MALMEFJORDEN SKYTTERLAG

Ny side opprettet Januar 2009

Klubbrekorder: MERK at inntil videre er hentet statistikk for siste 5 år. Det er mulig at noen bedre rekorder finnes før den tid, det vil fremover bli arbeidet bakover i årsprotokollene og listene oppdatert.

Rekrutt

15m 250   Sindre Malmedal Skaalastevnet 19.11.06
50m 250 14* Sindre Malmedal Rauma 09.12.06
Felt 30 skudd 30/28   Martin Sættem Åndal LS, Evje 04.08.09
Felt 42 skudd 42/36   Håvar Solheim Høstmark Rakvåg 29.03.09
Bane 25 skudd 250 22* Martin Sættem Åndal Rakvåg 24.04.09
Bane 35 skudd 350 27* Sindre Malmedal Aspøy og Strau. 09.06.06

Eldre Rekrutt

15m 250 18* Malin Solheim Høstmark Rakvåg 29.01.06
50m 250 20* Martin Sættem Åndal Rauma 21.01.11
Felt 30 skudd 30/29   Malin Solheim Høstmark  LS Lesja 2005
Felt 30 skudd 30/29   Idar Moen ? 2005
Felt 30 skudd 30/29   Sindre Malmedal Rauma 11.03.07
Felt 42 skudd 42/40   Malin Solheim Høstmark LS Lesja 2005
Bane 25 skudd 250 25* Martin Sættem Åndal Malmefjorden 13.05.2011
Bane 35 skudd 350 33* Sindre Malmedal LS Steinkjer 2007

Junior

15m 249   Malin Solheim Høstmark Elnesvågen 21.02.07
50m 250 15* Malin Solheim Høstmark Rauma 18.01.07
Felt 30 skudd 30/28   Malin Solheim Høstmark Rauma 09.03.08
Felt 42 skudd 42/36   Idar Moen Syvde 28.06.08
Bane 25 skudd 250 21* Sindre Malmedal Meldal 19.06.10
Bane 35 skudd 350 31* Sindre Malmedal Meldal 19.06.10

Senior:

15m 241 6* Malin Solheim Høstmark Eide 03.03.10
50m 247 11* Dick Brevik Rauma 04.02.11
Felt 30 skudd 30/22 Arnfinn Malmedal Rakvåg 17.04.04
Felt 42 skudd 41/23 Arnfinn Malmedal Engesetdal/Skodje 27.05.05
Bane 25 skudd 246   Arnfinn Malmedal Langevåg 09.06.07
Bane 35 skudd 345   Arnfinn Malmedal Langevåg 09.06.07

 

Personlige rekorder oppnådd av lagets skyttere.

Arnfinn Malmedal                5

15m 240   Kleive 21.01.07
50m 245   Rauma 17.02.06
Felt 30 skudd 30/22   Rakvåg 17.04.04
Felt 42 skudd 41/23   Engesetdal/Skodje 27.05.05
Bane 25 skudd 246   Langevåg 09.06.07
Bane 35 skudd 345   Langevåg 09.06.07

Dick Brevik               5 (oppnådd for Malmefjorden Skyttertlag)

15m 240 4* LDKS Ørskog 06.02.11
50m 247 11* Rauma 04.02.11
Felt 30 skudd 24/12   Samlagsstevne Aureosen 20.03.11
Felt 42 skudd        
Bane 25 skudd 245   Lom og Skjåk 26.06.11
Bane 35 skudd 345 13* Lom og Skjåk 26.06.11

Malin Solheim Høstmark     4

15m 241 6* Eide 03.03.10
50m 239 6* Rauma 08.01.10
Felt 30 skudd 29   LS, Elverum xx.08.10
Felt 42 skudd 37/17   Rauma 21.03.10
Bane 25 skudd 241   NC, xx.07.10
Bane 35 skudd 339 12* Fræna Skytesenter 21.05.10

Idar Moen                4

15m 236 4* Engesetdal/Skodje 06.02.11
50m 240 11* Rauma 04.02.11
Felt 30 skudd 30/19   Rakvåg 22.02.09
Felt 42 skudd 38/14   Eide. LDKS 18.04.10
Bane 25 skudd 243 14* Steinkjer 08.07.11
Bane 35 skudd 342 14* Fosna 21.05.11

Håvar Solheim Høstmark    ER

15m 250 9* Ørsta 07.02.10
50m 250 10* Rauma 08.01.10
Felt 30 skudd 30/27   Eide, LDKS 18.04.10
Felt 42 skudd 42/36   Rakvåg SM 29.03.09
Bane 25 skudd 250 21* Sykkylven, LDKS 10.07.10
Bane 35 skudd 350   Fræna Skytesenter 16.07.09

Martin Sættem Åndal                ER

15m 250 9* Eide 21.11.10
50m 250 20* Rauma 21.01.11
Felt 30 skudd 30/28   LS, Evje 04.08.09
Felt 42 skudd 42/30   Rakvåg SM 29.03.09
Bane 25 skudd 250 25* Malmedalen 13.05.2011
Bane 35 skudd 350 31* Hjelmen 22.07.10

Simon Slemmen    ER

15m 250 13* Molde 30.01.11
50m 250 13* Rauma 08.01.11
Felt 30 skudd 30/25   Eide, LDKS 18.04.10
Felt 42 skudd 42/   Budal 11.07.09
Bane 25 skudd 250 23* Fræna Skytesenter, NC 26.08.10
Bane 35 skudd 350 29* Nesjestranda og Skaala 25.08.10

Andreas Slemmen    ER

15m 250 13* Eide 21.11.10
50m 249 9* Rauma 08.01.10
Felt 30 skudd 30/25   Elverum, LS 03.08.10
Felt 42 skudd 42/34   Elverum, LS 03.08.10
Bane 25 skudd 250 19* Mosjøen 28.07.11
Bane 35 skudd 350 25* Mosjøen 28.07.11

Gøran Gedde Dahl    ER       

15m 230 5* Eide 21.11.10
50m        
Felt 30 skudd 25/6   Malmedalen 26.04.11
Felt 42 skudd        
Bane 25 skudd 243 14* Bodø 30.07.11
Bane 35 skudd 341 11* Mosjøen 28.07.11

Øystein Malmedal    3

15m      
50m      
Felt 30 skudd 19/5   Eide. LDKS 18.04.10
Felt 42 skudd      
Bane 25 skudd        
Bane 35 skudd        

Helge Roar Åndal    2

15m 244 12* Elnesvågen 01.02.11
50m 244 5* Rauma 07.01.11
Felt 30 skudd 28/14   Rauma 21.03.10
Felt 42 skudd 33/16   Rauma 21.03.10
Bane 25 skudd 246 17* Holmemstranda 10.06.11
Bane 35 skudd 342   Holmemstranda 10.06.11

Jan Malmedal    2

15m 245 4* Batnfjord 07.01.11
50m      
Felt 30 skudd      
Felt 42 skudd      
Bane 25 skudd 246 10* LDKS, Hjørungavåg 18.06.11
Bane 35 skudd 340   Fosna 21.05.11

Alan Slemmen        1

15m 244 10* Oslo Open 02.12.10
50m 248   Rauma 07.01.11
Felt 30 skudd        
Felt 42 skudd      
Bane 25 skudd 246  11* Eide og Naas 13.05.11
Bane 35 skudd        

 

Perser fra tidligere klasser:

Jan Malmedal    1

15m 249   Batnfjord 04.01.11
50m 234 4* Rauma 22.01.10
Felt 30 skudd 28/9   Eide, LDKS 18.04.10
Felt 42 skudd 39/16   Rakvåg 10.04.10
Bane 25 skudd 249 12* Reinsfjell 14.05.10
Bane 35 skudd        

Sindre Malmedal    JR

15m 248 7* Nesjestranda og Skaala 30.03.10
50m 244   Rauma 02.01.09
Felt 30 skudd 30/20   SYkkylven 10.07.10
Felt 42 skudd 42/29   Sykkylven 10.07.10
Bane 25 skudd 250 21* Meldal 19.06.10
Bane 35 skudd 350 31* Meldal 19.06.10

Håvar Solheim Høstmark    R

15m 249 17* Elnesvågen, Lagsmesterskap   04.02.09
50m 249 18* Rauma 16.01.09
Felt 30 skudd 30/26   Rakvåg SM  29.03.09
Felt 42 skudd 42/36   Rakvåg SM 29.03.09
Bane 25 skudd 250   Fræna Skytesenter 16.07.09
Bane 35 skudd 350   Fræna Skytesenter 16.07.09

Martin Åndal                R

15m 249 13* Elnesvågen, Lagsm 04.02.09
50m 249 13* Rauma 30.01.09
Felt 30 skudd 30/25   Rakvåg 22.02.09
Felt 42 skudd 42/30   Rakvåg SM 29.03.09
Bane 25 skudd 250 22* Rakvåg 24.04.09
Bane 35 skudd 350 26* Råkvåg 24.04.09

Simon Slemmen    R

15m 244   Surnadal 30.01.09
50m 233 1* Rauma 02.01.09
Felt 30 skudd 30/16   Aureosen 28.03.09
Felt 42 skudd 42/   Budal 11.07.09
Bane 25 skudd 248   Aspøy og Straumsnes 01.06.09
Bane 35 skudd 346   Fræna Skytesenter 18.07.09

Andreas Slemmen    R

15m 245   Batnfjord 03.01.09
50m 237 3* Rauma 02.01.09
Felt 30 skudd 29/17   Kleive 01.03.09
Felt 42 skudd 38/21   Rakvåg 29.03.09
Bane 25 skudd 247   EIde og Naas 16.05.09
Bane 35 skudd 343   Eide og Naas 16.05.09

Vegard Moen    R

15m 234   Vestnes 11.01.09
50m 230 3* Rauma 13.02.09
Felt 30 skudd 25/9   Aureosen 28.03.09
Felt 42 skudd      
Bane 25 skudd 237   Fræna Skytesenter 29.04.08
Bane 35 skudd 289   Fræna Skytesenter 10.07.08

Øystein Malmedal    2

15m      
50m      
Felt 30 skudd      
Felt 42 skudd      
Bane 25 skudd 244   Fræna Skytesenter 12.06.09
Bane 35 skudd        

Helge Roar Åndal    1

15m 243   Nesjestranda og Skaala 26.11.09
50m      
Felt 30 skudd      
Felt 42 skudd      
Bane 25 skudd 244   Kleive 18.07.09
Bane 35 skudd        

Alan Slemmen        1

15m      
50m      
Felt 30 skudd      
Felt 42 skudd      
Bane 25 skudd 241   Fræna Skytesenter 18.06.09
Bane 35 skudd        

Idar Moen                3

15m 234   Elnesvågen 04.02.09
50m 225   Rauma 02..01.09
Felt 30 skudd 30/19   Rakvåg 22.02.09
Felt 42 skudd 37/14   Batnfjord 01.03.09
Bane 25 skudd 227   Fræna Skytesenter 12.06.09
Bane 35 skudd 330   Fræna Skytesenter 16.07.09

Malin Solheim Høstmark     JR 2007-2008

15m 249 18* Elnesvågen 18.02.07
50m 250 15* Rauma 18.01.07
Felt 30 skudd 30/28 Rauma 09.03.08
Felt 42 skudd 42/40 Lesja  
Bane 25 skudd 250   Aspøy og Straumsnes 18.06.07
Bane 35 skudd 350   Aspøy og Straumsnes 18.06.07

Malin Solheim Høstmark     ER 2003-2006

15m 250 18* Rakvåg  
50m 250 18* Rauma  
Felt 30 skudd 30/29 Lesja  
Felt 42 skudd 42/40 Lesja  
Bane 25 skudd 250 23* Nesjestranda  
Bane 35 skudd 350 32* Nesjestranda  
Bane 45 skudd 450 42* Nesjestranda  

Sindre Malmedal    ER  2004-2008

15m      
50m      
Felt 30 skudd      
Felt 42 skudd      
Bane 25 skudd 250 24* Eidsvåg 13.09.09
Bane 35 skudd 350 33* Steinkjer 2007