MALMEFJORDEN SKYTTERLAG

I dag har penger blitt en integrert del av livet mitt, du må innrømme at det ikke går en dag som ikke går for å betale for noe, det være seg et produkt eller en tjeneste. Og hver eneste dag levde jeg med tanken på at jeg ikke hadde nok penger til visse behov. Og til slutt fant jeg en løsning på alle pengeproblemene mine, og denne løsningen heter oonline casino! Jeg har alltid tvilt på at det er en enkel og lovlig måte å tjene penger raskt, og viktigst av alt – en enkel ryddig sum. Jeg fulgte lenken og fant favorittspillet mitt, og nå har jeg ingen problemer med penger, noe som betyr at det nå ikke er noen problemer! Siden den dagen har jeg levd livet jeg ikke engang kunne drømme om! Og til alle som har tenkt på det minst en gang, anbefaler jeg deg å benytte deg av denne store sjansen.

Ny side opprettet Januar 2009

Arnfinn Malmedal Kl 5

06.01.2006

50m Innendørsstevne

Rauma

238

50-48-49-91

07.01.2006

15m Innendørsstevne

Rakvåg

236

Nr 2 i klasse 2-5

48-48-47-93

08.01.2006

15m Innendørsstevne

Batnfjord

239

Nr 4 i klasse 2-5

47-44-50-98

14.01.2006

USK 15m

Elnesvågen

231

325

Nr 2 i klasse 2-5

 

15.01.2006

15m Innendørsstevne

Isfjorden og Åndalsnes

238

Nr 6 i klasse 2-5

49-47-49-93

20.01.2006

50m Innendørsstevne

Rauma

241

50-46-47-98

21.01.2006

15m Innendørsstevne

Kleive

236

Nr 6 i klasse 2-5

49-46-49-92

22.01.2006

15m Innendørsstevne

Surnadal

237

47-45-50-95

22.01.2006

15m Innendørsstevne

Rindal

238

Nr 3 i klasse 2-5

46-48-49-95

29.01.2006

Samlagsstevnet 15m

Rakvåg

236

47-46-48-95

03.02.2006

50m Innendørsstevne

Rauma

233

50-41-50-92

05.02.2006

Fylkesstevnet 15m

Syvde

237

48-43-50-96

12.02.2006

15m Innendørsstevne

Vestnes

230

47-45-47-91

17.02.2006

50m Innendørsstevne

Rauma

245

50-47-48-100

19.02.2006

Felt

Langevåg

25 / 10

5/1-6/5-2/1-6/1-6/2

26.02.2006

Felt

Rauma

28 / 11

6/4-5/1-6/1-6/4-5/1

05.03.2006

Felt

Kleive

28 / 6

6/1-6/2-6/1-5/1-5/1

05.03.2006

Felt

Batnfjord

18/ 7

0/0-3/0-4/3-6/3-5/1

12.03.2006

Felt

Rakvåg

26 / 11

5/0-6/2-4/0-6/6-5/3

12.03.2006

Felt

Aureosen

26 / 17

3/3-6/5-6/2-6/3-5/4

19.03.2006

Felt

Rekdal

20 / 7

3/0-6/3-5-3-3/0-3/1

01.04.2006

Felt

USK – Kvernes

30 / 19

39

02.04.2006

Samlagsstevnet Felt

Kleive

30 / 10

39

09.04.2006

Felt

Isfjorden og Åndalsnes

30 / 15

09.04.2006

Felt

Holmemstranda

29 / 20

6/3-6/4-5/1-6/6-6/6

22.04.2006

Bane

Halden

237

334

49-46-49-93-97

22.04.2006

Bane

Buer / Kornsjø

230

48-47-46-89

23.04.2006

Bane

Sauherad

241

338

50-48-50-93-97

23.04.2006

Bane

Notodden

238

338

48-46-45-99-100

23.04.2006

Bane

Kongsberg

239

335

50-46-48-95-96

29.04.2006

Bane

Skjelstadmark

237

335

50-45-47-95-98

29.04.2006

Bane

Lånke

233

332

50-44-46-93-99

05.05.2006

Bane

Reinsfjell

240

337

50-47-45-98-97

12.05.2006

Bane

Holmemstranda

237

332

50-45-49-93-95

12.05.2006

Bane

Isfjorden og Åndalsnes

237

337

14.05.2006

Bane

Lonås

242

342

50-46-49-97-100

14.05.2006

Bane

Tynset

236

333

50-44-46-96-97

14.05.2006

Bane

Alvdal

238

335

50-42-48-98-97

21.05.2006

NC Bane

Asker

240

335

50-48-48-94-95

21.05.2006

NC Bane

Frogn og Frøbak

241

50-44-48-99

22.05.2006

NC Bane

Oslo Østre

229

27.05.2006

USK Bane

Eide & Naas

243

342

Nr 2 i klasse 2-5

50-47-48-98-99

02.06.2006

Bane

Rakvåg

239

337

50-47-48-94-98

03.06.2006

Bane

Aureosen

239

337

Nr 2 i klasse 2-5

49-46-50-94-98

09.06.2006

Bane

Aspøy og Straumsnes

239

338

50-48-48-93-99

10.06.2006

Bane

Innset

232

331

50-43-45-94-99

10.06.2006

Bane

Soknedal

233

50-44-46-93

11.06.2006

Bane

Ålesund

242

342

Nr 2 i klasse 2-5

50-48-49-95-100

11.06.2006

Bane

Langevåg

232

330

49-43-47-93-98

17.06.2006

Samlagsstevnet Bane

Holmemstranda

240

338

Nr 3 i klasse 2-5

50-46-49-95-98

24.06.2006

Bane

Sunndal

243

340

50-46-50-97-97

24.06.2006

Felt

Sunndal

35 / 14

24.06.2006

Bane

Hov

235

335

50-45-47-93-100

25.06.2006

Bane

Lesja

245

343

Nr 1 i klasse 2-5

50-49-48-98-98

25.06.2006

Bane

Lora

237

335

49-48-48-93-98

25.06.2006

Bane

Dovreskog

237

334

50-45-47-95-97

30.06.2006

Bane

Eidsvåg og Eidsøra

221

07.07.2006

Felt Midt-Norsk

Reinsfjell

38 / 14

08.07.2006

Bane Midt-Norsk

Reinsfjell

238

49-45-48-96

13.07.2006

Bane

Nesjestranda

235

333

14.07.2006

Bane

Kleive

242

339

50-46-49-97-97

15.07.2006

Bane

Budal

237

335

15.07.2006

Bane

Haltdalen

235

332

31.07.2006 Felt LS Målselv 28/14      
02.08.2006 Bane LS Målselv 234      
02.08.2006 Felthurtig LS Målselv 14,21      
02.08.2006 Stang LS Målselv 16      
17.08.2006 Bane LDS Langevåg 236      

19.11.2006

15m

Nesjestranda & Skaala

236

47-45-49-95
23.11.2006 15m Eide 236     49-45-48-94
26.11.2006 15m Langevåg 230     49-44-45-92
26.11.2006 15m Ålesund 234     47-46-47-94
08.12.2006 50m Rauma 242     50-44-48-100
28.12.2006 15m Vestnes 231     49-43-48-91
04.01.07 15m USK Elnesvågen 235     49-46-49-91
05.01.07 15m Batnfjord 233     48-44-49-92
12.01.07 50m Rauma 236     49-43-50-94
21.01.07 15m Kleive 240     48-46-49-97
26.01.07 50m Rauma 244     50-48-50-96
28.01.07 15m Samlagsstevne Vestnes 232     48-45-47-92
03.02.07 15m Fylkesstevne Engesetdal/Skodje 228     47-43-47-91
09.02.07 50m Rauma 237      
23.02.07 50m Rauma 244      
25.02.07 Felt Eide 24/7     5/3-6/0- 4/1-6/3-3/0
04.03.07 Felt Kleive 23/12      
11.03.07 Felt Rauma 26/13     6/4-4/1-5/2-5/1-6/5
18.03.07 Felt Rakvåg 26/13      
18.03.07 Felt Aureosen 30/17    Nr. 3 i kl. 2-5 6/5-6/5-6/2-6/4-6/1
24.03.07 Felt Utensundske Eide 22/9     4/2-3/1-5/3-4/0-6/3
25.03.07 Felt Samlagsstevne Isfjorden og Åndalsnes 20/9      
28.03.07 15m Klubbstevne Elnesvågen 240      
Øystein Malmedal Eldre Rekrutt

06.01.2006

50m Innendørsstevne

Rauma

248

 

 

07.01.2006

15m Innendørsstevne

Rakvåg

243

47-49-48-99

08.01.2006

15m Innendørsstevne

Batnfjord

247

50-49-50-98

14.01.2006

USK 15m

Elnesvågen

245

 

15.01.2006

15m Innendørsstevne

Isfjorden og Åndalsnes

245

49-49-50-97

20.01.2006

50m Innendørsstevne

Rauma

246

 

21.01.2006

15m Innendørsstevne

Kleive

243

 

22.01.2006

15m Innendørsstevne

Surnadal

243

48-49-49-95

22.01.2006

15m Innendørsstevne

Rindal

246

48-49-49-100

29.01.2006

Samlagsstevnet 15m

Rakvåg

243

48-50-47-98

03.02.2006

50m Innendørsstevne

Rauma

250

50-50-50-100

05.02.2006

Fylkesstevnet 15m

Syvde

244

48-50-49-97

12.02.2006

15m Innendørsstevne

Vestnes

244

50-48-48-98

17.02.2006

50m Innendørsstevne

Rauma

248

19.02.2006

Felt

Langevåg

22 / 9

05.05.2006

Bane

Reinsfjell

243

339

49-50-46-98-96

12.05.2006

Bane

Holmemstranda

249

347

50-50-50-99-98

12.05.2006

Bane

Isfjorden og Åndalsnes

247

345

19.05.2006

Bane

Rennebu

233

329

46-45-46-96-96

19.05.2006

Bane

Meldal

249

348

50-50-50-99-99

20.05.2006

Bane

Eide og Naas

239

336

46-48-49-96-97

20.05.2006

Bane

Kvernes

239

333

23.05.2006

Bane

Serieskyting – Rakvåg

248

49-50-50-99

27.05.2006

USK Bane

Eide & Naas

247

346

50-50-50-97-99

02.06.2006

Bane

Rakvåg

246

344

03.06.2006

Bane

Aureosen

242

09.06.2006

Bane

Aspøy og Straumsnes

243

341

49-48-49-97-98

10.06.2006

Bane

Innset

243

341

48-49-49-97-98

10.06.2006

Bane

Soknedal

244

342

48-49-50-97-98

11.06.2006

Bane

Ålesund

242

339

49-48-49-96-97

11.06.2006

Bane

Langevåg

238

335

49-47-46-97-96

17.06.2006

Samlagsstevnet Bane

Holmemstranda

243

24.06.2006

Bane

Sunndal

243

341

48-47-50-98-98

24.06.2006

Felt

Sunndal

19 / 10

24.06.2006

Bane

Hov

241

336

30.06.2006

Bane

Eidsvåg og Eidsøra

242

338

48-47-50-97-96

07.07.2006

Felt Midt-Norsk

Reinsfjell

08.07.2006

Bane Midt-Norsk

Reinsfjell

249

346

13.07.2006

Bane

Nesjestranda

244

339

14.07.2006

Bane

Kleive

244

341

48-49-48-99-97

 31.07.2006

Bane LS

Målselv

244

 01.08.2006

Felt LS

Målselv

28/16

 17.08.2006

Bane LDS

Langevåg

248

19.11.2006. 15m Nesjestranda & Skaala 250   Nr 1 i ER 50-50-50-100
23.11.2006 15m Eide 246   Nr.2 i ER 49-50-50-97
26.11.2006 15m Langevåg 248   Nr.3 i ER 50-49-49-100
26.11.2006 15m Ålesund 247   Nr.3 i ER  
08.12.2006 50m Rauma 249   Nr. 3 i ER 49-50-50-100
28.12.2006 15m Vestnes 250   Nr. 1 i ER 50-50-50-100
Junior            
04.01.07 15m USK Batnfjord 233     50-41-48-94
12.01.07 50m serieskyting ind, Rauma 240     50-46-48-96
17.01.07 15m serieskyting lag Elnesvågen 240     50-43-50-97
21.01.07 15m Kleive 237     50-42-49-96
26.01.07 50m serieskyting ind Rauma 243     49-48-49-97
28.01.07 15m samlagsstevne Vestnes 228     49-43-49-87
31.01.07 15m serieskyting lag Elnesvågen 244     50-47-50-47-50
03.02.07 15m Fylkesstevne Engesetdal/Skodje 235     50-45-49-91
09.02.07 50m serieskyting ind Rauma 243      
14.02.07 15m serieskyting lag Elnesvågen 237     50-45-50-92
23.02.07 50m serieskyting ind Rauma 233      
25.02.07 Felt Eide 28/14   Nr.2 i  J 6/3-5/2-6/3-5/2-6/4
04.03.07 Felt Kleive 27/7      
18.03.07 Felt Rakvåg 28/7      
18.03.07 Felt Aureosen 26/11     6/3-5/3-6/0-3/2-6/3
24.03.07 Felt Utensundske Eide 26/11     6/0-6/3-6/4-2/0-6/4
25.03.07 Felt Samlagsstevne Isfjorden og Åndalsnes 23/8      
Malin Solheim Høstmark Eldre Rekrutt

06.01.2006

50m Innendørsstevne

Rauma

250

Nr 1 i ER

50-50-50-100

14.01.2006

USK 15m

Elnesvågen

248

Nr 1 i ER

 

20.01.2006

50m Innendørsstevne

Rauma

244

 

 

29.01.2006

Samlagsstevnet 15m

Rakvåg

250

 

50-50-50-100

05.02.2006

Fylkesstevnet 15m

Syvde

249

 

49-50-50-100

05.03.2006

Felt

Kleive

30 / 20 

 

 

05.03.2006

Felt

Batnfjord

30 / 27

42 / 38

Nr 1 i ER

6/3-6/6-6/6-6/6-6/6-6/6-6/5

12.03.2006

Felt

Rakvåg

30 / 21

6/3-6/2-6/6-6/6-6/4

12.03.2006

Felt

Aureosen

22 / 14

02.04.2006

Samlagsstevnet Felt

Kleive

30 / 23

42 / 10

Nr 1 i ER

6/3-6/6-6/5-6/4-6/6-6/5-6/5

09.04.2006

Felt

Syvde

30 / 22

Nr 1 i ER

6/4-6/5-6/4-6/4-6/5

23.04.2006

Landsdelsstevnet Felt

Eide

30 / 24

42 / 11

Nr 1 i ER

6/6-6/5-6/4-6/4-6/5-6/6-6/5

05.05.2006

Bane

Reinsfjell

249

346

50-50-50-99-97

27.05.2006

USK Bane

Eide & Naas

250

347

50-50-50-100-97

02.06.2006

Bane

Rakvåg

250

350

Nr 1 i ER

50-50-50-100-100

03.06.2006

Bane

Aureosen

249

349

Nr 1 i ER

50-50-50-99-100

11.06.2006

Bane

Aspøy og Straumsnes

250

350

Nr 1 i ER

50-50-50-100-100

11.06.2006

Bane

Fosna

250

349

Nr 1 i ER

50-50-50-100-99

17.06.2006

Samlagsstevnet Bane

Holmemstranda

250

350

Nr 2 i ER

50-50-50-100-100

07.07.2006

Felt Midt-Norsk

Reinsfjell

42 / 31

6/5-6/3-6/4-6/5-6/4-6/6-6/4

08.07.2006

Bane Midt-Norsk

Reinsfjell

249

349

Nr 2 i ER

50-50-50-99-100

13.07.2006

Bane

Nesjestranda

250

350

Nr 1 i ER

50-50-50-100-100

14.07.2006

Bane

Kleive

250

350

Nr 1 i ER

50-50-50-100-100

01.08.2006 Bane LS Målselv 249 349 Nr.16 i ER 50-50-49-100- 100
03.08.2006 Felt LS Målselv 30/27 42/10 Nr.10 i ER 6/6-6/6-6/6-6/5-6/4-6/4-6/6

20.08.2006

Landsdelsstevne Bane

Langevåg

250

350

Nr.1 i ER e.o.

50-50-50-100-100-100-100

25.08.2006

Bane

Flå (200m)

228

50-49-50-79

26.08.2006

Bane

Vanylven

250

350

Nr.1 i ER

50-50-50-100-100

26.08.2006

Bane

Rissa

250

350

Nr.1 i ER

50-50-50-100-100

27.08.2006

Bane

Melhus Nordenfjeldske

250

349

Nr.3 i ER

50-50-50-100-99

09.09.2006

Romsdalskongen Bane

Aureosen

250

350

Nr.1 i ER

50-50-50-100-100

25.09.2006 Samlagsstevne Skogsløp Rauma Nr.1 i ER
19.11.2006 15m Nesjestranda & Skaala 249   Nr.2 i ER 50-50-50-99
02.12.2006 50m Kringsjå 250   Nr.6 i ER 50-50-50-100
03.12.2006 15m Oslo open 250   Nr.3 i ER 50-50-50-100
03.12.2006 15m Oslo Østre 247     49-50-50-98
08.12.2006 50m Rauma 250   NR.1 i ER 50-50-50-100
28.12.2006 15m Vestnes 248   Nr. 3 i ER 50-49-50-99
Junior            
06.01.07 15m Batnfjord 240     50-46-50-94
07.01.07 15m USK Elnesvågen 246   Nr.2 i  J 50-48-49-99
12.01.07 50m serieskyting ind. Rauma 249   Nr.1 i  J 50-50-50-99
17.01.07 15m serieskyting  lag Elnesvågen 245     50-47-50-98
20.01.07 15m Kleive 247   Nr.2 i  J 50-48-50-99
26.01.07 50m serieskyting ind Rauma 250   Nr.1 i J 50-50-50-100
28.01.07 15m SM Vestnes 248   Nr 3 i J 50-49-50-99
31.01.07 15m serieskyting lg Elnesvågen 247     50-49-48-100
03.02.07 15m Fylkesstevne Engesetdal/Skodje 248   Nr 3 i J 50-50-50-48-50
09.02.07 50m serieskyting ind Rauma 248   Nr. 1 i  J 50-50-50-98
14.02.07 15m serieskyting lag Elnesvågen 247     50-49-50-98
21.02.07 15m korrspondanseskyting Elnesvågen 249     50-50-50-99
23.02.07 50m serieskyting ind Rauma 247   Nr.1 i J 50-48-50-99
25.02.07 Felt Eide 29/21   Nr. 1 i J 6/6-5/1-6/5-6/3-6/6
25.03.07 Felt Samlagsstevne Isfjorden og Åndalsnes 29/25 40/9 Nr. 2 i J  
28.03.07 15m Klubbstevne Elnesvågeen 243     49-48-49-47-50
15.04.07 Felt Landsdelskretsstevne Rauma 27/22     6/6-3/0-6/4-6/6-6/6
Idar Moen Eldre Rekrutt

06.01.2006

50m Innendørsstevne

Rauma

250

50-50-50-100

07.01.2006

15m Innendørsstevne

Rakvåg

246

Nr 1 i ER

49-49-50-98

08.01.2006

15m Innendørsstevne

Batnfjord

249

Nr 1 i ER

49-50-50-100

14.01.2006

USK 15m

Elnesvågen

246

15.01.2006

15m Innendørsstevne

Fosna

248

20.01.2006

50m Innendørsstevne

Rauma

248

21.01.2006

15m Innendørsstevne

Kleive

249

Nr 1 i ER

29.01.2006

Samlagsstevnet 15m

Rakvåg

249

50-50-50-99

03.02.2006

50m Innendørsstevne

Rauma

249

05.02.2006

Fylkesstevnet 15m

Syvde

248

50-50-49-99

12.02.2006

15m Innendørsstevne

Vestnes

249

17.02.2006

50m Innendørsstevne

Rauma

248

19.02.2006

Felt

Langevåg

29 / 25

26.02.2006

Felt

Rauma

30 / 23

Nr 1 i ER

6/3-6/5-6/5-6/4-6/6

05.03.2006

Felt

Kleive

30 / 26

Nr 1 i ER

05.03.2006

Felt

Batnfjord

30 / 26

42 / 37

12.03.2006

Felt

Rakvåg

30 / 24

Nr 1 i ER

6/4-6/5-6/6-6/5-6/4

12.03.2006

Felt

Aureosen

30 / 25

Nr 1 i ER

19.03.2006

Felt

Rekdal

30 / 22

Nr 1 i ER

6/5-6/4-6/4-6/4-6/5

26.03.2006

Felt

Dovreskogen

29 / 24

26.03.2006

Felt

Lesja

29 / 26

Nr 1 i ER

09.04.2006

Felt

Isfjorden og Åndalsnes

28 / 25

09.04.2006

Felt

Holmemstranda

30 / 25

Nr 1 i ER

22.04.2006

Felt

Sunndal

29 / 20

6/6-6/5-6/6-6/3-5/0

22.04.2006

Felt

Oppdal

30 / 29

Nr 1 i ER

6/6-6/6-6/6-6/6-6/5

23.04.2006

Landsdelsstevnet Felt

Eide & Naas

30 / 27

42 / 11

Nr 2 i ER

29.04.2006

Bane

Skjelstadmark

250

347

50-50-50-100-97

29.04.2006

Bane

Lånke

248

348

Nr 1 i ER

48-50-50-100-100

01.05.2006

Felt

Hjerkinn

30 / 22

12 / 9

Nr 1 i ER

6/5-6/4-6/3-6/5-6/5

05.05.2006

Bane

Reinsfjell

249

349

Nr 1 i ER

50-50-50-99-100

12.05.2006

Bane

Holmemstranda

250

350

12.05.2006

Bane

Isfjorden og Åndalsnes

249

349

50-50-50-99-100

19.05.2006

Bane

Rennebu

250

19.05.2006

Bane

Meldal

250

350

50-50-50-100-100

20.05.2006

Bane

Eide og Naas

249

347

50-50-50-99-98

20.05.2006

Bane

Kvernes

250

350

50-50-50-100-100

23.05.2006

Bane

Serieskyting – Rakvåg

250

27.05.2006

USK Bane

Eide & Naas

250

350

Nr 1 i ER

50-50-50100-100

02.06.2006

Bane

Rakvåg

250

350

Nr 1 i ER

50-50-50-100-100

03.06.2006

Bane

Aureosen

250

349

50-50-50-100-99

09.06.2006

Bane

Aspøy og Straumsnes

250

350

Nr 1 i ER

50-50-50-100-100

10.06.2006

Bane

Innset

250

350

50-50-50-100-100

10.06.2006

Bane

Soknedal

250

350

50-50-50-100-100

11.06.2006

Bane

Ålesund

250

350

50-50-50-100-100

11.06.2006

Bane

Langevåg

250

349

50-50-50-100-99

17.06.2006

Samlagsstevnet Bane

Holmemstranda

250

350

Nr 3 i ER

50-50-50-100-100

24.06.2006

Bane

Sunndal

250

350

50-50-50-100-100

24.06.2006

Felt

Sunndal

30 / 25

24.06.2006

Bane

Hov

250

350

50-50-50-100-100

30.06.2006

Bane

Eidsvåg og Eidsøra

249

349

50-50-50-99-100

07.07.2006

Felt Midt-Norsk

Reinsfjell

42 / 36

6/3-6/6-6/5-6/5-6/6-6/6-6/5

08.07.2006

Bane Midt-Norsk

Reinsfjell

250

350

50-50-50-100-100

13.07.2006

Bane

Nesjestranda

250

350

50-50-50-100-100

14.07.2006

Bane

Kleive

245

15.07.2006

Bane

Budal

250

350

50-50-50-100-100

15.07.2006

Bane

Haltdalen

250

350

 30.07.2006

Bane LS

Målselv

250

350

Nr 6 i ER 

 01.08.2006

Felt LS

Målselv

30/27

12/10

Nr 10 i ER

17.08.2006 Bane LDS Langevåg 245      
09.09.2006 Bane Romsdalskongen Aureosen 249 90 Nr 3 i ER  
19.11.2006 15m Nesjestranda & Skaala 249   Nr. 3 i ER 50-49-50-100
26.11.2006 15m Langevåg 250   Nr.1 i ER 50-50-50-100
26.11.2006 15m Ålesund 248   Nr.2 i ER  
02.12.2006 50m Kringsjå 249     50-49-50-100
02.12.2006 15m Oslo Open 247     50-49-50-98
03.12.2006 15m Oslo Østre 242     50-48-46-98
08.12.2006 50m Rauma 244      
28.12.2006 15m Vestnes 249 Nr.2 i ER 50-50-49-100
Junior            
04.01.07 15m USK Elnesvågen 246   Nr. 1. i  J 50-49-50-97
05.01.07 15m Batnfjord 236     48-46-47-95
11.01.07 15m Rakvåg 244     50-46-50-98
12.01.07 50m serieskyting ind Rauma 243   Nr. 3 i J 50-46-50-97
17.01.07 15m serieskyting lag Elnesvågen 246     50-47-50-99
21.01.07 15m Kleive 238     48-46-49-95
26.01.07 50m serie ind Rauma 237      
28.01.07 15m SM Vestnes 240     48-45-50-97
31.01.07 15m serieskyting lag Elnesvågen 245     50-48-50-47-50
03.02.07 15m Fylkesstevne Engesetdal/Skodje 236     49-41-49-97
09.02.07 50m serieskyting ind Rauma 240      
14.02.07 15m serieskyting lag Elnesvågen 240     49-46-50-95
23.02.07 50m serieskyting ind Rauma 240      
25.02.07 Felt Eide 27/11     6/4-5/1-6/3-5/2-5/1
04.03.07 Felt Kleive 27/20      
04.03.07 Felt Batnfjord 29/13     6/3-6/5-6/1-5/4-6/2
11.03.07 Felt Rauma 29/16   Nr. 3 i  J 6/2-6/3-6/2-6/6-5/3
18.03.07 Felt Rakvåg 29/13   Nr. 3 i  J  
18.03.07 Felt Aureosen 30/18   Nr. 2 i  J 6/4-6/6-6/2-6/4-6/2
24.03.07 Felt Utensundske Eide 30/21   Nr. 1 i  J 6/5-6/4-6/4-6/3-6/5
25.03.07 Felt Samlagsstvne Isfjorden og Åndalsnes 28/19      
28.03.07 15m Klubbstevne Elnesvågen 243     50-45-50-48-50
15.04.07 Felt Landsdelskretsstevne Rauma 26/19     6/5-2/0-6/6-6/6-6/2
Stian Ødegård Eldre Rekrutt

07.01.2006

15m Innendørsstevne

Rakvåg

243

50-48-48-97

08.01.2006

15m Innendørsstevne

Batnfjord

241

49-48-47-97

14.01.2006

USK 15m

Elnesvågen

247

 

 

15.01.2006

15m Innendørsstevne

Fosna

249

Nr 1 i ER

 

21.01.2006

15m Innendørsstevne

Kleive

242

 

29.01.2006

Samlagsstevnet 15m

Rakvåg

240

49-46-50-95

05.02.2006

Fylkesstevnet 15m

Syvde

247

48-49-50-100

05.03.2006

Felt

Kleive

25 / 5 

 

12.03.2006

Felt

Rakvåg

23 / 8

4/0-6/2-5/1-6/5-2/0

12.03.2006

Felt

Aureosen

22 / 8

05.05.2006

Bane

Reinsfjell

235

332

48-48-46-93-97

20.05.2006

Bane

Eide og Naas

247

346

48-50-50-99-99

20.05.2006

Bane

Kvernes

222

320

46-48-43-85-98

23.05.2006

Bane

Serieskyting – Rakvåg

27.05.2006

USK Bane

Eide & Naas

246

346

17.06.2006

Samlagsstevnet Bane

Holmemstranda

239

45-48-50-96

30.06.2006

Bane

Eidsvåg og Eidsøra

07.07.2006

Felt Midt-Norsk

Reinsfjell

08.07.2006

Bane Midt-Norsk

Reinsfjell

08.12.2006

Rauma

50m

240

07.01.07 15m USK Elnesvågen 238     48-49-47-94
17.01.07 15m serieskyting lag Elnesvågen 242     48-47-48-99
28.01.07 15m SM Vestnes 242     49-50-47-96
31.01.07 15m serieskyting lag Elnesvågen 247     50-50-49-98
03.02.07 15m Fylkesstevne Engesetdal/Skodje 241     48-48-47-98
12.04.07 Felt Landsdelselskretsstevne Rauma 27/5     5/0-4/2-6/1-6/1-6/1
             
Sindre Malmedal Rekrutt

06.01.2006

50m Innendørsstevne

Rauma

247

Nr 1 i Rekruttklassen

 

07.01.2006

15m Innendørsstevne

Rakvåg

245

Nr 1 i Rekruttklassen

49-49-47-100

08.01.2006

15m Innendørsstevne

Batnfjord

244

Nr 1 i Rekruttklassen

50-48-48-98

14.01.2006

USK 15m

Elnesvågen

246

Nr 1 i Rekruttklassen

 

15.01.2006

15m Innendørsstevne

Isfjorden og Åndalsnes

248

Nr 1 i Rekruttklassen

49-49-50-100

20.01.2006

50m Innendørsstevne

Rauma

243

Nr 1 i Rekruttklassen

49-46-50-98

21.01.2006

15m Innendørsstevne

Kleive

248

Nr 1 i Rekruttklassen

 

22.01.2006

15m Innendørsstevne

Surnadal

248

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-49-99

22.01.2006

15m Innendørsstevne

Rindal

248

Nr 1 i Rekruttklassen

50-49-49-100

29.01.2006

Samlagsstevnet 15m

Rakvåg

249

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-99

03.02.2006

50m Innendørsstevne

Rauma

250

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100

05.02.2006

Fylkesstevnet 15m

Syvde

247

Nr 1 i Rekruttklassen

50-49-49-99

12.02.2006

15m Innendørsstevne

Vestnes

245

Nr 1 i Rekruttklassen

48-50-49-98

17.02.2006

50m Innendørsstevne

Rauma

243

19.02.2006

Felt

Langevåg

28 / 10

Nr 1 i Rekruttklassen

26.02.2006

Felt

Rauma

29 / 17

Nr 1 i Rekruttklassen

6/6-6/3-6/2-6/4-5/2

05.03.2006

Felt

Kleive

30 / 21

Nr 1 i Rekruttklassen

05.03.2006

Felt

Batnfjord

29 / 26

41 / 34

Nr 1 i Rekruttklassen

6/5-6/6-5/4-6/6-6/5-6/2-6/6

12.03.2006

Felt

Rakvåg

29 / 24

Nr 1 i Rekruttklassen

6/4-6/6/6/4-6/5-5/5

12.03.2006

Felt

Aureosen

30 / 19

Nr 1 i Rekruttklassen

19.03.2006

Felt

Rekdal

29 / 23

Nr 1 i Rekruttklassen

6/6-6/5-6/6-5/2-6/4

26.03.2006

Felt

Dovreskogen

27 / 15

26.03.2006

Felt

Lesja

30 / 21

Nr 1 i Rekruttklassen

01.04.2006

Felt

USK – Kvernes

29 / 29

Nr 1 i Rekruttklassen

02.04.2006

Samlagsstevnet Felt

Kleive

29 / 17

41 / 10

Nr 1 i Rekruttklassen

09.04.2006

Felt

Isfjorden og Åndalsnes

30 / 27

Nr 1 i Rekruttklassen

09.04.2006

Felt

Holmemstranda

30 / 27

Nr 1 i Rekruttklassen

22.04.2006

Felt

Sunndal

28 / 15

6/3-6/3-5/3-6/3-5/3

22.04.2006

Felt

Oppdal

29 / 22

Nr 1 i Rekruttklassen

6/5-5/3-6/6-6/5-6/3

23.04.2006

Landsdelsstevnet Felt

Eide & Naas

30 / 21

41 / 7

Nr 2 i Rekruttklassen

29.04.2006

Bane

Skjelstadmark

249

349

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-49-100-100

29.04.2006

Bane

Lånke

250

350

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-100

01.05.2006

Felt

Hjerkinn

28 / 17

12 / 6

Nr 1 i Rekruttklassen

6/5-6/4-6/5-5/2-5/1

05.05.2006

Bane

Reinsfjell

249

349

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-99-100

12.05.2006

Bane

Holmemstranda

250

350

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-100

12.05.2006

Bane

Isfjorden og Åndalsnes

249

348

Nr 1 i Rekruttklassen

14.05.2006

Bane

Lonås

250

347

50-50-50-100-97

14.05.2006

Bane

Tynset

250

350

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-100

14.05.2006

Bane

Alvdal

250

350

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-100

19.05.2006

Bane

Rennebu

249

348

Nr 1 i Rekruttklassen

49-50-50-100-99

19.05.2006

Bane

Meldal

250

350

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-100

20.05.2006

Bane

Eide og Naas

250

350

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-100

20.05.2006

Bane

Kvernes

250

349

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-99

23.05.2006

Bane

Serieskyting – Rakvåg

250

27.05.2006

USK Bane

Eide & Naas

250

348

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-98

02.06.2006

Bane

Rakvåg

250

350

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-100

03.06.2006

Bane

Aureosen

249

349

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-99-100

09.06.2006

Bane

Aspøy og Straumsnes

250

350

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-100

10.06.2006

Bane

Innset

249

348

50-50-49-100-99

10.06.2006

Bane

Soknedal

248

347

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-98-99

11.06.2006

Bane

Ålesund

240

339

50-50-50-90-99

11.06.2006

Bane

Langevåg

249

349

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-99-100

17.06.2006

Samlagsstevnet Bane

Holmemstranda

250

349

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-99

24.06.2006

Bane

Sunndal

248

347

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-49-99-99

24.06.2006

Felt

Sunndal

30 / 26

Nr 1 i Rekruttklassen

24.06.2006

Bane

Hov

250

350

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-100

25.06.2006

Bane

Lesja

249

348

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-99-99

25.06.2006

Bane

Lora

250

349

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-99

25.06.2006

Bane

Dovreskog

250

350

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-100

30.06.2006

Bane

Eidsvåg og Eidsøra

249

349

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-99-100

07.07.2006

Felt Midt-Norsk

Reinsfjell

42 / 35

Nr 1 i Rekruttklassen

08.07.2006

Bane Midt-Norsk

Reinsfjell

250

350

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-100

13.07.2006

Bane

Nesjestranda

250

349

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-99

14.07.2006

Bane

Kleive

247

347

15.07.2006

Bane

Budal

250

349

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-99

15.07.2006

Bane

Haltdalen

250

349

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-99

30.07.2006

Bane LS

Målselv

250

349

Nr 4 i Rekruttklassen

31.07.2006 Felt LS Målselv 29/22 12/9 Nr 4 i Rekruttklassen  
17.08.2006 Bane LDS Langevåg 250 349 Nr 2 i Rekruttklassen  
09.09.2006 Bane Romsdalskonge Aureosen   344 Nr.1 i Rekruttklassen  
19.11.2006 15m Nesjestranda & Skaala 250   Nr 1 i Rekruttklassen 50-50-50-100
23.11.2006 15m Eide 249   Nr.2 i Rekruttklassen 50-50-49-100
26.11.2006 15m Langevåg 248   Nr.1 i Rekruttklassen 50-50-50-98
26.11.2006 15m Ålesund 249   Nr. 1 i R  
08.12.2006 50m Rauma 250   Nr. 1 i Rekruttklassen 50-50-50-100
28.12.2006 15m Vestnes 249   Nr. 1 i Rekruttklassen 49-50-50-100
ER            
04.01.07 15m USK Elnesvågen 250   Nr. 1 i ER 50-50-50-100
05.01.07 15m Batnfjord 249   Nr. 1 i ER 50-50-50-99
12.01.07 50m serieskyting ind. Rauma 249   Nr. 1 ER 49-50-50-100
17.01.07 15m serieskyting lag Elnesvågen 249     50-50-49-100
21.01.07 15m Kleive 248   Nr.1 i ER 50-49-50-99
26.01.07 50m serie ind Rauma 248   Nr. 1 i ER 50-49-50-99
28.01.07 15m SM Vestnes 247   Nr.2 i ER 49-49-50-99
31.01.07 Serieskyting lag Elnesvågen 249     50-50-49-100
03.02.07 15m Fylkesstevne Engesetdal/Skodje 249   Nr. 2 i ER 50-50-50-99
09.02.07 Rauma serieskyting ind Rauma 249   Nr 1 i ER 50-50-50-99
14.02.07 15m serieskyting lag Elnesvågen 250     50-50-50-100
23.02.07 50m serieskyting ind Rauma 249   Nr 1 i ER  
25.02.07 Felt Eide 30/21   Nr 2 i  ER 6/6-6/5-6/3-6/4-6/3
04.03.07 Felt Kleive 30/23   Nr. 2 i ER  
11.03.07 Felt Rauma 30/29   Nr. 1 i ER 6/6-6/6-6/6-6/5-6/6
18.03.07 Felt Rakvåg 30/22   Nr. 2 i ER  
18.03.07 Felt Aureosen 30/22   Nr. 2 i ER 6/6-6/6-6/2-6/5-6/3
24.03.07 Felt Utensundske Eide 29/19   Nr. 1 i ER 6/0-6/5-6/6-5/3-6/5
25.03.07 Felt Samlagsstevne Isfjorden og Åndalsnes 30/23 42/8 Nr.1 i ER  
28/02.07 15m Klubbmesterskap Elnesvågen 249     50-49-50-100
15.04.07 Felt Landsdelselskretsstevne Rauma 30/26 42/12 Nr.1 i ER 6/4-6/4-6/6-6/6-6/6-6/6-6/6
Jørgen Malmedal                    Rekrutt

29.01.2006

Samlagsstevnet 15m

Rakvåg

 

20.05.2006

Bane

Kvernes

228 

322

46-47-45-90-94

20.05.2006

Bane

Eide og Naas

 225

311

46-44-46-89-86

23.05.2006

Bane

Serieskyting – Rakvåg

27.05.2006

USK Bane

Eide & Naas

ER            
07.01.07 15m USK Elnesvågen 227     46-45-44-92
Finn Arne Høstmark Klasse 1

 25.09.2006

Samlagsstevne Skogsløp

Rauma

Nr 4 i klasse menn

 28.03.07

15m Klubbmesterskap

Elnesvågen

227

42-47-48-47-43

Sjur Malmedal Klasse 3

29.01.2006

Samlagsstevnet 15m

Rakvåg

200

43-28-40-89

07.01.2007

15m USK

Elnesvågen

212

42-43-44-83

 

 

 

 

Atle Moen Klasse 1

14.01.2006

USK 15m

Elnesvågen

229

 

29.01.2006

Samlagsstevnet 15m

Rakvåg

233

49-46-45-93

17.06.2006

Samlagsstevnet Bane

Holmemstranda

226 

47-43-47-89

Sverre Roger Ødegård                Klasse 1

14.01.2006

USK 15m

Elnesvågen

237

Nr 1 i klasse 1

 

29.01.2006

Samlagsstevnet 15m

Rakvåg

236

50-46-46-94

 

 

 

 

Johan Sylte V73

 25.03.07

Felt Samlagsstevne

Isfjorden og Åndalsnes

 28/11

 

 15.04.07

Felt Landsdelselskretsstevne

Rauma

21/9

5/2-3/1-3/1-4/2-6/3

 

 

 

 

Håvar Solheim Høstmark Aspirant

06.01.2006

50m Innendørsstevne

Rauma

234

m/anlegg

14.01.2006

USK 15m

Elnesvågen

235

m/anlegg

 

20.01.2006

50m Innendørsstevne

Rauma

236

m/anlegg

 

10.02.2006 50m Rauma 241   m/anlegg  

12.03.2006

Felt

Rakvåg

14 / 7 

 

12.03.2006

Felt

Aureosen

16 / 4

02.04.2006

Samlagsstevnet Felt

Kleive

14 / 5

5/2-2/0-4/2-2/1-1/0

09.04.2006

Felt

Syvde

20 / 8

1/0-5/2-4/1-4/1-6/4

02.06.2006

Bane

Rakvåg

227

03.06.2006

Bane

Aureosen

213

11.06.2006

Bane

Aspøy og Straumsnes

221

45-46-44-86

11.06.2006

Bane

Fosna

216

46-46-37-87

13.07.2006

Bane

Nesjestranda

232

46-45-44-97

14.07.2006

Bane

Kleive

227

42-48-46-91

26.08.2006 Bane Rissa 222     38-46-48-90
26.08.2006 Bane Vanvik 226     44-45-45-92
27.08.2006 Bane Nordenfjeldske 214     44-45-44-81
26.11.2006 15m Eide 225     48-42-43-92
08.12.2006 50m Rauma 235     43-48-49-95
28.12.2006 15m Vestnes 227     46-45-43-93
04.01.2007 15m USK Elnesvågen 234     48-48-45-93
06.01.2007 15m Batnfjord 235     47-46-48-94
12.01.2007 50m serieskyting ind. Rauma 230     44-48-44-94
17.01.2007 15m serieskyting lag Elnesvågen 230     45-45-46-94
20.01.07 15m Kleive 229     46-49-46-88
26.01.07 50m seire ind Rauma 235     47-45-48-95
31.01.07 15m serieskyting lag Elnesvågen 230     48-48-47-87
09.02.07 50m seieskyting ind Rauma 228     49-44-44-91
14.02.07 15m serieskyting lag Elnesvågen 230     47-45-46-92
21.02.07 15m korrespondanse Elnesvågen 240     49-47-47-97
23.02.07 50m serieskyting ind Rauma 233     47-46-46-94
25.02.07 Felt Eide 14/1     5/0-3/0-2/1-2/0-2/0
24.03.07 Felt USK Eide 4/2     2/1-0/0-1/1-0/0-1/0
28.03.07 15m Klubbmesterskap ELnesvågen 221      
Turid Solheim   Klasse 1

 25.09.2006

Samlagsstevne Skogsløp

Rauma

 

Nr.1i kvinneklassen 

 

 

 

 

 

Dagny Christel Kaddik     Aspirant

14.01.2006

USK 15m

Elnesvågen

203

 

23.05.2006

Bane

Serieskyting – Rakvåg

198 

 

17.06.2006

Samlagsstevnet Bane

Holmemstranda

167

31.01.07 Serieskyting lag Elnesvågen 204     45-43-40-76
  Kristian Kaddik Aspirant

14.01.2006

USK 15m

Elnesvågen

206

 

 

 

 

 

  Andreas Slemmen Aspirant

17.01.2007

15m Serieskyting lag

Elnesvågen

221

31.01.2007

15m Serieskyting lag

Elnesvågen

222

46-44-46-86

 18.03.2007

15m Klubbmesterskap

Elnesvågen

207

 

Simon Slemmen Aspirant

31.01.2007

15m Serieskyting lag

Elnesvågen

185

37-37-35-76

14.02.07

15m serieskyting lag

Elnesvågen

225

47-43-45-90

    Alan Slemmen Klasse 1

28.03.07

15m Klubbmesterskap

Elnesvågen

235