MALMEFJORDEN SKYTTERLAG

Ny side opprettet Januar 2009

Arnfinn Malmedal Kl 5

06.01.2006

50m Innendrsstevne

Rauma

238

50-48-49-91

07.01.2006

15m Innendrsstevne

Rakvg

236

Nr 2 i klasse 2-5

48-48-47-93

08.01.2006

15m Innendrsstevne

Batnfjord

239

Nr 4 i klasse 2-5

47-44-50-98

14.01.2006

USK 15m

Elnesvgen

231

325

Nr 2 i klasse 2-5

15.01.2006

15m Innendrsstevne

Isfjorden og ndalsnes

238

Nr 6 i klasse 2-5

49-47-49-93

20.01.2006

50m Innendrsstevne

Rauma

241

50-46-47-98

21.01.2006

15m Innendrsstevne

Kleive

236

Nr 6 i klasse 2-5

49-46-49-92

22.01.2006

15m Innendrsstevne

Surnadal

237

47-45-50-95

22.01.2006

15m Innendrsstevne

Rindal

238

Nr 3 i klasse 2-5

46-48-49-95

29.01.2006

Samlagsstevnet 15m

Rakvg

236

47-46-48-95

03.02.2006

50m Innendrsstevne

Rauma

233

50-41-50-92

05.02.2006

Fylkesstevnet 15m

Syvde

237

48-43-50-96

12.02.2006

15m Innendrsstevne

Vestnes

230

47-45-47-91

17.02.2006

50m Innendrsstevne

Rauma

245

50-47-48-100

19.02.2006

Felt

Langevg

25 / 10

5/1-6/5-2/1-6/1-6/2

26.02.2006

Felt

Rauma

28 / 11

6/4-5/1-6/1-6/4-5/1

05.03.2006

Felt

Kleive

28 / 6

6/1-6/2-6/1-5/1-5/1

05.03.2006

Felt

Batnfjord

18/ 7

0/0-3/0-4/3-6/3-5/1

12.03.2006

Felt

Rakvg

26 / 11

5/0-6/2-4/0-6/6-5/3

12.03.2006

Felt

Aureosen

26 / 17

3/3-6/5-6/2-6/3-5/4

19.03.2006

Felt

Rekdal

20 / 7

3/0-6/3-5-3-3/0-3/1

01.04.2006

Felt

USK - Kvernes

30 / 19

39

02.04.2006

Samlagsstevnet Felt

Kleive

30 / 10

39

09.04.2006

Felt

Isfjorden og ndalsnes

30 / 15

09.04.2006

Felt

Holmemstranda

29 / 20

6/3-6/4-5/1-6/6-6/6

22.04.2006

Bane

Halden

237

334

49-46-49-93-97

22.04.2006

Bane

Buer / Kornsj

230

48-47-46-89

23.04.2006

Bane

Sauherad

241

338

50-48-50-93-97

23.04.2006

Bane

Notodden

238

338

48-46-45-99-100

23.04.2006

Bane

Kongsberg

239

335

50-46-48-95-96

29.04.2006

Bane

Skjelstadmark

237

335

50-45-47-95-98

29.04.2006

Bane

Lnke

233

332

50-44-46-93-99

05.05.2006

Bane

Reinsfjell

240

337

50-47-45-98-97

12.05.2006

Bane

Holmemstranda

237

332

50-45-49-93-95

12.05.2006

Bane

Isfjorden og ndalsnes

237

337

14.05.2006

Bane

Lons

242

342

50-46-49-97-100

14.05.2006

Bane

Tynset

236

333

50-44-46-96-97

14.05.2006

Bane

Alvdal

238

335

50-42-48-98-97

21.05.2006

NC Bane

Asker

240

335

50-48-48-94-95

21.05.2006

NC Bane

Frogn og Frbak

241

50-44-48-99

22.05.2006

NC Bane

Oslo stre

229

27.05.2006

USK Bane

Eide & Naas

243

342

Nr 2 i klasse 2-5

50-47-48-98-99

02.06.2006

Bane

Rakvg

239

337

50-47-48-94-98

03.06.2006

Bane

Aureosen

239

337

Nr 2 i klasse 2-5

49-46-50-94-98

09.06.2006

Bane

Aspy og Straumsnes

239

338

50-48-48-93-99

10.06.2006

Bane

Innset

232

331

50-43-45-94-99

10.06.2006

Bane

Soknedal

233

50-44-46-93

11.06.2006

Bane

lesund

242

342

Nr 2 i klasse 2-5

50-48-49-95-100

11.06.2006

Bane

Langevg

232

330

49-43-47-93-98

17.06.2006

Samlagsstevnet Bane

Holmemstranda

240

338

Nr 3 i klasse 2-5

50-46-49-95-98

24.06.2006

Bane

Sunndal

243

340

50-46-50-97-97

24.06.2006

Felt

Sunndal

35 / 14

24.06.2006

Bane

Hov

235

335

50-45-47-93-100

25.06.2006

Bane

Lesja

245

343

Nr 1 i klasse 2-5

50-49-48-98-98

25.06.2006

Bane

Lora

237

335

49-48-48-93-98

25.06.2006

Bane

Dovreskog

237

334

50-45-47-95-97

30.06.2006

Bane

Eidsvg og Eidsra

221

07.07.2006

Felt Midt-Norsk

Reinsfjell

38 / 14

08.07.2006

Bane Midt-Norsk

Reinsfjell

238

49-45-48-96

13.07.2006

Bane

Nesjestranda

235

333

14.07.2006

Bane

Kleive

242

339

50-46-49-97-97

15.07.2006

Bane

Budal

237

335

15.07.2006

Bane

Haltdalen

235

332

31.07.2006 Felt LS Mlselv 28/14
02.08.2006 Bane LS Mlselv 234
02.08.2006 Felthurtig LS Mlselv 14,21
02.08.2006 Stang LS Mlselv 16
17.08.2006 Bane LDS Langevg 236

19.11.2006

15m

Nesjestranda & Skaala

236

47-45-49-95

23.11.2006 15m Eide 236 49-45-48-94
26.11.2006 15m Langevg 230 49-44-45-92
26.11.2006 15m lesund 234 47-46-47-94
08.12.2006 50m Rauma 242 50-44-48-100
28.12.2006 15m Vestnes 231 49-43-48-91
04.01.07 15m USK Elnesvgen 235 49-46-49-91
05.01.07 15m Batnfjord 233 48-44-49-92
12.01.07 50m Rauma 236 49-43-50-94
21.01.07 15m Kleive 240 48-46-49-97
26.01.07 50m Rauma 244 50-48-50-96
28.01.07 15m Samlagsstevne Vestnes 232 48-45-47-92
03.02.07 15m Fylkesstevne Engesetdal/Skodje 228 47-43-47-91
09.02.07 50m Rauma 237
23.02.07 50m Rauma 244
25.02.07 Felt Eide 24/7 5/3-6/0- 4/1-6/3-3/0
04.03.07 Felt Kleive 23/12
11.03.07 Felt Rauma 26/13 6/4-4/1-5/2-5/1-6/5
18.03.07 Felt Rakvg 26/13
18.03.07 Felt Aureosen 30/17 Nr. 3 i kl. 2-5 6/5-6/5-6/2-6/4-6/1
24.03.07 Felt Utensundske Eide 22/9 4/2-3/1-5/3-4/0-6/3
25.03.07 Felt Samlagsstevne Isfjorden og ndalsnes 20/9
28.03.07 15m Klubbstevne Elnesvgen 240

ystein Malmedal Eldre Rekrutt

06.01.2006

50m Innendrsstevne

Rauma

248

07.01.2006

15m Innendrsstevne

Rakvg

243

47-49-48-99

08.01.2006

15m Innendrsstevne

Batnfjord

247

50-49-50-98

14.01.2006

USK 15m

Elnesvgen

245

15.01.2006

15m Innendrsstevne

Isfjorden og ndalsnes

245

49-49-50-97

20.01.2006

50m Innendrsstevne

Rauma

246

21.01.2006

15m Innendrsstevne

Kleive

243

22.01.2006

15m Innendrsstevne

Surnadal

243

48-49-49-95

22.01.2006

15m Innendrsstevne

Rindal

246

48-49-49-100

29.01.2006

Samlagsstevnet 15m

Rakvg

243

48-50-47-98

03.02.2006

50m Innendrsstevne

Rauma

250

50-50-50-100

05.02.2006

Fylkesstevnet 15m

Syvde

244

48-50-49-97

12.02.2006

15m Innendrsstevne

Vestnes

244

50-48-48-98

17.02.2006

50m Innendrsstevne

Rauma

248

19.02.2006

Felt

Langevg

22 / 9

05.05.2006

Bane

Reinsfjell

243

339

49-50-46-98-96

12.05.2006

Bane

Holmemstranda

249

347

50-50-50-99-98

12.05.2006

Bane

Isfjorden og ndalsnes

247

345

19.05.2006

Bane

Rennebu

233

329

46-45-46-96-96

19.05.2006

Bane

Meldal

249

348

50-50-50-99-99

20.05.2006

Bane

Eide og Naas

239

336

46-48-49-96-97

20.05.2006

Bane

Kvernes

239

333

23.05.2006

Bane

Serieskyting - Rakvg

248

49-50-50-99

27.05.2006

USK Bane

Eide & Naas

247

346

50-50-50-97-99

02.06.2006

Bane

Rakvg

246

344

03.06.2006

Bane

Aureosen

242

09.06.2006

Bane

Aspy og Straumsnes

243

341

49-48-49-97-98

10.06.2006

Bane

Innset

243

341

48-49-49-97-98

10.06.2006

Bane

Soknedal

244

342

48-49-50-97-98

11.06.2006

Bane

lesund

242

339

49-48-49-96-97

11.06.2006

Bane

Langevg

238

335

49-47-46-97-96

17.06.2006

Samlagsstevnet Bane

Holmemstranda

243

24.06.2006

Bane

Sunndal

243

341

48-47-50-98-98

24.06.2006

Felt

Sunndal

19 / 10

24.06.2006

Bane

Hov

241

336

30.06.2006

Bane

Eidsvg og Eidsra

242

338

48-47-50-97-96

07.07.2006

Felt Midt-Norsk

Reinsfjell

08.07.2006

Bane Midt-Norsk

Reinsfjell

249

346

13.07.2006

Bane

Nesjestranda

244

339

14.07.2006

Bane

Kleive

244

341

48-49-48-99-97

31.07.2006

Bane LS

Mlselv

244

01.08.2006

Felt LS

Mlselv

28/16

17.08.2006

Bane LDS

Langevg

248

19.11.2006. 15m Nesjestranda & Skaala 250 Nr 1 i ER 50-50-50-100
23.11.2006 15m Eide 246 Nr.2 i ER 49-50-50-97
26.11.2006 15m Langevg 248 Nr.3 i ER 50-49-49-100
26.11.2006 15m lesund 247 Nr.3 i ER
08.12.2006 50m Rauma 249 Nr. 3 i ER 49-50-50-100
28.12.2006 15m Vestnes 250 Nr. 1 i ER 50-50-50-100
Junior
04.01.07 15m USK Batnfjord 233 50-41-48-94
12.01.07 50m serieskyting ind, Rauma 240 50-46-48-96
17.01.07 15m serieskyting lag Elnesvgen 240 50-43-50-97
21.01.07 15m Kleive 237 50-42-49-96
26.01.07 50m serieskyting ind Rauma 243 49-48-49-97
28.01.07 15m samlagsstevne Vestnes 228 49-43-49-87
31.01.07 15m serieskyting lag Elnesvgen 244 50-47-50-47-50
03.02.07 15m Fylkesstevne Engesetdal/Skodje 235 50-45-49-91
09.02.07 50m serieskyting ind Rauma 243
14.02.07 15m serieskyting lag Elnesvgen 237 50-45-50-92
23.02.07 50m serieskyting ind Rauma 233
25.02.07 Felt Eide 28/14 Nr.2 i J 6/3-5/2-6/3-5/2-6/4
04.03.07 Felt Kleive 27/7
18.03.07 Felt Rakvg 28/7
18.03.07 Felt Aureosen 26/11 6/3-5/3-6/0-3/2-6/3
24.03.07 Felt Utensundske Eide 26/11 6/0-6/3-6/4-2/0-6/4
25.03.07 Felt Samlagsstevne Isfjorden og ndalsnes 23/8

Malin Solheim Hstmark Eldre Rekrutt

06.01.2006

50m Innendrsstevne

Rauma

250

Nr 1 i ER

50-50-50-100

14.01.2006

USK 15m

Elnesvgen

248

Nr 1 i ER

20.01.2006

50m Innendrsstevne

Rauma

244

29.01.2006

Samlagsstevnet 15m

Rakvg

250

50-50-50-100

05.02.2006

Fylkesstevnet 15m

Syvde

249

49-50-50-100

05.03.2006

Felt

Kleive

30 / 20

05.03.2006

Felt

Batnfjord

30 / 27

42 / 38

Nr 1 i ER

6/3-6/6-6/6-6/6-6/6-6/6-6/5

12.03.2006

Felt

Rakvg

30 / 21

6/3-6/2-6/6-6/6-6/4

12.03.2006

Felt

Aureosen

22 / 14

02.04.2006

Samlagsstevnet Felt

Kleive

30 / 23

42 / 10

Nr 1 i ER

6/3-6/6-6/5-6/4-6/6-6/5-6/5

09.04.2006

Felt

Syvde

30 / 22

Nr 1 i ER

6/4-6/5-6/4-6/4-6/5

23.04.2006

Landsdelsstevnet Felt

Eide

30 / 24

42 / 11

Nr 1 i ER

6/6-6/5-6/4-6/4-6/5-6/6-6/5

05.05.2006

Bane

Reinsfjell

249

346

50-50-50-99-97

27.05.2006

USK Bane

Eide & Naas

250

347

50-50-50-100-97

02.06.2006

Bane

Rakvg

250

350

Nr 1 i ER

50-50-50-100-100

03.06.2006

Bane

Aureosen

249

349

Nr 1 i ER

50-50-50-99-100

11.06.2006

Bane

Aspy og Straumsnes

250

350

Nr 1 i ER

50-50-50-100-100

11.06.2006

Bane

Fosna

250

349

Nr 1 i ER

50-50-50-100-99

17.06.2006

Samlagsstevnet Bane

Holmemstranda

250

350

Nr 2 i ER

50-50-50-100-100

07.07.2006

Felt Midt-Norsk

Reinsfjell

42 / 31

6/5-6/3-6/4-6/5-6/4-6/6-6/4

08.07.2006

Bane Midt-Norsk

Reinsfjell

249

349

Nr 2 i ER

50-50-50-99-100

13.07.2006

Bane

Nesjestranda

250

350

Nr 1 i ER

50-50-50-100-100

14.07.2006

Bane

Kleive

250

350

Nr 1 i ER

50-50-50-100-100

01.08.2006 Bane LS Mlselv 249 349 Nr.16 i ER 50-50-49-100- 100
03.08.2006 Felt LS Mlselv 30/27 42/10 Nr.10 i ER 6/6-6/6-6/6-6/5-6/4-6/4-6/6

20.08.2006

Landsdelsstevne Bane

Langevg

250

350

Nr.1 i ER e.o.

50-50-50-100-100-100-100

25.08.2006

Bane

Fl (200m)

228

50-49-50-79

26.08.2006

Bane

Vanylven

250

350

Nr.1 i ER

50-50-50-100-100

26.08.2006

Bane

Rissa

250

350

Nr.1 i ER

50-50-50-100-100

27.08.2006

Bane

Melhus Nordenfjeldske

250

349

Nr.3 i ER

50-50-50-100-99

09.09.2006

Romsdalskongen Bane

Aureosen

250

350

Nr.1 i ER

50-50-50-100-100

25.09.2006 Samlagsstevne Skogslp Rauma Nr.1 i ER
19.11.2006 15m Nesjestranda & Skaala 249 Nr.2 i ER 50-50-50-99
02.12.2006 50m Kringsj 250 Nr.6 i ER 50-50-50-100
03.12.2006 15m Oslo open 250 Nr.3 i ER 50-50-50-100
03.12.2006 15m Oslo stre 247 49-50-50-98
08.12.2006 50m Rauma 250 NR.1 i ER 50-50-50-100
28.12.2006 15m Vestnes 248 Nr. 3 i ER 50-49-50-99
Junior
06.01.07 15m Batnfjord 240 50-46-50-94
07.01.07 15m USK Elnesvgen 246 Nr.2 i J 50-48-49-99
12.01.07 50m serieskyting ind. Rauma 249 Nr.1 i J 50-50-50-99
17.01.07 15m serieskyting lag Elnesvgen 245 50-47-50-98
20.01.07 15m Kleive 247 Nr.2 i J 50-48-50-99
26.01.07 50m serieskyting ind Rauma 250 Nr.1 i J 50-50-50-100
28.01.07 15m SM Vestnes 248 Nr 3 i J 50-49-50-99
31.01.07 15m serieskyting lg Elnesvgen 247 50-49-48-100
03.02.07 15m Fylkesstevne Engesetdal/Skodje 248 Nr 3 i J 50-50-50-48-50
09.02.07 50m serieskyting ind Rauma 248 Nr. 1 i J 50-50-50-98
14.02.07 15m serieskyting lag Elnesvgen 247 50-49-50-98
21.02.07 15m korrspondanseskyting Elnesvgen 249 50-50-50-99
23.02.07 50m serieskyting ind Rauma 247 Nr.1 i J 50-48-50-99
25.02.07 Felt Eide 29/21 Nr. 1 i J 6/6-5/1-6/5-6/3-6/6
25.03.07 Felt Samlagsstevne Isfjorden og ndalsnes 29/25 40/9 Nr. 2 i J
28.03.07 15m Klubbstevne Elnesvgeen 243 49-48-49-47-50
15.04.07 Felt Landsdelskretsstevne Rauma 27/22 6/6-3/0-6/4-6/6-6/6

Idar Moen Eldre Rekrutt

06.01.2006

50m Innendrsstevne

Rauma

250

50-50-50-100

07.01.2006

15m Innendrsstevne

Rakvg

246

Nr 1 i ER

49-49-50-98

08.01.2006

15m Innendrsstevne

Batnfjord

249

Nr 1 i ER

49-50-50-100

14.01.2006

USK 15m

Elnesvgen

246

15.01.2006

15m Innendrsstevne

Fosna

248

20.01.2006

50m Innendrsstevne

Rauma

248

21.01.2006

15m Innendrsstevne

Kleive

249

Nr 1 i ER

29.01.2006

Samlagsstevnet 15m

Rakvg

249

50-50-50-99

03.02.2006

50m Innendrsstevne

Rauma

249

05.02.2006

Fylkesstevnet 15m

Syvde

248

50-50-49-99

12.02.2006

15m Innendrsstevne

Vestnes

249

17.02.2006

50m Innendrsstevne

Rauma

248

19.02.2006

Felt

Langevg

29 / 25

26.02.2006

Felt

Rauma

30 / 23

Nr 1 i ER

6/3-6/5-6/5-6/4-6/6

05.03.2006

Felt

Kleive

30 / 26

Nr 1 i ER

05.03.2006

Felt

Batnfjord

30 / 26

42 / 37

12.03.2006

Felt

Rakvg

30 / 24

Nr 1 i ER

6/4-6/5-6/6-6/5-6/4

12.03.2006

Felt

Aureosen

30 / 25

Nr 1 i ER

19.03.2006

Felt

Rekdal

30 / 22

Nr 1 i ER

6/5-6/4-6/4-6/4-6/5

26.03.2006

Felt

Dovreskogen

29 / 24

26.03.2006

Felt

Lesja

29 / 26

Nr 1 i ER

09.04.2006

Felt

Isfjorden og ndalsnes

28 / 25

09.04.2006

Felt

Holmemstranda

30 / 25

Nr 1 i ER

22.04.2006

Felt

Sunndal

29 / 20

6/6-6/5-6/6-6/3-5/0

22.04.2006

Felt

Oppdal

30 / 29

Nr 1 i ER

6/6-6/6-6/6-6/6-6/5

23.04.2006

Landsdelsstevnet Felt

Eide & Naas

30 / 27

42 / 11

Nr 2 i ER

29.04.2006

Bane

Skjelstadmark

250

347

50-50-50-100-97

29.04.2006

Bane

Lnke

248

348

Nr 1 i ER

48-50-50-100-100

01.05.2006

Felt

Hjerkinn

30 / 22

12 / 9

Nr 1 i ER

6/5-6/4-6/3-6/5-6/5

05.05.2006

Bane

Reinsfjell

249

349

Nr 1 i ER

50-50-50-99-100

12.05.2006

Bane

Holmemstranda

250

350

12.05.2006

Bane

Isfjorden og ndalsnes

249

349

50-50-50-99-100

19.05.2006

Bane

Rennebu

250

19.05.2006

Bane

Meldal

250

350

50-50-50-100-100

20.05.2006

Bane

Eide og Naas

249

347

50-50-50-99-98

20.05.2006

Bane

Kvernes

250

350

50-50-50-100-100

23.05.2006

Bane

Serieskyting - Rakvg

250

27.05.2006

USK Bane

Eide & Naas

250

350

Nr 1 i ER

50-50-50100-100

02.06.2006

Bane

Rakvg

250

350

Nr 1 i ER

50-50-50-100-100

03.06.2006

Bane

Aureosen

250

349

50-50-50-100-99

09.06.2006

Bane

Aspy og Straumsnes

250

350

Nr 1 i ER

50-50-50-100-100

10.06.2006

Bane

Innset

250

350

50-50-50-100-100

10.06.2006

Bane

Soknedal

250

350

50-50-50-100-100

11.06.2006

Bane

lesund

250

350

50-50-50-100-100

11.06.2006

Bane

Langevg

250

349

50-50-50-100-99

17.06.2006

Samlagsstevnet Bane

Holmemstranda

250

350

Nr 3 i ER

50-50-50-100-100

24.06.2006

Bane

Sunndal

250

350

50-50-50-100-100

24.06.2006

Felt

Sunndal

30 / 25

24.06.2006

Bane

Hov

250

350

50-50-50-100-100

30.06.2006

Bane

Eidsvg og Eidsra

249

349

50-50-50-99-100

07.07.2006

Felt Midt-Norsk

Reinsfjell

42 / 36

6/3-6/6-6/5-6/5-6/6-6/6-6/5

08.07.2006

Bane Midt-Norsk

Reinsfjell

250

350

50-50-50-100-100

13.07.2006

Bane

Nesjestranda

250

350

50-50-50-100-100

14.07.2006

Bane

Kleive

245

15.07.2006

Bane

Budal

250

350

50-50-50-100-100

15.07.2006

Bane

Haltdalen

250

350

30.07.2006

Bane LS

Mlselv

250

350

Nr 6 i ER

01.08.2006

Felt LS

Mlselv

30/27

12/10

Nr 10 i ER

17.08.2006 Bane LDS Langevg 245
09.09.2006 Bane Romsdalskongen Aureosen 249 90 Nr 3 i ER
19.11.2006 15m Nesjestranda & Skaala 249 Nr. 3 i ER 50-49-50-100
26.11.2006 15m Langevg 250 Nr.1 i ER 50-50-50-100
26.11.2006 15m lesund 248 Nr.2 i ER
02.12.2006 50m Kringsj 249 50-49-50-100
02.12.2006 15m Oslo Open 247 50-49-50-98
03.12.2006 15m Oslo stre 242 50-48-46-98
08.12.2006 50m Rauma 244
28.12.2006 15m Vestnes 249 Nr.2 i ER 50-50-49-100
Junior
04.01.07 15m USK Elnesvgen 246 Nr. 1. i J 50-49-50-97
05.01.07 15m Batnfjord 236 48-46-47-95
11.01.07 15m Rakvg 244 50-46-50-98
12.01.07 50m serieskyting ind Rauma 243 Nr. 3 i J 50-46-50-97
17.01.07 15m serieskyting lag Elnesvgen 246 50-47-50-99
21.01.07 15m Kleive 238 48-46-49-95
26.01.07 50m serie ind Rauma 237
28.01.07 15m SM Vestnes 240 48-45-50-97
31.01.07 15m serieskyting lag Elnesvgen 245 50-48-50-47-50
03.02.07 15m Fylkesstevne Engesetdal/Skodje 236 49-41-49-97
09.02.07 50m serieskyting ind Rauma 240
14.02.07 15m serieskyting lag Elnesvgen 240 49-46-50-95
23.02.07 50m serieskyting ind Rauma 240
25.02.07 Felt Eide 27/11 6/4-5/1-6/3-5/2-5/1
04.03.07 Felt Kleive 27/20
04.03.07 Felt Batnfjord 29/13 6/3-6/5-6/1-5/4-6/2
11.03.07 Felt Rauma 29/16 Nr. 3 i J 6/2-6/3-6/2-6/6-5/3
18.03.07 Felt Rakvg 29/13 Nr. 3 i J
18.03.07 Felt Aureosen 30/18 Nr. 2 i J 6/4-6/6-6/2-6/4-6/2
24.03.07 Felt Utensundske Eide 30/21 Nr. 1 i J 6/5-6/4-6/4-6/3-6/5
25.03.07 Felt Samlagsstvne Isfjorden og ndalsnes 28/19
28.03.07 15m Klubbstevne Elnesvgen 243 50-45-50-48-50
15.04.07 Felt Landsdelskretsstevne Rauma 26/19 6/5-2/0-6/6-6/6-6/2

Stian degrd Eldre Rekrutt

07.01.2006

15m Innendrsstevne

Rakvg

243

50-48-48-97

08.01.2006

15m Innendrsstevne

Batnfjord

241

49-48-47-97

14.01.2006

USK 15m

Elnesvgen

247

15.01.2006

15m Innendrsstevne

Fosna

249

Nr 1 i ER

21.01.2006

15m Innendrsstevne

Kleive

242

29.01.2006

Samlagsstevnet 15m

Rakvg

240

49-46-50-95

05.02.2006

Fylkesstevnet 15m

Syvde

247

48-49-50-100

05.03.2006

Felt

Kleive

25 / 5

12.03.2006

Felt

Rakvg

23 / 8

4/0-6/2-5/1-6/5-2/0

12.03.2006

Felt

Aureosen

22 / 8

05.05.2006

Bane

Reinsfjell

235

332

48-48-46-93-97

20.05.2006

Bane

Eide og Naas

247

346

48-50-50-99-99

20.05.2006

Bane

Kvernes

222

320

46-48-43-85-98

23.05.2006

Bane

Serieskyting - Rakvg

27.05.2006

USK Bane

Eide & Naas

246

346

17.06.2006

Samlagsstevnet Bane

Holmemstranda

239

45-48-50-96

30.06.2006

Bane

Eidsvg og Eidsra

07.07.2006

Felt Midt-Norsk

Reinsfjell

08.07.2006

Bane Midt-Norsk

Reinsfjell

08.12.2006

Rauma

50m

240

07.01.07 15m USK Elnesvgen 238 48-49-47-94
17.01.07 15m serieskyting lag Elnesvgen 242 48-47-48-99
28.01.07 15m SM Vestnes 242 49-50-47-96
31.01.07 15m serieskyting lag Elnesvgen 247 50-50-49-98
03.02.07 15m Fylkesstevne Engesetdal/Skodje 241 48-48-47-98
12.04.07 Felt Landsdelselskretsstevne Rauma 27/5 5/0-4/2-6/1-6/1-6/1

Sindre Malmedal Rekrutt

06.01.2006

50m Innendrsstevne

Rauma

247

Nr 1 i Rekruttklassen

07.01.2006

15m Innendrsstevne

Rakvg

245

Nr 1 i Rekruttklassen

49-49-47-100

08.01.2006

15m Innendrsstevne

Batnfjord

244

Nr 1 i Rekruttklassen

50-48-48-98

14.01.2006

USK 15m

Elnesvgen

246

Nr 1 i Rekruttklassen

15.01.2006

15m Innendrsstevne

Isfjorden og ndalsnes

248

Nr 1 i Rekruttklassen

49-49-50-100

20.01.2006

50m Innendrsstevne

Rauma

243

Nr 1 i Rekruttklassen

49-46-50-98

21.01.2006

15m Innendrsstevne

Kleive

248

Nr 1 i Rekruttklassen

22.01.2006

15m Innendrsstevne

Surnadal

248

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-49-99

22.01.2006

15m Innendrsstevne

Rindal

248

Nr 1 i Rekruttklassen

50-49-49-100

29.01.2006

Samlagsstevnet 15m

Rakvg

249

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-99

03.02.2006

50m Innendrsstevne

Rauma

250

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100

05.02.2006

Fylkesstevnet 15m

Syvde

247

Nr 1 i Rekruttklassen

50-49-49-99

12.02.2006

15m Innendrsstevne

Vestnes

245

Nr 1 i Rekruttklassen

48-50-49-98

17.02.2006

50m Innendrsstevne

Rauma

243

19.02.2006

Felt

Langevg

28 / 10

Nr 1 i Rekruttklassen

26.02.2006

Felt

Rauma

29 / 17

Nr 1 i Rekruttklassen

6/6-6/3-6/2-6/4-5/2

05.03.2006

Felt

Kleive

30 / 21

Nr 1 i Rekruttklassen

05.03.2006

Felt

Batnfjord

29 / 26

41 / 34

Nr 1 i Rekruttklassen

6/5-6/6-5/4-6/6-6/5-6/2-6/6

12.03.2006

Felt

Rakvg

29 / 24

Nr 1 i Rekruttklassen

6/4-6/6/6/4-6/5-5/5

12.03.2006

Felt

Aureosen

30 / 19

Nr 1 i Rekruttklassen

19.03.2006

Felt

Rekdal

29 / 23

Nr 1 i Rekruttklassen

6/6-6/5-6/6-5/2-6/4

26.03.2006

Felt

Dovreskogen

27 / 15

26.03.2006

Felt

Lesja

30 / 21

Nr 1 i Rekruttklassen

01.04.2006

Felt

USK - Kvernes

29 / 29

Nr 1 i Rekruttklassen

02.04.2006

Samlagsstevnet Felt

Kleive

29 / 17

41 / 10

Nr 1 i Rekruttklassen

09.04.2006

Felt

Isfjorden og ndalsnes

30 / 27

Nr 1 i Rekruttklassen

09.04.2006

Felt

Holmemstranda

30 / 27

Nr 1 i Rekruttklassen

22.04.2006

Felt

Sunndal

28 / 15

6/3-6/3-5/3-6/3-5/3

22.04.2006

Felt

Oppdal

29 / 22

Nr 1 i Rekruttklassen

6/5-5/3-6/6-6/5-6/3

23.04.2006

Landsdelsstevnet Felt

Eide & Naas

30 / 21

41 / 7

Nr 2 i Rekruttklassen

29.04.2006

Bane

Skjelstadmark

249

349

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-49-100-100

29.04.2006

Bane

Lnke

250

350

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-100

01.05.2006

Felt

Hjerkinn

28 / 17

12 / 6

Nr 1 i Rekruttklassen

6/5-6/4-6/5-5/2-5/1

05.05.2006

Bane

Reinsfjell

249

349

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-99-100

12.05.2006

Bane

Holmemstranda

250

350

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-100

12.05.2006

Bane

Isfjorden og ndalsnes

249

348

Nr 1 i Rekruttklassen

14.05.2006

Bane

Lons

250

347

50-50-50-100-97

14.05.2006

Bane

Tynset

250

350

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-100

14.05.2006

Bane

Alvdal

250

350

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-100

19.05.2006

Bane

Rennebu

249

348

Nr 1 i Rekruttklassen

49-50-50-100-99

19.05.2006

Bane

Meldal

250

350

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-100

20.05.2006

Bane

Eide og Naas

250

350

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-100

20.05.2006

Bane

Kvernes

250

349

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-99

23.05.2006

Bane

Serieskyting - Rakvg

250

27.05.2006

USK Bane

Eide & Naas

250

348

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-98

02.06.2006

Bane

Rakvg

250

350

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-100

03.06.2006

Bane

Aureosen

249

349

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-99-100

09.06.2006

Bane

Aspy og Straumsnes

250

350

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-100

10.06.2006

Bane

Innset

249

348

50-50-49-100-99

10.06.2006

Bane

Soknedal

248

347

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-98-99

11.06.2006

Bane

lesund

240

339

50-50-50-90-99

11.06.2006

Bane

Langevg

249

349

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-99-100

17.06.2006

Samlagsstevnet Bane

Holmemstranda

250

349

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-99

24.06.2006

Bane

Sunndal

248

347

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-49-99-99

24.06.2006

Felt

Sunndal

30 / 26

Nr 1 i Rekruttklassen

24.06.2006

Bane

Hov

250

350

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-100

25.06.2006

Bane

Lesja

249

348

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-99-99

25.06.2006

Bane

Lora

250

349

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-99

25.06.2006

Bane

Dovreskog

250

350

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-100

30.06.2006

Bane

Eidsvg og Eidsra

249

349

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-99-100

07.07.2006

Felt Midt-Norsk

Reinsfjell

42 / 35

Nr 1 i Rekruttklassen

08.07.2006

Bane Midt-Norsk

Reinsfjell

250

350

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-100

13.07.2006

Bane

Nesjestranda

250

349

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-99

14.07.2006

Bane

Kleive

247

347

15.07.2006

Bane

Budal

250

349

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-99

15.07.2006

Bane

Haltdalen

250

349

Nr 1 i Rekruttklassen

50-50-50-100-99

30.07.2006

Bane LS

Mlselv

250

349

Nr 4 i Rekruttklassen

31.07.2006 Felt LS Mlselv 29/22 12/9 Nr 4 i Rekruttklassen
17.08.2006 Bane LDS Langevg 250 349 Nr 2 i Rekruttklassen
09.09.2006 Bane Romsdalskonge Aureosen 344 Nr.1 i Rekruttklassen
19.11.2006 15m Nesjestranda & Skaala 250 Nr 1 i Rekruttklassen 50-50-50-100
23.11.2006 15m Eide 249 Nr.2 i Rekruttklassen 50-50-49-100
26.11.2006 15m Langevg 248 Nr.1 i Rekruttklassen 50-50-50-98
26.11.2006 15m lesund 249 Nr. 1 i R
08.12.2006 50m Rauma 250 Nr. 1 i Rekruttklassen 50-50-50-100
28.12.2006 15m Vestnes 249 Nr. 1 i Rekruttklassen 49-50-50-100
ER
04.01.07 15m USK Elnesvgen 250 Nr. 1 i ER 50-50-50-100
05.01.07 15m Batnfjord 249 Nr. 1 i ER 50-50-50-99
12.01.07 50m serieskyting ind. Rauma 249 Nr. 1 ER 49-50-50-100
17.01.07 15m serieskyting lag Elnesvgen 249 50-50-49-100
21.01.07 15m Kleive 248 Nr.1 i ER 50-49-50-99
26.01.07 50m serie ind Rauma 248 Nr. 1 i ER 50-49-50-99
28.01.07 15m SM Vestnes 247 Nr.2 i ER 49-49-50-99
31.01.07 Serieskyting lag Elnesvgen 249 50-50-49-100
03.02.07 15m Fylkesstevne Engesetdal/Skodje 249 Nr. 2 i ER 50-50-50-99
09.02.07 Rauma serieskyting ind Rauma 249 Nr 1 i ER 50-50-50-99
14.02.07 15m serieskyting lag Elnesvgen 250 50-50-50-100
23.02.07 50m serieskyting ind Rauma 249 Nr 1 i ER
25.02.07 Felt Eide 30/21 Nr 2 i ER 6/6-6/5-6/3-6/4-6/3
04.03.07 Felt Kleive 30/23 Nr. 2 i ER
11.03.07 Felt Rauma 30/29 Nr. 1 i ER 6/6-6/6-6/6-6/5-6/6
18.03.07 Felt Rakvg 30/22 Nr. 2 i ER
18.03.07 Felt Aureosen 30/22 Nr. 2 i ER 6/6-6/6-6/2-6/5-6/3
24.03.07 Felt Utensundske Eide 29/19 Nr. 1 i ER 6/0-6/5-6/6-5/3-6/5
25.03.07 Felt Samlagsstevne Isfjorden og ndalsnes 30/23 42/8 Nr.1 i ER
28/02.07 15m Klubbmesterskap Elnesvgen 249 50-49-50-100
15.04.07 Felt Landsdelselskretsstevne Rauma 30/26 42/12 Nr.1 i ER 6/4-6/4-6/6-6/6-6/6-6/6-6/6

Jrgen MalmedalRekrutt

29.01.2006

Samlagsstevnet 15m

Rakvg

20.05.2006

Bane

Kvernes

228

322

46-47-45-90-94

20.05.2006

Bane

Eide og Naas

225

311

46-44-46-89-86

23.05.2006

Bane

Serieskyting - Rakvg

27.05.2006

USK Bane

Eide & Naas

ER
07.01.07 15m USK Elnesvgen 227 46-45-44-92

Finn Arne Hstmark Klasse 1

25.09.2006

Samlagsstevne Skogslp

Rauma

Nr 4 i klasse menn

28.03.07

15m Klubbmesterskap

Elnesvgen

227

42-47-48-47-43

Sjur Malmedal Klasse 3

29.01.2006

Samlagsstevnet 15m

Rakvg

200

43-28-40-89

07.01.2007

15m USK

Elnesvgen

212

42-43-44-83

Atle Moen Klasse 1

14.01.2006

USK 15m

Elnesvgen

229

29.01.2006

Samlagsstevnet 15m

Rakvg

233

49-46-45-93

17.06.2006

Samlagsstevnet Bane

Holmemstranda

226

47-43-47-89

Sverre Roger degrdKlasse 1

14.01.2006

USK 15m

Elnesvgen

237

Nr 1 i klasse 1

29.01.2006

Samlagsstevnet 15m

Rakvg

236

50-46-46-94

Johan Sylte V73

25.03.07

Felt Samlagsstevne

Isfjorden og ndalsnes

28/11

15.04.07

Felt Landsdelselskretsstevne

Rauma

21/9

5/2-3/1-3/1-4/2-6/3

Hvar Solheim Hstmark Aspirant

06.01.2006

50m Innendrsstevne

Rauma

234

m/anlegg

14.01.2006

USK 15m

Elnesvgen

235

m/anlegg

20.01.2006

50m Innendrsstevne

Rauma

236

m/anlegg

10.02.2006 50m Rauma 241

m/anlegg

12.03.2006

Felt

Rakvg

14 / 7

12.03.2006

Felt

Aureosen

16 / 4

02.04.2006

Samlagsstevnet Felt

Kleive

14 / 5

5/2-2/0-4/2-2/1-1/0

09.04.2006

Felt

Syvde

20 / 8

1/0-5/2-4/1-4/1-6/4

02.06.2006

Bane

Rakvg

227

03.06.2006

Bane

Aureosen

213

11.06.2006

Bane

Aspy og Straumsnes

221

45-46-44-86

11.06.2006

Bane

Fosna

216

46-46-37-87

13.07.2006

Bane

Nesjestranda

232

46-45-44-97

14.07.2006

Bane

Kleive

227

42-48-46-91

26.08.2006 Bane Rissa 222 38-46-48-90
26.08.2006 Bane Vanvik 226 44-45-45-92
27.08.2006 Bane Nordenfjeldske 214 44-45-44-81
26.11.2006 15m Eide 225 48-42-43-92
08.12.2006 50m Rauma 235 43-48-49-95
28.12.2006 15m Vestnes 227 46-45-43-93
04.01.2007 15m USK Elnesvgen 234 48-48-45-93
06.01.2007 15m Batnfjord 235 47-46-48-94
12.01.2007 50m serieskyting ind. Rauma 230 44-48-44-94
17.01.2007 15m serieskyting lag Elnesvgen 230 45-45-46-94
20.01.07 15m Kleive 229 46-49-46-88
26.01.07 50m seire ind Rauma 235 47-45-48-95
31.01.07 15m serieskyting lag Elnesvgen 230 48-48-47-87
09.02.07 50m seieskyting ind Rauma 228 49-44-44-91
14.02.07 15m serieskyting lag Elnesvgen 230 47-45-46-92
21.02.07 15m korrespondanse Elnesvgen 240 49-47-47-97
23.02.07 50m serieskyting ind Rauma 233 47-46-46-94
25.02.07 Felt Eide 14/1 5/0-3/0-2/1-2/0-2/0
24.03.07 Felt USK Eide 4/2 2/1-0/0-1/1-0/0-1/0
28.03.07 15m Klubbmesterskap ELnesvgen 221

Turid Solheim Klasse 1

25.09.2006

Samlagsstevne Skogslp

Rauma

Nr.1i kvinneklassen

Dagny Christel Kaddik Aspirant

14.01.2006

USK 15m

Elnesvgen

203

23.05.2006

Bane

Serieskyting - Rakvg

198

17.06.2006

Samlagsstevnet Bane

Holmemstranda

167

31.01.07 Serieskyting lag Elnesvgen 204 45-43-40-76

Kristian Kaddik Aspirant

14.01.2006

USK 15m

Elnesvgen

206

Andreas Slemmen Aspirant

17.01.2007

15m Serieskyting lag

Elnesvgen

221

31.01.2007

15m Serieskyting lag

Elnesvgen

222

46-44-46-86

18.03.2007

15m Klubbmesterskap

Elnesvgen

207

Simon Slemmen Aspirant

31.01.2007

15m Serieskyting lag

Elnesvgen

185

37-37-35-76

14.02.07

15m serieskyting lag

Elnesvgen

225

47-43-45-90

Alan Slemmen Klasse 1

28.03.07

15m Klubbmesterskap

Elnesvgen

235