MALMEFJORDEN SKYTTERLAG

Ny side opprettet Januar 2009

Arnfinn Malmedal            Kl 4

22.11.2003 50m Innendørsstevne Rauma 240   Nr. 1 i klasse 4  
30.11.2003 15m Innendørsstevne Nesjestranda & Skaala 235      
07.12.2003 15m Innendørsstevne Eide & Naas 237   Nr. 1 i klasse 4  
28.12.2003 15m Innendørsstevne Rekdal 233      
10.01.2004 15m Innendørsstevne Rakvåg 238   Nr. 1 i klasse 4 Nr. 2 på mesterskap kl. 2-5
18.01.2004 15m Innendørsstevne Fosna 238   Nr. 1 i klasse 4 Nr. 3 på mesterskap kl. 2-5
24.01.2004 15m Innendørsstevne Rindal 236   Nr. 1 i klasse 4 Nr. 1 på mesterskap kl. 2-5
24.01.2004 15m Innendørsstevne Surnadal 232      
25.01.2004 15m Innendørsstevne Kleive 229      
01.02.2004 15m Innendørsstevne Samlagsstevnet 15m 236   Nr. 2 i klasse 4  
07.02.2004 15m Innendørsstevne Fylkesstevnet 15m 239   Nr. 2 i klasse 4  
14.02.2004 15m Innendørsstevne USK 15m 235 330 Nr. 2 i klasse 4 Nr. 1 på mesterskap kl. 2-5
29.02.2004 Felt Aureosen 16 / 6      
07.03.2004 Felt Fursetfjellstevnet 29 / 11 38 / 2 Nr. 2 i klasse 4  
07.03.2004 Felt Kleive 19 / 10      
14.03.2004 Felt Tresfjord 29 / 17 39 / 20 Nr. 2 i klasse 4  
21.03.2004 Samlagsstevnet Felt Rakvåg 27 / 13      
28.03.2004 Felt Isfjordstevnet 28 / 13      
28.03.2004 Felt Holmemstranda 27 / 8      
04.04.2004 Felt Raumadalen 26 / 8      
04.04.2004 Felt Lesjaskog 26 / 32 /    
16.04.2004 Felt Klubbmesterskap 30 / 30 42 / 39 Nr1 Nr. 1 på Mesterskap kl 2-5
17.04.2004 USK Felt USK Rakvåg 30 / 22 39    
18.04.2004 Landsdelsstevnet Felt Sunnylven 24 / 11      
24.04.2004 Felt Raumastevnet 26 / 13   Nr. 2 i klasse 4  
25.04.2004 Bane Sæberget 233 327    
25.04.2004 Bane Hildre / Brattvåg 237 334    
01.05.2004 Bane Skjelstadmark 237 333   50-45-48-94-96
01.05.2004 Bane Lånke 230 328   50-40-44-96-98
02.05.2004 Bane Nordstemmet 234 331    
08.05.2004 Bane Lonås 238 336   50-47-46-95-98
08.05.2004 Bane Tynset 245 342 Nr. 1 i klasse 4 50-50-48-97-97
08.05.2004 Bane Alvdal 237 336   50-44-49-94-99
09.05.2004 Bane Reinsfjell 237 337   50-46-46-95-100
15.05.2004 Bane Rennebu 237 335   50-43-50-94-98
15.05.2004 Bane Meldal 238 337   50-46-48-94-99
15.05.2004 Bane Orkla 231 329   48-47-48-88-98
20.05.2004 Bane Fosna 233 332   50-44-47-92-99
22.05.2004 Bane - Norgescup Levanger & Frol 236 330   49-46-47-94-94
22.05.2004 Bane - Norgescup Skjelstadmark 236 336   50-45-46-95-100
22.05.2004 Bane - Norgescup Lånke 236     50-42-50-94
23.05.2004 Bane Kvernes 235 334   50-47-45-93-99
23.05.2004 Bane Eide & Naas 231 331   50-46-44-91-100
31.05.2004 Bane Aureosen 241 338   50-49-46-96-97
31.05.2004 Bane Rakvåg 237 336   50-45-47-95-99
12.06.2004 Samlagsstevnet Bane Aureosen 240 338   50-47-48-95-98
19.06.2004 Bane Hemne 236 336   48-47-48-93-100
19.06.2004 Bane Heim 241 340 Nr. 1 i klasse 4 50-47-49-95-99
20.06.2004 Bane Hov 239 337   50-45-48-96-98
20.06.2004 Bane Sunndal 237 337   47-48-47-95-100
25.06.2004 Bane Nesjestranda og Skaala 241 339   50-48-48-96-98
25.06.2004 Bane Kleive 239 338   49-48-48-94-99
26.06.2004 Bane By 237 336   50-48-47-92-99
26.06.2004 Bane Sørfjorden 240 338   50-45-50-95-98
27.06.2004 Bane Dovreskog 238 336   49-45-49-95-98
27.06.2004 Bane Lesja 237 335   50-45-49-93-98
27.06.2004 Bane Ørskog 234     50-41-46-97
03.07.2004 Bane - Norgescup Heddelend & Breland 239 339   50-43-49-97-100
03.07.2004 Bane - Norgescup Farsund 239 337   50-47-49-93-98
03.07.2004 Bane - Norgescup Lyngdal 239     50-48-48-93
08.07.2004 Felt - Midt Norsk Holmemstranda 38 / 21      
09.07.2004 Bane - Midt Norsk Holmemstranda 239     50-44-49-96
17.07.2004 Bane Haltdalen 231 331   46-45-47-93-100
17.07.2004 Bane Budal 244 343 Nr. 1 i klasse 4 49-46-50-99-99
18.07.2004 Bane Ringebu / Fåvang 241 339   50-43-50-98-98
18.07.2004 Bane Vinstra 235 332   50-46-45-94-97
24.07.2004 Bane Nordre Land 238 330   50-46-48-94-92
24.07.2004 Bane Søndre Land 242 340   50-47-48-97-98
25.07.2004 Bane Surnadalen 234 333   50-46-46-92-99
25.07.2004 Bane Bæverdalen 236 333   50-47-47-92-97
31.07.2004 Felt - LS Sandnes 28 / 20 37    
01.08.2004 Bane Stavanger 238 334   50-46-47-95-96
02.08.2004 Bane - LS Sandnes 236     50-44-48-94
13.08.2004. Bane Soknedal 241 339   49-45-48-99-98
14.08.2004 Bane Ålesund 242 341 Nr.1 Mesterskap kl 2-5 50-47-50-95-99
14.08.2004 Bane Langevåg 238 334   48-44-50-96-96
21.08.2004 Bane - Landsdelsstevnet Surnadal 239 338 Nr. 1 i klasse 4 50-42-50-97-99
27.08.2004 Bane Flå 237 335   50-46-47-94-98
28.08.2004 Bane - Norgescup Svenningdal 243 341 Nr. 1 i klasse 4 50-50-46-97-98
28.08.2004 Bane - Norgescup Toven & Drevvatn 242 341 Nr. 1 i klasse 4 50-46-50-96-99
29.08.2004 Bane - Norgescup Mosjøen 237     50-48-45-94
04.09.2004 USK Bane Kvernes 243 341 Nr.1 Mesterskap kl 2-5 50-48-50-95-98
05.09.2004 USK Kvart Match Eide & Naas 290   Nr.1 Mesterskap kl 2-5 100-95-95
11.09.2004 Bane -Finale Romsdalskongen Nesjestranda&Skaala 236 328 Nr. 1 i klasse 4 50-46-46-94-92
           

Øystein Malmedal            Rekrutt

22.11.2003 50m Innendørsstevne Rauma 238    
30.11.2003 15m Innendørsstevne Nesjestranda & Skaala 237    
07.12.2003 15m Innendørsstevne Eide & Naas 245   Nr. 2 i rekruttklassen
28.12.2003 15m Innendørsstevne Rekdal 239    
10.01.2004 15m Innendørsstevne Rakvåg 244   Nr. 1 i rekruttklassen
18.01.2004 15m Innendørsstevne Fosna 245   Nr. 1 i rekruttklassen
23.01.2004 15m Innendørsstevne Klubbmesterskap 246   Nr. 2 i rekruttklassen
24.01.2004 15m Innendørsstevne Rindal 240    
24.01.2004 15m Innendørsstevne Surnadal 242    
25.01.2004 15m Innendørsstevne Kleive 248   Nr. 1 i rekruttklassen
30.01.2004 15m Innendørsstevne Serieskyting 2 runde 242    
01.02.2004 15m Innendørsstevne Samlagsstevnet 15m 239   Nr. 3 i rekruttklassen
07.02.2004 15m Innendørsstevne Fylkesstevnet 15m 246   Nr. 3 i rekruttklassen
13.02.2004 15m Innendørsstevne Serieskyting 3 runde 241    
14.02.2004 15m Innendørsstevne USK 15m 249   Nr. 1 i rekruttklassen
29.02.2004 Felt Aureosen 24 / 5    
07.03.2004 Felt Fursetfjellstevnet 26 / 9    
07.03.2004 Felt Kleive 28 / 13    
14.03.2004 Felt Tresfjord 19 / 6    
21.03.2004 Samlagsstevnet Felt Rakvåg 26 / 9    
28.03.2004 Felt Isfjordstevnet 22 / 11   Nr. 2 i rekruttklassen
28.03.2004 Felt Holmemstranda 25 / 17   Nr. 2 i rekruttklassen
04.04.2004 Felt Raumadalen 17 / 0    
16.04.2004 Felt Klubbmesterskap 29 / 23   Nr. 1 i rekruttklassen
17.04.2004 USK Felt USK Rakvåg 22 / 14

33 / 2

 
18.04.2004 Landsdelsstevnet Felt Sunnylven 20 / 5    
24.04.2004 Felt Raumastevnet 17 / 7    
25.04.2004 Bane Sæberget 241 335 Nr. 1 i rekruttklassen
25.04.2004 Bane Hildre / Brattvåg   324  
01.05.2004 Bane Skjelstadmark 234 328  
02.05.2004 Bane Nordstemmet 232 325  
08.05.2004 Bane Lonås 241 330  
08.05.2004 Bane Tynset 245 343 Nr. 2 i rekruttklassen
08.05.2004 Bane Alvdal 240 338  
09.05.2004 Bane Reinsfjell 236 331  
15.05.2004 Bane Rennebu 239 333 Nr. 1 i rekruttklassen
15.05.2004 Bane Meldal 244 340 Nr. 1 i rekruttklassen
15.05.2004 Bane Orkla 237 319  
20.05.2004 Bane Fosna 245 337  
22.05.2004 Bane - Norgescup Levanger & Frol 241 328  
22.05.2004 Bane - Norgescup Skjelstadmark   331  
23.05.2004 Bane Kvernes   337  
23.05.2004 Bane Eide & Naas 243 340  
25.05.2004 Serieskyting Aureosen 241    
31.05.2004 Bane Aureosen 244 334  
31.05.2004 Bane Rakvåg 238 333  
12.06.2004 Samlagsstevnet Bane Aureosen 247 344 Nr. 1 i rekruttklassen
20.06.2004 Bane Hov 247 344  
20.06.2004 Bane Sunndal 240 330  
25.06.2004 Bane Nesjestranda og Skaala 244 342  
25.06.2004 Bane Kleive 239 338  
26.06.2004 Bane By 235 325  
26.06.2004 Bane Sørfjorden 241 338  
04.07.2004 Bane Holmemstranda 241 340  
08.07.2004 Felt - Midt Norsk Holmemstranda 35    
09.07.2004 Bane - Midt Norsk Holmemstranda 242    
17.07.2004 Bane Haltdalen 237 326  
17.07.2004 Bane Budal 245 343 Nr. 2 i rekruttklassen
18.07.2004 Bane Ringebu / Fåvang 245 342  
18.07.2004 Bane Vinstra 231    
25.07.2004 Bane Surnadalen 243 334  
25.07.2004 Bane Bæverdalen 231    
31.07.2004 Felt - LS Sandnes 27 / 13    
01.08.2004 Bane Stavanger 247    
02.08.2004 Bane - LS Sandnes 246 345 Nr. 25 i  Rekruttklassen
21.08.204 Bane - Landsdelsstevnet Surnadal 230    
04.09.2004 USK Bane Kvernes 243 340 Nr. 2 i rekruttklassen
11.09.2004 Bane-Finale Romsdalskongen Nesjestranda&Skaala 247 347 Nr. 2 i rekruttklassen

Malin Solheim Høstmark    Rekrutt

22.11.2003 50m Innendørsstevne Rauma 238    
30.11.2003 15m Innendørsstevne Nesjestranda & Skaala 237   Nr. 2 i rekruttklassen
28.12.2003 15m Innendørsstevne Rekdal 242    
23.01.2004 15m Innendørsstevne Klubbmesterskap 247   Nr. 1 i rekruttklassen
24.01.2004 15m Innendørsstevne Rindal 244   Nr. 1 i rekruttklassen
24.01.2004 15m Innendørsstevne Surnadal 248   Nr. 1 i rekruttklassen
30.01.2004 15m Innendørsstevne Serieskyting 2 runde 247    
01.02.2004 15m Innendørsstevne Samlagsstevnet 15m 248   Nr. 1 i rekruttklassen
07.02.2004 15m Innendørsstevne Fylkesstevnet 15m 248   Nr. 1 i rekruttklassen
13.02.2004 15m Innendørsstevne Serieskyting 3 runde 247    
14.02.2004 15m Innendørsstevne USK 15m 247   Nr. 2 i rekruttklassen
21.03.2004 Samlagsstevnet Felt Rakvåg 29 / 15

38 / 4

 
28.03.2004 Felt Isfjordstevnet 25 / 13   Nr. 1 i rekruttklassen
28.03.2004 Felt Holmemstranda 27 / 14   Nr. 1 i rekruttklassen
16.04.2004 Felt Klubbmesterskap 25 / 11    
02.05.2004 Bane Nordstemmet 247 346 Nr. 1 i rekruttklassen
20.05.2004 Bane Fosna   346 Nr. 1 i rekruttklassen
22.05.2004 Bane - Norgescup Levanger & Frol 247 345 Nr. 1 i rekruttklassen
22.05.2004 Bane - Norgescup Skjelstadmark   343 Nr. 2 i rekruttklassen
25.05.2004 Serieskyting Aureosen 249    
31.05.2004 Bane Aureosen 249 347 Nr. 1 i rekruttklassen
31.05.2004 Bane Rakvåg 250 348 Nr. 1 i rekruttklassen
04.07.2004 Bane Rugsund   340 Nr. 1 i rekruttklassen
04.07.2004 Bane Ålfoten   344 Nr. 1 i rekruttklassen
08.07.2004 Felt - Midt Norsk Holmemstranda 41    
09.07.2004 Bane - Midt Norsk Holmemstranda 237    
31.07.2004 Felt - LS Sandnes 24 / 13    
01.08.2004 Bane Stavanger 247    
02.08.2004 Bane - LS Sandnes 234    
14.08.2004 Bane Ålesund 250 349 Nr. 1 i rekruttklassen
14.08.2004 Bane Langevåg 250 349 Nr. 1 i rekruttklassen
21.08.204 Bane - Landsdelsstevnet Surnadal 247 345 Nr. 3 i rekruttklassen
11.09.2004 Bane-Finale Romsdalskongen Nesjestranda&Skaala 250 350 Nr. 1 i rekruttklassen
         

Sindre Malmedal                Rekrutt

18.01.2004 15m Innendørsstevne Fosna 214    
23.01.2004 15m Innendørsstevne Klubbmesterskap 224    
25.01.2004 15m Innendørsstevne Kleive 229    
30.01.2004 15m Innendørsstevne Serieskyting 2 runde 225    
13.02.2004 15m Innendørsstevne Serieskyting 3 runde 225    
14.02.2004 15m Innendørsstevne USK 15m 229    
16.04.2004 Felt Klubbmesterskap 27 / 10    
20.05.2004 Bane Fosna 234 323  
12.06.2004 Samlagsstevnet Bane Aureosen 239    
21.08.204 Bane - Landsdelsstevnet Surnadal 238    
04.09.2004 USK Bane Kvernes 242 341 Nr. 1 i rekruttklassen
         

Idar Moen                                Rekrutt

13.02.2004 15m Innendørsstevne Serieskyting 3 runde 225    
14.02.2004 15m Innendørsstevne USK 15m 221    
07.03.2004 Felt Kleive 14 / 1    
21.03.2004 Samlagsstevnet Felt Rakvåg 24 / 11    
28.03.2004 Felt Isfjordstevnet 21 / 6    
28.03.2004 Felt Holmemstranda 21 / 7    
04.04.2004 Felt Raumadalen 7 / 0    
16.04.2004 Felt Klubbmesterskap 23 / 7    
24.04.2004 Felt Raumastevnet 27 / 13   Nr. 1 i rekruttklassen
02.05.2004 Bane Nordstemmet 222 304  
09.05.2004 Bane Reinsfjell 241 339  
25.05.2004 Serieskyting Aureosen 243    
31.05.2004 Bane Aureosen 236 332  
31.05.2004 Bane Rakvåg 238 332  
12.06.2004 Samlagsstevnet Bane Aureosen 242 338  
08.07.2004 Felt - Midt Norsk Holmemstranda      
09.07.2004 Bane - Midt Norsk Holmemstranda 243    
25.07.2004 Bane Surnadalen 239 335  
25.07.2004 Bane Bæverdalen 246 344  
21.08.204 Bane - Landsdelsstevnet Surnadal 240    
         

Odd Rune Malmedal                 Aspirant

12.06.2004 Samlagsstevnet Bane Aureosen 241
     

Tilde Marie Malmedal                Aspirant

12.06.2004 Samlagsstevnet Bane Aureosen 220
     

 

Jørgen Malmedal                        Aspirant

23.01.2004 15m Innendørsstevne Klubbmesterskap 203
25.01.2004 15m Innendørsstevne Kleive 184
30.01.2004 15m Innendørsstevne Serieskyting 2 runde 199
01.02.2004 15m Innendørsstevne Samlagsstevnet 15m 137
13.02.2004 15m Innendørsstevne Serieskyting 3 runde 199
14.02.2004 15m Innendørsstevne USK 15m 222
16.04.2004 Felt Klubbmesterskap 9 / 2
12.06.2004 Samlagsstevnet Bane Aureosen 223
     

 

Hans Even Malmedal                Eldre Rekrutt

23.01.2004 15m Innendørsstevne Klubbmesterskap 224
25.01.2004 15m Innendørsstevne Kleive 237
30.01.2004 15m Innendørsstevne Serieskyting 2 runde 234
01.02.2004 15m Innendørsstevne Samlagsstevnet 15m 218
07.02.2004 15m Innendørsstevne Fylkesstevnet 15m 217
13.02.2004 15m Innendørsstevne Serieskyting 3 runde 226
14.02.2004 15m Innendørsstevne USK 15m 193
16.04.2004 Felt Klubbmesterskap

17 / 9

21.08.204 Bane - Landsdelsstevnet Surnadal

242

     

 

Sveinung Malmedal                    Junior

07.02.2004 15m Innendørsstevne Fylkesstevnet 15m 223
14.02.2004 15m Innendørsstevne USK 15m 221
16.04.2004 Felt Klubbmesterskap 28 / 11
12.06.2004 Samlagsstevnet Bane Aureosen 223
     

 

Sjur Malmedal                            Klasse 2

25.01.2004 15m Innendørsstevne Kleive 223
01.02.2004 15m Innendørsstevne Samlagsstevnet 15m 214
07.02.2004 15m Innendørsstevne Fylkesstevnet 15m 224
14.02.2004 15m Innendørsstevne USK 15m 222
16.04.2004 Felt Klubbmesterskap 21 / 15
12.06.2004 Samlagsstevnet Bane Aureosen 224
21.08.204 Bane - Landsdelsstevnet Surnadal 220
     

 

Rune Morten Malme                   Klasse 3

12.06.2004 Samlagsstevnet Bane Aureosen 216
     

Odd Arild Gjendem                      Klasse 4

12.06.2004 Samlagsstevnet Bane Aureosen 225
     

Johan Sylte                                V65

25.01.2004 15m Innendørsstevne Kleive 237  
01.02.2004 15m Innendørsstevne Samlagsstevnet 15m 241  
07.02.2004 15m Innendørsstevne Fylkesstevnet 15m 234  
13.02.2004 15m Innendørsstevne Serieskyting 3 runde 243  
21.03.2004 Samlagsstevnet Felt Rakvåg 30 / 19 40 / 8
12.06.2004 Samlagsstevnet Bane Aureosen 245