.08.07 Bane, samlagsskyting LS Steinkjer 95      
14.08.07 Bane, finale breddeserien Malmefjorden 243 341 Nr. 1 50-46-50-97-98
18.08.07 Bane samlagsstevne Kleive 240 339    
Øystein Malmedal Junior
04.01.07 15m USK Batnfjord 233     50-41-48-94
12.01.07 50m serieskyting ind, Rauma 240     50-46-48-96
17.01.07 15m serieskyting lag Elnesvågen 240     50-43-50-97
21.01.07 15m Kleive 237     50-42-49-96
26.01.07 50m serieskyting ind Rauma 243     49-48-49-97
28.01.07 15m samlagsstevne Vestnes 228     49-43-49-87
31.01.07 15m serieskyting lag Elnesvågen 244     50-47-50-47-50
03.02.07 15m Fylkesstevne Engesetdal/Skodje 235     50-45-49-91
09.02.07 50m serieskyting ind Rauma 243      
14.02.07 15m serieskyting lag Elnesvågen 237     50-45-50-92
23.02.07 50m serieskyting ind Rauma 233      
25.02.07 Felt Eide 28/14   Nr.2 i  J 6/3-5/2-6/3-5/2-6/4
04.03.07 Felt Kleive 27/7      
18.03.07 Felt Rakvåg 28/7      
18.03.07 Felt Aureosen 26/11     6/3-5/3-6/0-3/2-6/3
24.03.07 Felt Utensundske Eide 26/11     6/0-6/3-6/4-2/0-6/4
25.03.07 Felt Samlagsstevne Isfjorden og Åndalsnes 23/8      
04.05.07 Bane USK Rakvåg 229     49-39-50-91
21.05.07 Bane, Fylkescup kv 1 Rakvåg 235     50-44-48-93
25.05.07 Bane Rakvåg 238      
26.05.07 Bane Aureosen 230 328   49-42-49-90-98
02.06.07 Bane Isfjorden & Åndalsnes 234 332   49-47-50-88-98
02.06.07 Bane Holmemstranda 235 335   50-43-49-93-100
10.06.07 Bane Aspøy og Straumsnes 240 337   50-48-50-92-97
10.06.07 Bane Fosna 235 334   48-45-49-93-99
29.06.07 Bane Malmefjorden 229 325    
07.07.07 Felt Midt Norsk Rissa 25/15 36/19   6/6-6/4-5/3-2/0-6/2-5/2-6/2
07.07.07 Bane Midt Norsk Rissa 230     48-45-47-90
07.07.07 Stang Rissa 16 9+7 Nr 2 i Jr  
07,07,07 Stupar Rissa 99,99      
14.07.07 Bane Elnesvågen 239 337    
14.07.07 Bane Nesjestranda og Skåla 242 340   50-48-50-94-98
29.07.07 Stang LS Steinkjer 9     5 + 4
29.07.07 Felthurtig LS Steinkjer 99,99      
30.07.07 Bane LS Steinkjer 242     50-47-49-96
01.08.07 Minneskyting LS Steinkjer 51      
01.08.07 Felt LS Steinkjer 28/17     6/3-6/5-6/4-6/2-4/3
26.07.07 Bane Lånke 242 340   48-48-48-98-98
18.08.07 Bane, samlagssstvne Kleive 239      
Malin Solheim Høstmark Junior
06.01.07 15m Batnfjord 240     50-46-50-94
07.01.07 15m USK Elnesvågen 246   Nr.2 i  J 50-48-49-99
12.01.07 50m serieskyting ind. Rauma 249   Nr.1 i  J 50-50-50-99
17.01.07 15m serieskyting  lag Elnesvågen 245     50-47-50-98
20.01.07 15m Kleive 247   Nr.2 i  J 50-48-50-99
26.01.07 50m serieskyting ind Rauma 250   Nr.1 i J 50-50-50-100
28.01.07 15m SM Vestnes 248   Nr 3 i J 50-49-50-99
31.01.07 15m serieskyting lg Elnesvågen 247     50-49-48-100
03.02.07 15m Fylkesstevne Engesetdal/Skodje 248   Nr 3 i J 50-50-50-48-50
09.02.07 50m serieskyting ind Rauma 248   Nr. 1 i  J 50-50-50-98
14.02.07 15m serieskyting lag Elnesvågen 247     50-49-50-98
21.02.07 15m korrspondanseskyting Elnesvågen 249     50-50-50-99
23.02.07 50m serieskyting ind Rauma 247   Nr.1 i J 50-48-50-99
25.02.07 Felt Eide 29/21   Nr. 1 i J 6/6-5/1-6/5-6/3-6/6
25.03.07 Felt Samlagsstevne Isfjorden og Åndalsnes 29/25 40/9 Nr. 2 i J  
28.03.07 15m Klubbstevne Elnesvågeen 243     49-48-49-47-50
15.04.07 Felt Landsdelskretsstevne Rauma 27/22     6/6-3/0-6/4-6/6-6/6
04.05.07 Bane USK Rakvåg 247 346 Nr 2 i J 50-48-50-99-99
11.05.07 Bane Eide og Naas 246 346   50-49-50-97-100
21.05.07 Bane fylkescup kv 1 Rakvåg 247     50-50-50-97
25.05.07 Bane Aureosen 249 349 Nr 1 i  Jr 50-50-49-100-100
02.06.07 Bane Isfjorden & Åndalsnes 247 347 Nr 2 i Jr 50-50-50-97-100
02.06.07 Bane Hollmemstranda 244 343   50-49-50-95-99
10.06.07 Bane Aspøy & Starumsnes 250 350 Nr. 1 Jr 50-50-50-100-100
13.06.07 Bane breddeserie 200m Rakvåg   341    
14.06.07 Banr fylkescup kv.3 Malmefjorden 247     50-49-50-98
29.06.07 Bane Malmefjorden 247 347 Nr. 2 i Jr 50-49-50-98-100
07.07.07 Felt Rissa 30/20 42/27   6/4-6/4-6/6-6/2-6/4-6/4-6/3
07.07.07 Bane Rissa 248 348   50-48-50-100-100
08.07.07 Bane, Lagskyting Rissa 99   Nr. 2 i R/JR  
14.07.07 Bane Elnesvågen 248 348 Nr 3 i Jr  
14.07.07 Bane Nesjestranda og Skåla 249 349 Nr.1 i JR 50-49-50-100-100
29.07.07 Bane Midtpunkst. 1 Ø.Ogndal 247     49-48-50-100
30.07.07 Bane LS Steinkjer 244     49-49-49-97
01.08.07 Minneskyting LS Steinkjer 54      
01.08.07 Felt LS Steinkjer 30/26   Nr. 3 i JR 6/6-6/4-6/6-6/4-6/6
31.07.07 Bane Midtpunkst. 2  Ø.Ogndal 247     50-47-50-100
03.08.07 Felt – finale LS Steinkjer 11/10      
14.08.07 Bane,breddeserie finale Malmefjorden 249 348 Nr. 1 50-50-50-99-99
18.08.07 Bane samlagsstevne Kleive 246 346   50-48-50-98-100
18.08.07 SM Felthurtigskyting Kleive 26,37      
18.08.07 SM Stang Kleive 12   Nr. 2 i Jr 6 + 6
19.08.07 SM lagskyting Kleive 99   Nr. 3 i R/Jr  
18.11.07 15m Nesjestranda og Skaala 243     50-46-50-47-50
25.11.07 15m Eide og Naas 245   Nr. 1 i Jr 50-47-50-48-50
01.12.07 15m Oslo Open 243     50-47-49-47-50
02.12.07 15m Østrestevnet 240     50-46-49-46-49
28.12.07 15m Vestnes 238     48-46-49-95
Idar Moen Junior
04.01.07 15m USK Elnesvågen 246   Nr. 1. i  J 50-49-50-97
05.01.07 15m Batnfjord 236     48-46-47-95
11.01.07 15m Rakvåg 244     50-46-50-98
12.01.07 50m serieskyting ind Rauma 243   Nr. 3 i J 50-46-50-97
17.01.07 15m serieskyting lag Elnesvågen 246     50-47-50-99
21.01.07 15m Kleive 238     48-46-49-95
26.01.07 50m serie ind Rauma 237      
28.01.07 15m SM Vestnes 240     48-45-50-97
31.01.07 15m serieskyting lag Elnesvågen 245     50-48-50-47-50
03.02.07 15m Fylkesstevne Engesetdal/Skodje 236     49-41-49-97
09.02.07 50m serieskyting ind Rauma 240      
14.02.07 15m serieskyting lag Elnesvågen 240     49-46-50-95
23.02.07 50m serieskyting ind Rauma 240      
25.02.07 Felt Eide 27/11     6/4-5/1-6/3-5/2-5/1
04.03.07 Felt Kleive 27/20      
04.03.07 Felt Batnfjord 29/13     6/3-6/5-6/1-5/4-6/2
11.03.07 Felt Rauma 29/16   Nr. 3 i  J 6/2-6/3-6/2-6/6-5/3
18.03.07 Felt Rakvåg 29/13   Nr. 3 i  J  
18.03.07 Felt Aureosen 30/18   Nr. 2 i  J 6/4-6/6-6/2-6/4-6/2
24.03.07 Felt Utensundske Eide 30/21   Nr. 1 i  J 6/5-6/4-6/4-6/3-6/5
25.03.07 Felt Samlagsstvne Isfjorden og Åndalsnes 28/19      
28.03.07 15m Klubbstevne Elnesvågen 243     50-45-50-48-50
15.04.07 Felt Landsdelskretsstevne Rauma 26/19     6/5-2/0-6/6-6/6-6/2
22.04.07 Felt Sunndal 29/19     6/6-6/4-6/1-6/5-5/3
28.04.07 Bane Lånke 83     49-34-0  (avbrutt)
28.04.07 Bane Skjelstadmark 238      
04.05.07 Bane USK Rakvåg 229     50-42-50-87
11.05.07 Bane Eideog Naas 244 344   50-47-50-97-100
11-05.07 Bane Kvernes 243 343 Nr. 2 i J  
21.05.07 Bane Fylkescup kv 1 Rakvåg 247     50-47-50-100
25.05.07 Bane Rakvåg 240      
26.05.07 Bane Aureosen 244 343   50-48-50-96-99
02.06.07 Bane Isfjorden og Åndalsnes 242 342   49-48-50-95-100
02.06.07 Bane Holmemstranda 244 344   50-47-49-98-100
10.06.07 Bane Reinsfjell 240 336   49-48-49-94-96
10.06.07 Bane Aspøy & Straumsnes 242 340   49-48-49-96-98
10.06.07 Bane Fosna 243 339   48-47-50-98-96
13.06.07 Bane Breddeserie 200m Rakvåg   339    
14.06.07 Bane Fylkescup 3 Malmefjorden 246      
29.06.07 Bane Malmefjorden 243 343    
07.07.07 Felt Rissa 30/21 42/28 Nr. 3 i JR 6/3-6/6-6/5-6/2-6/5-6/2-6/5
07.07.07 Bane Rissa 238     50-45-50-93
07.07.07 Stang Rissa 16 9+7 Nr. 2 i Jr  
07.07.07 Stupar Rissa 10,63   Nr. 1 i JR  
14.07.07 Bane Elnesvågen 246 344    
14.07.07 Bane Nesjestranda og Skåla 249 349 Nr 2 i JR 50-49-50-100-100
29.07.07 Stang LS Steinkjer 15     8 + 7
29.07.07 Felthurtig LS Steinkjer 99,99      
30.07.07 Bane LS Steinkjer 247     50-48-50-99
01.08.08 Minneskyting LS Steinkjer 56   Minnemedalje  
01.08.08 Felt LS Steinkjer 26/18     6/6-5/2-6/6-5/4-4/0
31.07.07 Bane Mpstevne 2 Øvre Ogndal 245     50-47-50-98
14.08.07 Bane, finale breddeserie Malmefjorden 249 348 Nr. 1 50-45-49-95-99
18.08.07 Bane samlagsstevne Kleive 244      
18.08.07 SM fethurtigskyting Kleive        
18.08.07 SM stang Kleive 11   Nr 3 i JR 4 + 7
Stian Ødegård Eldre Rekrutt
07.01.07 15m USK Elnesvågen 238     48-49-47-94
17.01.07 15m serieskyting lag Elnesvågen 242     48-47-48-99
28.01.07 15m SM Vestnes 242     49-50-47-96
31.01.07 15m serieskyting lag Elnesvågen 247     50-50-49-98
03.02.07 15m Fylkesstevne Engesetdal/Skodje 241     48-48-47-98
12.04.07 Felt Landsdelselskretsstevne Rauma 27/5     5/0-4/2-6/1-6/1-6/1
             
Sindre Malmedal Eldre Rekrutt
04.01.07 15m USK Elnesvågen 250   Nr. 1 i ER 50-50-50-100
05.01.07 15m Batnfjord 249   Nr. 1 i ER 50-50-50-99
12.01.07 50m serieskyting ind. Rauma 249   Nr. 1 ER 49-50-50-100
17.01.07 15m serieskyting lag Elnesvågen 249     50-50-49-100
21.01.07 15m Kleive 248   Nr.1 i ER 50-49-50-99
26.01.07 50m serie ind Rauma 248   Nr. 1 i ER 50-49-50-99
28.01.07 15m SM Vestnes 247   Nr.2 i ER 49-49-50-99
31.01.07 Serieskyting lag Elnesvågen 249     50-50-49-100
03.02.07 15m Fylkesstevne Engesetdal/Skodje 249   Nr. 2 i ER 50-50-50-99
09.02.07 Rauma serieskyting ind Rauma 249   Nr 1 i ER 50-50-50-99
14.02.07 15m serieskyting lag Elnesvågen 250     50-50-50-100
23.02.07 50m serieskyting ind Rauma 249   Nr 1 i ER  
25.02.07 Felt Eide 30/21   Nr 2 i  ER 6/6-6/5-6/3-6/4-6/3
04.03.07 Felt Kleive 30/23   Nr. 2 i ER  
11.03.07 Felt Rauma 30/29   Nr. 1 i ER 6/6-6/6-6/6-6/5-6/6
18.03.07 Felt Rakvåg 30/22   Nr. 2 i ER  
18.03.07 Felt Aureosen 30/22   Nr. 2 i ER 6/6-6/6-6/2-6/5-6/3
24.03.07 Felt Utensundske Eide 29/19   Nr. 1 i ER 6/0-6/5-6/6-5/3-6/5
25.03.07 Felt Samlagsstevne Isfjorden og Åndalsnes 30/23 42/8 Nr.1 i ER  
28/02.07 15m Klubbmesterskap Elnesvågen 249     50-49-50-100
15.04.07 Felt Landsdelselskretsstevne Rauma 30/26 42/12 Nr.1 i ER 6/4-6/4-6/6-6/6-6/6-6/6-6/6
22.04.07 Felt Sunndal 29/26     6/5-6/5-6/5-6/6-5/5
28.04.07 Bane Skjelstadmark 250 350 Nr.2 i ER  
28.04.07 Bane Lånke 247 347   49-50-50-98-100
04.05.07 Bane USK Rakvåg 245 344 Nr 3 i ER 50-48-50-97-99
11.05.07 Bane Eide og Naas 245 343   49-50-49-97-98
13.05.07 Bane Tynset 250 350 Nr 1 i ER 31*
13.05.07 Bane Alvdal 250 350 Nr 1 i ER 32*
13.05.07 Bane Lonås 250 349 Nr. 2 i ER 50-50-50-100-99
21.05.07 Bane fylkescup kv 1 Rakvåg 250      
25.05.07 Bane Rakvåg 250 350 Nr 1 i ER  
26.05.07 Bane Aureosen 248 348 Nr. 1 i ER 50-48-50-100-100
02.06.07 bane Holmemstranda 250 350 Nr 1 i ER  
02.06.07 Bane Isfjorden & Åndalsnes 250 349 Nr 1 i ER 50-50-50-100-99
10.06.07 Bane Fosna 247 346   50-50-49-98-99
10.06.07 Bane Aspøy & Starumsnes 250 350 Nr 2 i ER  
10.06.07 Bane Reinsfjell 250 350 Nr. 1 i ER  
29.06.07 Bane Malmefjorden 249 349 Nr. 1 i ER  
07.07.07. Felt Rissa 30/26 42/37 Nr. 2 i ER 6/5-6/6-6/6-6/4-6/5-6/6-6/5
07.07.07 Bane Rissa 250 350    
07.07.07 Bane, Lagskyting Rissa 100   Nr.2 i R/JR  
14.07.07 Bane Elnesvågen 248 346    
14.07.07 Bane Nesjestranda og Skåla 250 349 Nr. 3 i ER 50-50-50-100-99
14.07.07 Bane Kleive 249 349 Nr. 3 i ER 49-50-50-100-100
29.07.07 Bane LS Steinkjer 250   Nr 2 i ER 23*
31.07.07 Minneskyting LS Steinkjer 59   Minnemedalje  
31.07.07 Felt LS Steinkjer 30/27     6/6-6/4-6/6-6/6-6/5
02.08.07 Bane samlagsskyting LS Steinkjer 100   Nr. 1 i R/ER 8*
03.08.07 Felt finale LS Steinkjer 12/11      
04.08.07 Bane finale LS Steinkjer 100   Nr 3 i ER e o 10*
26.07.07 Bane Lånke 250 350    
18.08.07 Bane Kleive 249 349 Nr 1 i ER 50-50-50-99-100
19.08.07 Bane lagskyting Kleive 100   Nr 3 i R/JR  
18.11.07 15m Nesjestranda og Skaala 250   Nr.1 i ER  
Jørgen Malmedal                    Eldre Rekrutt
07.01.07 15m USK Elnesvågen 227     46-45-44-92
Finn Arne Høstmark Klasse 1

 28.03.07

15m Klubbmesterskap

Elnesvågen

227

42-47-48-47-43

 13.06.07

Bane breddeserie

Rakvåg

231

325

46-44-47-94-94

Sjur Malmedal Klasse 3

07.01.2007

15m USK

Elnesvågen

212

42-43-44-83

 

 

 

 

Atle Moen Klasse 1
  01.06.07 Bane breddeserie Nesjestranda   322    
  27.06.07 Bane breddeserie Malmefjorden   332    
29.06.07 Bane Malmefjorden 235     Nr. 2 i Kl. 1  
14.07.07 Bane Elnesvågen 243   Nr, 1 i kl 1  
14.07.07 Bane Nesjestranda og Skåla 242   Nr. 1 i kl 1 47-49-48-98
14.08.07 Bane, finale breddeserie Malmefjorden 240 233 Nr 1 48-48-46-98-93
18.08.07 Bane SM Kleive 242   Nr 2. i kl 1  
Bjørn Tormod Moen             Klasse 1
29.06.07 Bane Malmefjorden 232      
             
             
Johan Sylte V73

 25.03.07

Felt Samlagsstevne

Isfjorden og Åndalsnes

 28/11

 

 15.04.07

Felt Landsdelselskretsstevne

Rauma

21/9

5/2-3/1-3/1-4/2-6/3

18.08.07

Bane SM

Kleive

232

 

Håvar Solheim Høstmark Aspirant /Rekrutt
04.01.2007 15m USK Elnesvågen 234     48-48-45-93
06.01.2007 15m Batnfjord 235     47-46-48-94
12.01.2007 50m serieskyting ind. Rauma 230     44-48-44-94
17.01.2007 15m serieskyting lag Elnesvågen 230     45-45-46-94
20.01.2007 15m Kleive 229     46-49-46-88
26.01.2007 50m seire ind Rauma 235     47-45-48-95
31.01.2007 15m serieskyting lag Elnesvågen 230     48-48-47-87
09.02.2007 50m seieskyting ind Rauma 228     49-44-44-91
14.02.2007 15m serieskyting lag Elnesvågen 230     47-45-46-92
21.02.2007 15m korrespondanse Elnesvågen 240     49-47-47-97
23.02.2007 50m serieskyting ind Rauma 233     47-46-46-94
25.02.2007 Felt Eide 14/1     5/0-3/0-2/1-2/0-2/0
24.03.2007 Felt USK Eide 4/2     2/1-0/0-1/1-0/0-1/0
28.03.2007 15m Klubbmesterskap ELnesvågen 221      
11.05.07 Bane Eide og Naas 233     48-46-47-92
25.05.07 Bane Aureosen 221     47-37-44-93
02.06.07 Bane Holmemstrand 240     48-45-48-99
02.06.07 Bane Isfjorden & Åndalsnes 32     32-0-0-0
14.07.07 Bane Elnesvågen 243      
14.07.07 Bane Nesjestranda og Skåla 239     48-48-47-96
18.08.07 Bane SM Kleive 239 333 Nr 3 i Rekrutt 50-49-47-93-94
25.11.07 15m Eide og Naas 225   Nr 3 i Rekrutt 46-45-46-88
01.12.07 15m Oslo Open 236     48-49-48-88
02.12.07 15m Oslo Østre 228      
Turid Solheim   Klasse 1

 25.09.2006

Samlagsstevne Skogsløp

Rauma

 

Nr.1i kvinneklassen 

 

 

 

 

 

Dagny Christel Kaddik     Aspirant
31.01.07 Serieskyting lag Elnesvågen 204     45-43-40-76
  Kristian Kaddik Aspirant
  14.07.07 Bane Elnesvågen ?      

 

 

 

 

  Andreas Slemmen Aspirant

17.01.2007

15m Serieskyting lag

Elnesvågen

221

31.01.2007

15m Serieskyting lag

Elnesvågen

222

46-44-46-86

 18.03.2007

15m Klubbmesterskap

Elnesvågen

207

 

Simon Slemmen Aspirant

31.01.2007

15m Serieskyting lag

Elnesvågen

185

37-37-35-76

14.02.07

15m serieskyting lag

Elnesvågen

225

47-43-45-90

Alan Slemmen Klasse 1

28.03.07

15m Klubbmesterskap

Elnesvågen

235