MALMEFJORDEN SKYTTERLAG

Ny side opprettet Januar 2009

RESULTATER

Resultater Banestevnet 2014

Premiering 100m
Premiering 200m

 

Resultater Banestevnet 2013

Premiering 100m
Premiering 200m
200m
100m
Samlagsstevnet i Skogsløp med skyting

 Resultater Banestevnet 2012

Se alle lister her.

 

MNM-2012 - Klikk på link for ny side

 

Resultater fra Elnesvågen sitt banestevne 2012

Malmefjordenstevnet 2011

Resultater 100mResultater 200m  Stevneoppgjør

 

Malmefjordenstevnet 2010 ble arrangert 21.-22. Mai

Det ble en bra deltagelse på stevnet med 129 skyttere som var i ilden.
Stevnevinner i klasse 3-5 ble Jakop Nørbech, Aspøy og Straumsnes med 345 poeng.
Nr 2 ble Lars Kjetil Hunnes, Rauma med 343 poeng.
 
Andre Klassevinnere:
Klasse 1:  Jan Malmedal, Malmefjorden 246
Klasse 2:
Wenche Skjølberg, Smøla 242
V55:
Rolf Rakvåg, Rakvåg 345
V65:
Arne Bjørn Gaupset, Batnfjord 348
V73:
Harald Stormyr, Rakvåg 350 og ny banerekord med 28 innertiere.
Rek: Edvard Sve,Stranda 336
ER:
Martin Sættem Åndal, Malmefjorden 350
Jun: Silje Karlsen, Aureosen 343
 
Resultater 200m :  25 skudd    35 skudd
Resultater 100m:   25 skudd    35 skudd
Premieoppgjør :      Lagvis    100m    200m
 
 
Resultater fra Utensundske Banestevne 19.Mai 2010
100m
200m
 
 
Malmefjorden stevnet 2009 ble arranger 25.-26. April

Det deltok totalt 94 skyttere på stevnet. Selv om det kunne ønskes flere er dette tidlig i sesongen. Stevnet inngikk i trippelstevne sammen med Aureosen og Rakv�g.

Vinner av stevnet i klasse 3-5 ble Odd Sverre Håkenstad, Lesja med 342 poeng foran Frode Standal, Kleive 340, 3. Linda Skjeflo, Rauma 339, 4. Andreas Bakken, Aspøy og Straumsnes 339

Andre Klassevinnere.
Klasse 1: 
Jannicke Haugen, Rakvåg 238
Klasse 2:
Kurt Arve Haugen, Rakvåg 239
V55:
Ola Krogstad, Eide & Naas 343
V65:
Steinar Dahle, Holmemstranda 349
V73:
Harald Stormyr, Rakvåg 349
Rek:
Martin Sættem Åndal, Malmefjorden 345
ER:
Martin Raknes, Rakvåg 342
Jun:
Fride Lise Fagervoll, Engesetdal/Skodje 348

Komplett resultatliste finner du her

Klikk her for resultater fra Aureosen og Rakvåg

Det ble også trukket ut 6 stk som deltok i alle tre stevnenen som får 500,- kr hver utdelt på LDKS

Vilde Marie slemmen, Malmefjorden Sktl
Øyvind L. Otterlei, Engesetdal/Skodje Sktl
Alf Henrik Håker, Tresfjord sktl.
Sander O. Furset, Molde og fannestranden sktl.
Øystein Giske, Engesetdal/Skodje sktl
Lars Kjetil Hunnes, Rauma sktl


Samlagsstevnet 15m 2009 ble en fin opplevelse for de mange oppmøtte.

Det har vel aldri vært så menge deltakere på dette arrangementet før. Spesiellt hyggelig med mange nye skyttere i både Aspirant og rekrutteringsklassene.
Stevnevinner i klasse 3-5 ble Jørn Ole Skiri, Rauma som utklasset de andre og oppnådde 244p. På de neste plassene fulgte Karoline Dale, Elnesvågen 239p - Werner Dahl, Nesjestranda og Skaala 239p - Jan Erik Frilund og Linda Skjeflo, begge Rauma  fikk 239p.

Andre Klassevinnere.
Klasse 1:  Roar Heggem, Isfjorden og �ndalsnes 240
Klasse 2: Palmar Haugen, Rakv�g 242
V55: Rolf Rakv�g, Rakv�g 242
V65: Steinar Dahle, Holmemstranda 248
V73: Harald Stormyr, Rakv�g 246
Rek: Anna Lovise Hole, Rakv�g 246
ER: Kristine Brokstad, Nesjestranda og Skaala 247
Jun: Vegard R�rset, Rakv�g 245

Fullstendig Resultatliste finner du her